Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodig stao, Ana nije ni krenula
    sigpic

    Comment


    • Dobro je ovaj komentator na skyu prokuzio, izgleda kao da su ga ledja malo uhvatila.

      Servirao je jako cudno ona tri poena u zadnjem servis gemu.
      Genius, outrageous, the best ever! RF!

      Comment


      • Lagano Federer do pobede.Ocekivao sam vise od dodiga.
        http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

        Comment


        • Evo Federer potvrdio da je imao mali problem sa ledjima na kraju.
          Genius, outrageous, the best ever! RF!

          Comment


          • Što li gnjave sa ovim programom za sutra...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Na mecu Paire-Simon pljuste brejkovi vec cetiri su vidjena, a evo bogami i petog Anu je zaista tuzno gledati, godinama isti problemi i ni najmanjih naznaka da ce nesto krenuti na bolje.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Simon 15% na drugi, Paire 21%
                Genius, outrageous, the best ever! RF!

                Comment


                • Simon 5 duplih u prvom setu, to mu dodje gem i po, tuzno je bilo gledati taj mec, a gledao sam ga zbog kladze
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Sve mi je jasno ali zashto ne daju mecheve na SK Prime nego nas udavishe Wta "tenisom" ...potpun promashaj ,sad mi je krivo shto su otkupili Wta uopshte !
                    SignaturE se cheka ...sigpic

                    Comment


                    • Mozda i bolje shto ne prenose Simona,od 16 gemova 10 je brejkova bilo


                      I kao na traci...17.gem 11. brejk ...
                      Last edited by shpageti; 12-03-13, 01:06.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Steta , Ana je mogla ovde da dogura daleko ali ocigledno da nije u formi.A Mona nije bas toliko naivna, iskoristila je Aninu formu i zaluzeno ce se plasirati dalje.

                        Comment


                        • Ovo je čist mazohizam... u tri ujutru gledati ovaj cirkus od tenisa koji prezentuje Ana. Mene bi bilo sramota.

                          OOP za sutra/danas http://www.bnpparibasopen.com/Schedules/Live-OOP.aspx

                          Novak - Dimitrov, kao treći par oko 22.30h?
                          Last edited by miloolja; 12-03-13, 02:01.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Znaci Novak sutra igra malo ranije.Ocekuje se oko 23-00h da pocne , pre njega jedan muski i zenski singl .

                            Comment


                            • Ne znam kako Simon trazi da se zenama ne izjednaci zarada sa muskarcima kad igra WTA tenis.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Flipkens dosla do prvog seta protiv Azarenke.Da li ce ovo biti prvo veliko iznenadjenje na turniru u zenskoj konkurenciji, svakako da se ocekuje da Vika preokrene ovo ali sve je moguce.

                                Comment

                                Working...
                                X