Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kei...
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • bonomo..
      niti jedan sportas ne podnosi poraz,pa to je normalno..niko ne podnosi niti kad protivniku ide a tebe ne ide..neko to pokazuje na ovaj ili onaj nacin..ja vise cjenim kad baghdatis razbije 4 rekete,i tako ispolji svoj bjes..nego kad marej gubi od šardija ili ne znam ni ja koga i hvata se za ledja..razbijanje rekete ne omalovazava protivnika,a hvatanje za ledja umanjuju njegovu pobjedu..ne zelim ulaziti u polemike..cinjenica je da je novak tome bio sklon,i raznim provokacijama,dok nije sazrio kao igrac,tj,nakon osvajanja davisova kupa,i njegovog booma od melburna...tada je sazrio i shvatio kako se pobjednik treba ponasat...bar je shvatio..ne trebaju tenzije

      Comment


      • Mocni Carli ne daje ni gem Japancu, kakav majstor
        sigpic

        Comment


        • Ljudi, gotivim vas stvarno, ali kakav Milan, o cemu pricate...
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Originally posted by luka View Post
            jesam,ali nevezano jeli gubim ili vodim...zasto se svi hvatate tako,ne provociram nikoga..
            Ja sam licno vrlo osetljiv na tu temu jer sam kao klinac imao astmu. Alergijsku, ne hronicnu, tako da je to srecom iza mene... To sto je Novaka mucilo (a posledica je alergije na gluten) je jako slicno tom stanju, samo sto je njemu smetala uglavnom visoka temepratura, za razliku od ljudi sa nekim vidom astme kojima uglavnom smeta visoka vlaznost vazduha. Posledice su slicne - skupljanje bronhija kao primarnih disjanih puteva, smanjen kapacitet pluca. Samim tim slabije psiho-fizicke mogucnosti i tad sve ide nizbrdo... To stanje tela ne moze da se promeni brzo, jer covek je potpuno bespomocan, sto je jos gori psihicki udarac...

            Ako si imao ovakvu vrstu disajnih problema i imas neke sumnje u realnost problema u kojima se Novak tad nalazio, nevezano da li si navijac ili ne, onda ti skidam kapu...

            Comment


            • Ako Novak navija za Milan, kao sto ja navijam za Junajted(ili Olja, Manda, King Eric, Limar, Giggsi itd... morao sam pomenuti najjacu temu na forumu) onda mi je potpuno normalno da je zbog toga onako usao u mec.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by majabl View Post
                Kad si vec kod "placipickovanja" da se mec prekine, radio je to i Djokovic prosle godine, ako se ne varam, zbog vjetra, iako su neki prije njega igrali po istom takvom vjetru... Tako da ni ti nisi realan. Daleko od toga da je Nadal veci sportista od Djokovica, kod njega su te igrice najizrazenije... Ali svi to rade kad im ne ide, kako to do sad niste shvatili. I niko to nikad za svog igraca nece priznati. Ali zato kod igraca koje ne volimo to vidimo 3x vise nego sto treba.
                Mislis na polufinale USO-a? Taj mec je morao biti prekinut zbog nadolazece oluje, moglo se igrati samo odredjeni period vremena pre nego sto se prekine i on koliko znam nije trazio prekid Neka me neko ispravi ako gresim. Jeste gestikulacijam pokazivao da mu vetar smeta, ali nije uticao na prekid meca za razliku od Nadala u finalu RG-a. Razlika je vise nego jasna ;) Sve je dobro dok ima realnih da me isprave
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Žene i fudbal.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Navijaci ce uvijek naci razlog i opravdanje za svog igraca, kao sto bih ga i ja nasla za Delpa, pa i za Jankelu, samo tog u posljednje vrijeme ni rodjena majka vise opravdati ne moze od silnih glupih gestova koje je imao. Pri tom ne mislim na ovu godinu, DC ili poraze, vec silne predaje, MTO i slicno... ;)

                    Comment


                    • Originally posted by majabl View Post
                      Nadam se da Djokovic nije bas toliko puk'o koliko mu pripisujete. Mislim na povezivanje s porazom Milana.
                      Pa pazi, niko ne zna osim Novaka koliko mu takve stvari znace, ali veruj mi da ako mu znace mogu itekako da uticu na coveka. Da sam na njegovom mestu, ne bi mi se ni izlazlio na teren, niti bi mi bilo bitno hocu li izgubiti ili pobediti. Kapiram da mnogi ljudi (uglavnom zene ) ne shvataju to, ali veruj da se takve stvari mogu jako tesko doziveti emotivno, zavisi od coveka do coveka kako i koliko.

                      Comment


                      • Mocni Charlie, zasluzio covek mesto na avataru
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • I ja navijam za Milan...ok ono za dedu, tatu, al nemojmo sad preterivati ;)
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Ma kapiram ja to, od kad mi je drugarica u srednjoj skoli citav dan (ne pretjerujem, majke mi) preplakala jer joj je umro omiljeni lik iz knjige , nikakve slicne gluposti me ne cude, ali opet mi to u Djokovicevom slucaju zvuci gotovo nemoguce.

                            Comment


                            • Ajde Kei, možeš ti to, samo jedan brejk...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ne navijamo svi isto. Junajted kad izgubi neku bitnu utakmicu meni nije ni do cega, toliko sam nervozan da nema sanse da mogu da se fokusiram na bilo sto drugo, ne izlazi mi se iz kuce danima, gasim telefon jer ne zelim da mi drustvo dodatno dize pritisak. Svako drugacije reaguje jbg. Da sam danas bio na Novakovom mjestu i da je umjesto Milana to bio Junajted savrseno bi mi pucalo ocu li izgubiti, nebitno potpuno, mozda cak ne bi ni izasao na teren.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X