Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    баци ми се на груди, Рафа... Рафа! буди ми зет...
    Ziko , moras to da postavis u slici samo za Vladana , kada se sutra probudi da to vidi...
    sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

    Comment


    • Strefiće ga nešto, šta vam je
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Majabal,svaka cast.Enough said.

        Comment


        • Olja i ovaj sto vodi ceremoniju se smesi kada izgovara Rafino ime...
          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

          Comment


          • Drago mi je sto se Rafa vratio u velikom stilu.

            Vise konkurencije .

            Steta samo sto propusta Majami...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • ovo je delpo morao tjesiti u 2 seta,zasluzio je to...nadala je sam vratio u 2 setu...nadal je bio bolji samo u 3. setu,a do njega nije trebalo doci...svaka cast delpo,drugi putces pametnije...kad dobijes u 2 dana noleta i marija,igrajuci sa njima po 3 sata,i imas protiv nadala set i 3-1..na njegov servis samo treba setati i cuvati snagu za svoja 3servisa...vjerujem da je to naucio iz ovog meca

              Comment


              • Prva titula za Rafu na hardu jos od Tokija 2010. I bio je red, a prilika, s obzirom na sve oklnosti, idealna.
                Last edited by Navras 16950; 18-03-13, 00:31.
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Odlichan mech,mozemo prichat chudan turnir,chudna podloga,ali svima je bila ista pa shta ko ponese, prvi sam ja to rekao al isto sam i jutros rekao da ako Delpo u 3 mecha moze dobit 3 najbolja igracha danashnjice onda je to ravno chudu,Rafi svaka chast na BORBENOSTI,Delpo je mislio da ga ima al onda je krenulo terorisanje na BH i udaljavanje i to je to,drago mi je shto je odmah uzeo titulu,e sad shto nece u Miami to mi vec nije drago,no eto,tek smo ushli u pravu sezonu .


                  Edit-Zaboravih Rafi da zahvalim na svemu onom shto mi je oteo radi Gulbisa prije neku noc .
                  Last edited by shpageti; 18-03-13, 01:04.
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Ulazi Rafa u historiju, opet

                    najvise masters titula, presisao je Fedexa za sva vremena
                    izjednacio se za lendlom koji isto ima 22 ;)
                    za povijest neka priceka jos malo

                    Comment


                    • 22
                      Last edited by Žika; 18-03-13, 00:47.
                      sigpic

                      Comment


                      • Najpametniji potez, otisla sam da spavam posle 2. seta...

                        A ovi koji ne shvataju zasto smo sarkasticni i zasto stalno spominjemo kolena...jednostavan je razlog, i on ih stalno spominje iako je sad valjda konacno svima jasno da mu nije nista i da je trenutno u najboljoj formi od svih igraca.
                        Mislim da mu niko nista ne bi rekao da je po povratku izjavio da su mu kolena ok ili da je rekao ako sam se vratio znaci da sam zdrav i da kaze novinarima da ga vise ne smaraju sa tim pitanjima. Ali on ima drugaciju taktiku, konstantno izigrava neku zrtvu, jadan on, i dalje ima problema ali se herojski bori

                        najbolji nadimak za nejga je folirafa, bolji ne postoji
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Sjajan mec i najbolji moguci nacin da dodje do novih lepih ostvarenja. Ne secam se kada je poslednji put ovako dobro kontrolisao igru sa oba krila, i drzao dubok bekhend skoro od pocetka do kraja

                          Ako odradi Monte Karlo i Rim onako kako se ocekuje, zauvek ce otresti Federera u jurnjavi za Masters 1000 titulama, a podatak da je osvajao barem po jednu u 9 vezanih sezona je za svaki respekt. Tom rekordu niko nikada nece prici. Ovo je bio i idealan nacin da se zabelezi 600. ATP pobeda (20. igrac Open ere sa tolikim brojem pobeda, moze i do prvih 13 do kraja sezone), sa 26 godina 9 meseci i 14 dana.. trebala je doci i mnogo mnogo ranije ali sta da se radi. Rafa je sedmi igrac Open ere koji je u 9 vezanih sezona osvajao bar 3 ATP titule, a sto se tice ukupnog broja trofeja polako ali sigurno stize Nastasea, mada mene zanima grupa Agasi-Viljas-Borg-Sampras

                          Sad na zasluzen odmor a Del Potru zelim da u Majamiju ode korak dalje
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by cssr View Post
                            izjednacio se za lendlom koji isto ima 22 ;)
                            za povijest neka priceka jos malo
                            Nikada nigde neces naci da su igraci izmedju 1970-1989 igrali neku posebnu izdvojenu seriju... iz prostog razloga sto nije ni postojala. Ona lista na Vikipediji mozda zaista izdvaja najvece turnire u sezoni posle Slemova ali to bi trebalo detaljno proveravati jer se uglavnom sve svodi na one turnire koji su 1990. cinili prvu Masters 1000 sezonu

                            Ja bih mnogo voleo da je u te haoticne dve decenije zaista postojala jos neka referenca pored Slemova i WCT i Masters Kupa koja bi nam pomogla da bolje poredimo igrace, ali to se jednostavno nije desilo
                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment


                            • I ja sam takodje posle 2 seta posao da se predam snu Mogao je DP u 2 seta,ali pribranost u odlucujucim trenucima je izostala!rafica je odigrao zivotinjski u trenucima kad mu je to znacilo i prevagu.Covjek je vjerovatno bio pod blagim bolovima u vrste koljenima ali je smogao snageVjerovatno zato propusta Miami Nema sta,sve ulaze u sljaku,to je razlog.. i koljena moraju da se odmaraju,'mucenik'.


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                CW, FC (a vidim i Akan zalutao na tenis ) i ostali, cestitam. ;) Zasluzeno.
                                Prvo moram svog igraca pohvaliti.
                                Bekhend, kretanje, borba, srce... forhend nema potrebe spominjati... A posebno mi je fascinantna igra na brejk (a i set i mec) loptama tokom citavog turnira, tj. onih meceva koje sam gledala (protiv Mareja, Noleta i Rafe). Neka nastavi ovako i bice titula, doci ce masters, ni najmanje ne sumnjam u to. Samo neka ga zdravlje posluzi, ovo sto je prikazao u posljednjim mecevima je stvarno odlicno. Zao mi je sto nije ovo osvojio, imao je priliku u drugom setu kad je svojim greskama dozvolio Rafi da vrati brejk, nakon toga je to bilo gotovo nemoguce... Jednostavno, Nadal je bio bolji, toliko koliko je to potrebno za pobjedu. Ali nema se Delpu sta prigovoriti, majstor, lav, svaka cast.
                                A drugo, sad vidim koliko je Rafa falio tenisu... Nije ovako igrao godinama! Meni ga je vec nakon ovog danasnjeg meca dosta za narednih par mjeseci, ali mu skidam kapu, majstor, zivotinja! I ne znam cemu tolike kritike, ironija, sarkazam i sve ostalo. I cemu ponavljanje iste recenice 396 puta, ne iz turnira u turnir ili iz dana u dan vec iz minuta u minut. Kapiram da vam je krivo da ce ugroziti vase pulene, ali neka im malo pomrsi racune pa neka dokazu da su bolji ako mogu. Sve i da se na Maldivima izlezavao pola godine ili da je sve to vrijeme trenirao, opet mu svaka cast, nije imao meceva u nogama i da onda ovako igra na betonu. i za njega.
                                Prvo da cestitam Delpu na prikazanoj igri,zatim Rafi na pobedi,fantasticnoj igri,kretanju.Zasluzio je pobedu,veliki je to borac i teniser.
                                Majo,ne vidim razlog da nekome bude krivo,cak sta vise,tenis je mnogo dobio.Delpo u sve boljoj formi,Rafa onaj stari,svi ljubitelji tenisa se raduju jer ce nastavak sezone biti interesantniji,neizvesniji.
                                Navijam za Noleta,kako ti kazes "pulena",ali ako taj isti Nole ne bude mogao da pobedjuje,osvaja turnire onda je zasluzio da gubi od Rafe,Delpa ili nekog drugog.
                                Neka pomrsi racune,sto da ne,ako je bolji,cestitacu i to javno,ovo je sport i treba se tako i ponasati-sportski
                                Sta je Rafa radio 7 meseci mene ne interesuje,drago mi je da je sanirao povredu kolena da se vratio u velikom stilu(zao mi je sto nece igrati Majami),kao sto mi je drago sto je Delpo u sve boljoj formi,dakle za tenis odlicno,bice mnogo dobrih meceva.
                                Dobro si napisala,Rafa posle toliko pauze onako da igra na betonu,fenomenalno.
                                Radujmo se svi,jer cemo uzivati u dobrom tenisu,a Delpu zelim da osvoji svoj prvi masters,po prikazanoj igri necemo dugo cekati
                                Svako ce da navija za svog "pulena",ko ce biti najbolji videcemo na kraju sezone,dotle uzivajmo u narednim turnirima i mecevima
                                Last edited by Pertla; 18-03-13, 09:13.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X