Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko ga volim jbt,tacno sam zaboravio koliko ga volim
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Mora da se kaže da je Delpo bio jako dobar i da je imao svoje šanse, ali Nadal je bio kasnije i više nego odličan, svaka čast!
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • Delpo

        Comment


        • Svaka cast Delpu,ali umor ga je sprecio da uzme trofej.
          Cestitke Nadalu,potpuno oporavljenom i zdravom.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Ma to Rafa kralju nenadjebivi,majstore.Dominacija krece do Wimledona stati nece.

            Comment


            • Nadam se da Vladan spava i da ne vidi ovaj pozdrav sa Botoksom... Da li je ikada iko otrcao do vlasnika turnira ...imamo li taj podatak
              sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

              Comment


              • Cestitke Nadalovci ;)
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by MarRF View Post
                  Nadam se da Vladan spava i da ne vidi ovaj pozdrav sa Botoksom... Da li je ikada iko otrcao do vlasnika turnira ...imamo li taj podatak
                  hhahhaha, nisam to videla nikada
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Cestitke Nadalovcima!

                    Vidimo se na sljaci!
                    sigpic

                    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                    Without error there can be no brilliancy.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      hhahhaha, nisam to videla nikada
                      Ni ja , zato i pitam...
                      sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                      Comment


                      • Шта се људи примате, јасна ствар као Бундес лига ове године, Ђоковић доминира овим спортом лако, са пола гаса, као Бајерн у Бундесу.

                        Comment


                        • CW, FC (a vidim i Akan zalutao na tenis ) i ostali, cestitam. ;) Zasluzeno.
                          Prvo moram svog igraca pohvaliti.
                          Bekhend, kretanje, borba, srce... forhend nema potrebe spominjati... A posebno mi je fascinantna igra na brejk (a i set i mec) loptama tokom citavog turnira, tj. onih meceva koje sam gledala (protiv Mareja, Noleta i Rafe). Neka nastavi ovako i bice titula, doci ce masters, ni najmanje ne sumnjam u to. Samo neka ga zdravlje posluzi, ovo sto je prikazao u posljednjim mecevima je stvarno odlicno. Zao mi je sto nije ovo osvojio, imao je priliku u drugom setu kad je svojim greskama dozvolio Rafi da vrati brejk, nakon toga je to bilo gotovo nemoguce... Jednostavno, Nadal je bio bolji, toliko koliko je to potrebno za pobjedu. Ali nema se Delpu sta prigovoriti, majstor, lav, svaka cast.
                          A drugo, sad vidim koliko je Rafa falio tenisu... Nije ovako igrao godinama! Meni ga je vec nakon ovog danasnjeg meca dosta za narednih par mjeseci, ali mu skidam kapu, majstor, zivotinja! I ne znam cemu tolike kritike, ironija, sarkazam i sve ostalo. I cemu ponavljanje iste recenice 396 puta, ne iz turnira u turnir ili iz dana u dan vec iz minuta u minut. Kapiram da vam je krivo da ce ugroziti vase pulene, ali neka im malo pomrsi racune pa neka dokazu da su bolji ako mogu. Sve i da se na Maldivima izlezavao pola godine ili da je sve to vrijeme trenirao, opet mu svaka cast, nije imao meceva u nogama i da onda ovako igra na betonu. i za njega.

                          Comment


                          • баци ми се на груди, Рафа... Рафа! буди ми зет...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by MarRF View Post
                              Ni ja , zato i pitam...
                              Ovaj turnir je izuzetak... čak i hard nije hard
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Samo ako Bog da zdravlja da bude za Rafaela,auuu koliko mi ovo znaci jbt,vratio se majstor,vratio se!!!

                                Ne mogu da vjerujem koliko sam se primio,kao nekad,hvala ti care najveci
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X