Announcement

Collapse
No announcement yet.

2013 Formula 1 UBS Chinese Grand Prix (Shanghai International Circuit)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Vanja #66 View Post
    Kao sto rekoh, petak FP2... I zastave se masu iz kontrolnih punktova...
    Detektor za sarkazam ti funkcionise kao nova telemetrija FIA-e

    Originally posted by NebojsaNS View Post
    Ne mora da znaci da je to stjuard sa zastavom
    Mislim na ovu zelenu kesu koja mu visi iznad glave...Njom mase za vreme trke
    Last edited by Vibe; 14-04-13, 12:25.

    Comment


    • #47
      A evo i par reci od mene...Sjajna trka, Alonso je dominirao, pokazao je zasto je Grande .Kimi takodje, sa ostecenim prednjim krilom je sjajno odvozao.Hamilton se sjajno odbranio na kraju od Vettela.Button za mene je bio ocajan, kao i Webber koji je bio najveci gubitnik na ovoj trci.Steta za Rosbera.Massa me razocarao.
      Pod istragom su Vettel, Webber, Raikkonen, Bottas, Ricciardo and Chilton.

      Comment


      • #48
        Esteban je preticao Pereza, zakocio na mestu na kom obicno koci, ali nije racunao na gubitak prijanjanja i vecu brzinu sa otvorenim zadnjim krilom i zakucao se u Sutila... Desavalo se i starijim i iskusnijim od njega.

        Hulk je izgubio dosta u zadnjem stintu, kako kazu u Sauberu i nije im jasno zasto se to desilo. Steta...

        Bianchi je celu trku vozio sa Pastorom, ali je na kraju radio na cuvanju guma i zato je izgubio vreme. za njega.
        Last edited by Vanja #66; 14-04-13, 12:50.

        Comment


        • #49
          Gledajuci Estebana do sada moram reci da mi nedostaje Kamui...

          Comment


          • #50
            Niko od onih 8 vozaca nije kaznjen. Sjajno, ignorisite upute koji su dati pre trke, ne postujte pravila, zaradite koje mesto tako i necete biti kaznjeni, a ostali koji to rade su ovce...

            Originally posted by Vibe View Post
            Gledajuci Estebana do sada moram reci da mi nedostaje Kamui...
            A vala bas smo ga se nagledali u ove 3 trke... Dajte momku bar pola sezone.

            Comment


            • #51
              Esteban je izuzetno talentovan vozac i to zna svako ko ga je gledao u feeder serijama. Zapamtite ovo kada krene da uzima bodove od polovine evropske sezone.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Uh kako sam uzivao u trci I ako se morao probijati par puta sve je savrseno odradio u minimalnu potrosnju guma,ma sve je savrseno bilo.Jedva cekam Bahrein

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Niko od onih 8 vozaca nije kaznjen. Sjajno, ignorisite upute koji su dati pre trke, ne postujte pravila, zaradite koje mesto tako i necete biti kaznjeni, a ostali koji to rade su ovce...



                  A vala bas smo ga se nagledali u ove 3 trke... Dajte momku bar pola sezone.
                  Ne uzimam mu ja nista niti dajem...Samo kazem da mi nedostaje Kamui.

                  A vozace ne mogu da kazne kad im ne radi telemetrija i ne znaju da nema DRS-a na vreme...

                  Comment


                  • #54
                    Fetel izgura Alonsa, pritom mu bolid nije oštećen i odmah je Fetel najcrnji i pljuje se kao da je pokušan atentat na Alonsa.Kazna u momentu. Perez na starim gumama pokušava nešto da brani ali ga bezobrazno izgurava gde Kimi spašava bolide obojici i zarađuje oštećenje zbog Pereza.I ti to nazoveš TRKAČKIM incidentom. Dajem akaunt da ne bi to rekao da je Alonso oštećen.

                    Jako me interesuje šta bi ko rekao da je Alonsu bilo oštećeno krilo... Niste objektivni. Ne kažem da Alonso nije zaslužio pobedu, ali nije bio toliko brži ako je uopšte u stvari i bio. Ovo je trebala da bude Kimijeva pobeda kao Abu Dhabi Hamiltonova.
                    Last edited by MarkedOne8; 14-04-13, 13:59.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Napisao sam posle trke, svi su pismeno ponovo obavesteni o tome pre vikenda i svi znaju da moraju da obrate paznju...

                      Originally posted by MarkedOne8 View Post
                      Fetel izgura Alonsa, pritom mu bolid nije oštećen i odmah je Fetel najcrnji i pljuje se kao da je pokušan atentat na Alonsa.Kazna u momentu. Perez na starim gumama pokušava nešto da brani ali ga bezobrazno izgurava gde Kimi spašava bolide obojici i zarađuje oštećenje zbog Pereza.I ti to nazoveš TRKAČKIM incidentom. Dajem akaunt da ne bi to rekao da je Alonso oštećen.

                      Jako me interesuje šta bi ko rekao da je Alonsu bilo oštećeno krilo... Niste objektivni. Ne kažem da Alonso nije zaslužio pobedu, ali nije bio toliko brži ako je uopšte u stvari i bio. Ovo je trebala da bude Kimijeva pobeda kao Abu Dhabi Hamiltonova.
                      Tebi nema leka, covece...
                      Last edited by Vanja #66; 14-04-13, 13:54.

                      Comment


                      • #56
                        To sto je Seb uradio Alonsu je drugacije jer je ovaj vec bio prakticno bio u liniji, sto Kimi nije kao sto vidimo po ostecenju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #57
                          Jos ovoliko od mene danas... Trenutno je WEC trka u Silverstone-u, pojavila se informacija da je Webber u pregovorima sa Porscheom za 5 godina od 2014. direktno u prenosu, cak i da je potpisao ugovor. Porsche planira povratak i Mark bi im svakako koristio. Webber na twitteru nista nije negirao niti potvrdio...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Tebi nema leka, covece...
                            Sad iste te sudije što nisu kaznile Pereza tebi smetaju što nisu kaznile Kimija i Fetela i pritom tvrdiš da su zaradili pozicije. Za ostale ne znam ali Kimi nije.

                            Nisi objektivan već si Alonsotivan. Pomeni sad ko je koliko krugova imao čist vazduh. Moje uzaludno pisanje ne menja rezultat, ali ne volim kad se pišu subjektivne i netačne stvari, pogotovo od tebe koji se razumeš u ovo.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Bez uvrede Marked, ali svi smo subjektivni, a obicno najvise oni koji od toga beze kao djavo od krsta. Cekam da se pojavi neki snimak sa detaljnijom analizom, ovo je moj stav iz onoga sto sam video, posto se taj incident nije ponovio mnogo pura. Zato su nam potrebne strucne emisije posle trke gde ce ovakve stvari biti obradjene.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #60
                                Ja sam bio iznenadjen da Perez nije kaznjen,otisao je da brani unutrasnju stranu,Kimi krenuo spolja a onda se Perez vratio spolja...Mada video sam samo jedan replay.

                                Cinjenica da je Kimi nastavio bez mnogo problema verovatno je uticala na konacnu odluku.

                                Comment

                                Working...
                                X