Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carli razbija i Keia

    Comment


    • Originally posted by luka View Post
      kako kome...ja nikad necu zaboravit njegovo zaljenje na ozljede tokom meca,dok nije bio No1..ili njegova podsmjehivanja kad mu neko slozi viner na crtu
      Opet prica o tome kako je lagao da je povredjen -.-. Manite se ljudi. Da je fer sportista jeste i to iznova i iznova pokazuje.
      sigpic

      Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

      Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

      Without error there can be no brilliancy.

      Comment


      • I gotovo . Sledeci protivnik Kveri. Bice zanimljivo...
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Novak jeste jedan od "najfer" igraca prema protivnicima, prizna gresku, pohvali dobar poen, kapa dole sto se toga tice... Ali nije ni on bas uvijek tako zlatan, mada nije niko. Umije da bude i sarkastican sam do sebe kad mu ne ide, ali to iritantno smijanje vise upucuje samom sebi nego protivniku... Ali tada nije raspolozen ni za pohvale ni za priznanja. A bogami i prema publici zna biti nezgodan, iako su pojedinci kojima opsuje sve po spisku ili koje ruzno pogleda to zasluzili.
          Ali nema igraca koji je bas uvijek fer, koji ce uvijek priznati poen protivniku i bas uvijek pohvaliti dobar poen. Djokovic je u tome stvarno medju najkorektnijim igracima.
          Eto, nek sam i ja jednom Djokovica pohvalila.

          Comment


          • Ništa ti ja ovo ne priznajem, kao da nisi
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Bonomo View Post
              Opet prica o tome kako je lagao da je povredjen -.-. Manite se ljudi. Da je fer sportista jeste i to iznova i iznova pokazuje.
              Ma neka ih, oni nek pamte Novakove "lazne" povrede a mi cemo osvojene slemove . Cestitke Nole, mislim da Kveri ne predstavlja ozbiljnu prepreku.

              Comment


              • ahahahahah ako sam dobro razumeo Novaka na mrezi kod pozdravljanja ajde, ajde dobro je to (uci ga Nole srpski)ahahahhahaha

                Comment


                • Originally posted by luka View Post
                  kako kome...ja nikad necu zaboravit njegovo zaljenje na ozljede tokom meca,dok nije bio No1..ili njegova podsmjehivanja kad mu neko slozi viner na crtu
                  Da

                  Rutinski u drugom, ocekivano. Imao je Grisa svoju sansu da dodje do seta, ne znam da li ce u skorije vreme imati bolju. Ipak, one 4 duple se ne vidjaju svakog dana i bar ce imati cega da se seca iz meca u kome nista drugo nije vredno pomena.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by luka View Post
                    kako kome...ja nikad necu zaboravit njegovo zaljenje na ozljede tokom meca,dok nije bio No1..ili njegova podsmjehivanja kad mu neko slozi viner na crtu
                    Jesi li ikad imao problema sa disanjem?

                    Comment


                    • Originally posted by Navras View Post
                      Hteo je Novak i set da mu da, ne samo poen, ali sta vredi kad Bugarin ne ume Novak je bez ikakve sumnje jedan od najfer tenisera na touru
                      Pa to, Masha ugovorila jedan set, ali dzabe..

                      Nek se spremi Sam za dodatno motivisanog Novaka

                      Comment


                      • Kei, zar i ti?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Glupo je nesto analizirati posle ovakvog meca. Mozda ce zvucati glupo i banalno ali mislim da je razlog ovakvom ulasku u mec ispadanje Milana, ako ga pogadja koliko mene ispadanje omiljenog mu tima onda razumijem da mu nije bilo ni do cega, a covjek je jbg.
                          Dimitrov je smijesan igrac, one silne duple kad je imao prednost, pa ocajan TB, Novak i kad je nasao neki fokus nije isao preko 40% i opet ga je dobio lagano.Pravi Novak bi ga razvalio teskim i visokim spinovima, ucinio da se pokaje sto se odlucio za jednorucni BH ovo danas nije bio pravi Novak i ni set nije izgubio. Brojimo i dalje, 20....
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Glupo je nesto analizirati posle ovakvog meca. Mozda ce zvucati glupo i banalno ali mislim da je razlog ovakvom ulasku u mec ispadanje Milana, ako ga pogadja koliko mene ispadanje omiljenog mu tima onda razumijem da mu nije bilo ni do cega, a covjek je jbg.
                            Dimitrov je smijesan igrac, one silne duple kad je imao prednost, pa ocajan TB, Novak i kad je nasao neki fokus nije isao preko 40% i opet ga je dobio lagano.Pravi Novak bi ga razvalio teskim i visokim spinovima, ucinio da se pokaje sto se odlucio za jednorucni BH ovo danas nije bio pravi Novak i ni set nije izgubio. Brojimo i dalje, 20....
                            Lepo sam rekla
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Novak prespavao mec A za fer plej-dela sama govore;).Poznato je ovde da voli i da igra i da sudi.
                              Grigor katastrofa, ma vise od katastrofe
                              Similis simili gaudet

                              Comment




                              • Ћао и довиђења:

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X