Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubija je Flipkens slajsevima,totalno je usporila ritam i iznervirala Azarenku,zanimljivo...
    SignaturE se cheka ...sigpic

    Comment


    • Igra strpljivo i usporava igru slajsevima a Azarenka izbacuje lopte u aut .Bice zanimljivo sta ce se izdesavati do kraja meca .

      Comment


      • Igra Stan ko sat idalje

        Kretanje je odlicno, udarci izuzetno cisti, retern takodjer odlican...igra dovoljno dobro da dobije Rogera, sto bi bilo odlicno za tenis

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          To je to, odlican Roger...energican...jos kad sve to upakuje u normalan ritam, moze se i do odbrane titule
          Ti i ja kao da nismo gledali isti mec
          Roger je bas bio los na servisu, tacno se videlo da ima problema, a pred kraj je bila prava katastrofa, jedva je odservirao onaj gem za 5:1, a u poslednjem gemu uopste nije normalno primao servis.
          Srecom, Dodig se bas raspao, igrao je ocajno i nije bilo opasnosti da Fed izgubi ovaj mec.

          Po meni, Stan je favorit u mecu sa Rogerom i zaista ne ocekujem da prodje dalje. Nekako mi trenutno izgleda da onaj odmor ne moze dovoljno brzo da dodje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Стан је његова муштерија!

            / зна ли неко шта је тачно? кажу да је Стан брат од Фекијеве жене Мирке?/
            sigpic

            Comment


            • Zemljotres potresao pustinju, 4.7 rihtera. Federer kaze prvi put da je osjetio zemljotres, svasta
              Ocekivao sam vise od Lleytona, naravno da Stan nece nista moci Rogeru, vec je taj skinuo gace Ana bas ocajna.
              sigpic

              Comment


              • I Nadal je isto rekao da je prvi put osetio zemljotres, i meni je isto cudno da do sada nisu nikada osetili zemljotres
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Bas cudno, nije ovo neki strasan zemljotres, pa svake godine se po jedan ovakav osjeti(zadnjih godinu dana smo imali 4-5 ove jacine), a oni sad prvi put...
                  sigpic

                  Comment


                  • Dajte cice u HD-u!

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ti i ja kao da nismo gledali isti mec
                      Roger je bas bio los na servisu, tacno se videlo da ima problema, a pred kraj je bila prava katastrofa, jedva je odservirao onaj gem za 5:1, a u poslednjem gemu uopste nije normalno primao servis.
                      Srecom, Dodig se bas raspao, igrao je ocajno i nije bilo opasnosti da Fed izgubi ovaj mec.

                      Po meni, Stan je favorit u mecu sa Rogerom i zaista ne ocekujem da prodje dalje. Nekako mi trenutno izgleda da onaj odmor ne moze dovoljno brzo da dodje
                      U pravu si da je Fed odigrao jako loshe mech chitav,ne samo na kraju,Dodig katastrofalan,ali nikako Stanislas ne moze bit favorizovan protiv njega mada nece biti nimalo lak mech za Gospodina !
                      P.S.Josh i izjava da neshto nije u redu sa ledjima,no nadajmo se da je sve ok.
                      SignaturE se cheka ...sigpic

                      Comment


                      • Shminka je nesto dobro raspolozen ovih dana, svi mu odlicni, Rodzer, Stan, Damir: svima je zadovoljan.

                        A vidjela sam neku Jankovu sliku na tviteru, osusio se covjek, nestali mu misici.

                        Comment


                        • Vjerovatno je ovih dana uhvatio reket u ruke pa je svjestan da to shto rade je sve sem lako onda mu je i Troicki superstar
                          SignaturE se cheka ...sigpic

                          Comment


                          • N.Đoković - G.Dimitrov
                            Po meni najzanimljiviji mech danas,pravi test za Djokovica,mada mladi Dimitrov uvijek ima problema kada dodje do mecheva sa nekim iz top 10,ove godine izgubio F Brisbane-a od Murray-a 76 64 i SF Rotterdama od Delpa 64 64,imao odilichnih mecheva ,2 x dobio Baghdatisa,dobijao Davydenka,Tomica,Raonica...mada gubio i od Fogninija,Bennetau-a,Karlovica...skor do sad 10/5,veliki potencijal i talenat,ali da li ce sve ostati samo na tome...pobjednik se ne dovodio u pitanje,ali Dimitrov moze mech uchiniti lijepim za gledanje,svi znamo kakvim arsenalom udaraca raspolaze a ako ga krene i servis moguce je da mech MOZDA ode i u 3 seta,mada ga je Novak u Shangaju maltene odvalio 63 62,ali svi smo vidjeli Novakovu igru do sad,prvi set maestralno,u drugom se desi mali pad koji bi mladic iz Bugarske mozda mogao iskoristiti,mada sumnjam da ce mu Novak dozvoliti posle onog nepotrebnog odlazenja u 3.set sa Talijanom...sve u svemu mislim da ce mech biti ako nishta makar malo zanimljivi od dosadashnjih,Dimitrov motiv do neba osim ako vec josh sinoc nije izgubio mech shto me ne bi ni malo chudilo,vidjecemo,nadam se dobrom mechu.
                            Last edited by shpageti; 12-03-13, 12:30.
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Dajte Cilic-Raonic.Koga briga za Mardy Fisha

                              Comment


                              • hot shot je pripao Fedu

                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X