Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Pecaros,

    Trener za glavu se zove sportski psiholog. Najgora stvar sto je Dimitrov sinoc u prvom redu htio da se pokaze, u tome je uspio, a ne da dobije mec. Bar je to moj utisak. Nisam siguran da je on napustio teren jako razocaran.

    Moze li Dimitrov do prvog mjesta? Mozda, osim glave on ima i igrackih nedostataka. Njegova defanziva nije vrhunska. Danas trebas vrhunsku defanzivu na kojoj gradis odlicnu ofanzivu. Doduse, nema mnogo boljih od Dimitrova u njegovoj generaciji.

    Dimitrov je na momente sinoc slicio na Federera ali samo elegancijom!

    @Big Nole

    Protiv Novakovog ritma niko nema odgovora. Ne dozvoliti Novaku da udje u ritam je kljuc.

    Vracam se na onu dugu razmjenu u prvom setu. To je tip poena koji je Dimitrov morao da izbjegava u mecevima sa Djokovicem. Jednom kad Novak uhvati ruku, pisi kuci propalo. Kako da izbjegava taj tip poena? Ima samo jedan nacin. Ofanzivom sa relativno malim brojem gresaka. To ni Federeru ne ide lako protiv Novaka ili Rafe. Ne mogu zamisliti da Grigor bude jednako konsistentan kao Federer. On se nikada nece kretati jednako dobro kao Federer.
    Last edited by NI; 13-03-13, 07:52.

    Comment


    • Konacno resih misteriju, zasto onog malog Bugarina bejbi Federerom nazivaju.
      Osim sklonosti ka omiljenoj boji, Bugarce je mentalnog nivoa kao Zeka u bejbi uzrastu.
      Last edited by pecaros; 13-03-13, 07:53.
      sigpic

      Comment


      • Bugarin definitivno voli da lici na Federera.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Bugarin definitivno voli da lici na Federera.
          Jedno je hteti a drugo umeti. Zekin forhend on samo da sanja moze, servis jednodimenzionalan po sistemu opali pa sta bude. Toliko je u svoj servis zaljubljen da i drugi servira kao prvi, majstorskom preciznoscu. Kretanje, anticipacija, bekhend problematican, ali polako, tek mu je 22-ga, za desetak godina bice nesto od njega
          Nego NI moram da te pripuitam, gde nestadose analize sa poglavljima numericki obelezenim?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Jedno je hteti a drugo umeti. Zekin forhend on samo da sanja moze, servis jednodimenzionalan po sistemu opali pa sta bude. Toliko je u svoj servis zaljubljen da i drugi servira kao prvi, majstorskom preciznoscu. Kretanje, anticipacija, bekhend problematican, ali polako, tek mu je 22-ga, za desetak godina bice nesto od njega
            Nego NI moram da te pripuitam, gde nestadose analize sa poglavljima numericki obelezenim?

            I falsifikat lici na original. Kao jaje jajetu.

            Nemoj mi reci da te oni dosadni nizovi brojeva zanimaju. Salu na stranu, trazi puno vremena da se analize naprave. To mogu raditi samo ako me mecevi jako zanimaju. Slozices se da je ovo godine premalo takvih.

            Razmisljam o pojednostavljenoj varijanti. Ali neka prvo dodjemo do pravih meceva.

            Comment


            • Treba pogledati Fedov bh kad je imao 19,20 godina i pogledati Dimitrova, definitvno Dimitrov ima stabilniji i pouzdaniji bh od Federera i to je jedino gde je bolji.
              I on trenutno mnogo manje lici na Feda nego ranije sto je bio slucaj, vise se ne trudi da ga kopira u svakom trenutku, nego je svoj. Ali nista ne vredi sto on ima potencijala, sto lepo igra, kad mu u glavi duva promaja, jer ono se stvarno retko vidja, da neko odservira 4 duple
              Morao je makar jedan 2. servis da ide na neku sigurniju varijantu, samo da ga ubaci, pa da vidi kako ce se poen razvijati, a ne da udara kao nenormalan.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Ma i da je oservirao, zijanio bi...dok fizicki ne bude spreman na tjeranje relija 2 i po sata...nista od njega...brze podloge svakako nece docekati

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ali nista ne vredi sto on ima potencijala, sto lepo igra, kad mu u glavi duva promaja, jer ono se stvarno retko vidja, da neko odservira 4 duple
                  Nisi mene nikad gledala!

                  Comment


                  • shminka, verujem ja da bi on glatko izgubio 2. i 3. set, ali makar bi uzeo jedan i to je nesto

                    Originally posted by NI View Post
                    Nisi mene nikad gledala!

                    sledeci put kad budes igrao, zovi me
                    da dokumentujem i da okacim na you tube i da dokazemo da nije Grisa najgori
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Dobar Nole s pola snage dobi Grigora(baby Feda);)
                      Opet necu gledati Nadala,mnogo kasno je mec,ako se kojim slucajem ne probudim
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Dosadasnje jurcanje po Indijanskoj pustinji nije odisalo posebnim kvalitetom
                        Gledajuci danasnji raspored, imam utisak da tek od danas pocinje bivati zanimljivo.
                        Gilles Simon - Kevin Anderson
                        Roger Federer - Stanislas Wawrinka
                        Rafael Nadal - Ernests Gulbis
                        Novak Djokovic - Sam Querrey
                        Jo Wilfried Tsonga - Milos Raonic
                        Tomas Berdych - Richard Gasquet
                        Murray - Carlos Berlocq
                        Juan Martin Del Potro - Tommy Haas
                        Gomila zanimljivosti u najavi, preti kolabiranjem pred ekranom.
                        sigpic

                        Comment


                        • U Sarajevu je puno zanimljiviji program danas

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            U Sarajevu je puno zanimljiviji program danas
                            Poštujem tvoje lobiranje tog dogadjaja od planetarnog znacaja Jos kad izlobiraš drugi termin za NSDP van preklapanja sa Mastersima pogledaću nesto od toga. Do tada moje interesovanje, u potpunosti zadovoljava izveštavanje specijalnog remportera-sudije.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odgledat ces valjda barem zavrsnicu, podloga dozvoljava raznovrsniji tenis...pa se kod nas vide i servis vineri, asovi, igra na mrezi...sto je u IWu nemoguce vidjeti

                              Lajovic-Korolev ce biti odlican mec danas, s kojim IW nema cime da se suprotstavi

                              Comment


                              • Originally posted by shminka View Post
                                Odgledat ces valjda barem zavrsnicu, podloga dozvoljava raznovrsniji tenis...pa se kod nas vide i servis vineri, asovi, igra na mrezi...sto je u IWu nemoguce vidjeti

                                Lajovic-Korolev ce biti odlican mec danas, s kojim IW nema cime da se suprotstavi
                                Naci ce se vremena za završnicu, jos ako im podele sličuge po tom ledu možda bude i neka pirueta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X