Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Protiv ovakvog Berloka bi i bolji igraci nastradali, nevjerovatno dobro igra danas...kakav je maloprije BH viner spucao

    Comment


    • Rest in peace tennis
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by p4p1 View Post
        Pa pazi, niko ne zna osim Novaka koliko mu takve stvari znace, ali veruj mi da ako mu znace mogu itekako da uticu na coveka. Da sam na njegovom mestu, ne bi mi se ni izlazlio na teren, niti bi mi bilo bitno hocu li izgubiti ili pobediti. Kapiram da mnogi ljudi (uglavnom zene ) ne shvataju to, ali veruj da se takve stvari mogu jako tesko doziveti emotivno, zavisi od coveka do coveka kako i koliko.
        da, ali Novak nije jedan od nas, koji smo smoreni i zbog toga nam se ne pije i trece pivo veceras i verovatno necemo ni najbolje spavati...on je no.1, i u ovom trenutku je veci od Milana iako je pojedinac, i igra svoj mec za opstanak na jednom Mastersu, i cuo je rezultat u svlacionici, nije mu bilo svejedno to sigurno, ali u tim trenucima pred mec, utakmicu, nastup, nebitno, postojis samo ti, i samo ti si bitan. Bice mu krivo zbog Milana sutra ;)
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • @Vladan
          Zato ti nisi Djokovic niti bi Djokovic bio ono sto jeste da ga gluposti kao sto su porazi Milana ili Zvezde mogu omesti toliko da mu nije ni do cega i da ne moze sebi doci danima... ;)

          Comment


          • Novak je covjek, emotivan je, ne znamo ga mi licno da pa da znamo doticu li ga ovakve stvari ili ne. Moja dva druga nocas nece zaspati, nece odgovarati na poruke nedelju dana, nece zvati da se vidimo zbog poraza Milana. Po vama je nesto najlakse iskljuciti emocije, kad bi to tako moglo...
            sigpic

            Comment


            • Ништа Ноле није пуко, једноставно му неки противнички ударци не леже и не одговарају.. прегрмели смо ову двоицу и сада више нема фрке до титуле... уживајмо...

              sigpic

              Comment


              • Ovo je za tadbas, ali brate, to su po mom misljenju ozbiljni poremecaji. Da se danima ne ukljucuje telefon zbog sporta u kom se danas sve vrti oko para i u kom se cak ni oni koji izgube nece sikirati toliko da ne mogu da spavaju i da nedelju dana ne odgovaraju na poruke.
                Ok, bude i meni krivo zbog mnogo cega i iznerviram se, ali ne toliko da moj zivot stane zbog toga... Jedno su porodica i prijatelji, drugo su sport, filmovi, serije i slicno.

                Comment


                • Berlok je odigrao strasan mec, svaka mu cast

                  Comment


                  • Aj' ti Kei u penziju , ne mozes od Berloka na betonu 12-4 izgubiti , sve da je imao servis Karlovica i igru Djokovica.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • уопште нисам констатовао овг Берлока... од сада пун респект!
                      sigpic

                      Comment


                      • Zaboravih i ovo, nece pricati o ovoj utakmici nikad, za njih ona ne postoji. Majo ljudi se razlikuju, ti sa dva fakulteta to moras znati. Ne kazem da je na Novaka to uticalo, smao kazem ako je to bio razlog da ga potpuno razumijem. Sad zvucis kao jedan drug koji ne prati sport, sto ja imam od toga kad oni zaradjuju milione i ne nerviraju se

                        Mocni Carli, idemo do kraja
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by juventus View Post
                          Ocekujem detaljnu analizu eksperta (NI)kako je to Grisa imao sansu za set a sta se sve tu izdesavalo u glavi Grise ,bice zanimljivo citati taj naucni opus
                          Uvek je zadovoljstvo procitati sta NI napise, bez obzira da li se slazem ili ne ;)
                          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                          Comment


                          • Sto se svodi na pitanje:" Zasto mi zivimo?"

                            Comment


                            • Realno samo ga je Vladan konstatovao
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • dobar dan jednome,drugome los dan...danas u tenisu medju prvih 100,osim prve cetvorke,svak svakog na ovoj podlozi moze dobit

                                Comment

                                Working...
                                X