Announcement

Collapse
No announcement yet.

Indian Wells 2013. - BNP Paribas Masters 1000

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Delpo majstore. Vezao je dvojicu najboljih trenutno, nadam se da je i za Rafu ostavio nesto!

    Majstor si Delpo, nemoguce te je ne voljeti!

    Comment


    • zasto odma pljujete Novaka i on moze da izgubi jedan mec nije on vanzemaljac

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I usr'o se u finale, ali svakako mnogo bolje biti porazen od Delpa nego od Nadala
        H2H skor da se pokvari, sacuvaj Boze

        Comment


        • Bravo majstore, bravo ljudino!!!! Idemo po prvi Masters!

          Razmisljam da vas sad sve redom citiram, cisto da vidite sta sve sve "pisali" veceras (da se ne izrazim drugacije), ali necu, ne padam ja na taj nivo. Nije to moj stil.

          Neko mi zamjerio sto sam optimista. Volim sto sam optimista!!!

          No hard feelings. Spavajte sad
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Steta...

            Cestitke Rafinim navijacima na tituli i cestitke Delpovim navijacima...

            Porazi se desavaju... To je sastavni deo sporta...

            Boli ali ... Procice ...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Originally posted by Ivan Piper View Post
              Bravo majstore, bravo ljudino!!!! Idemo po prvi Masters!

              Razmisljam da vas sad sve redom citiram, cisto da vidite sta sve sve "pisali" veceras (da se ne izrazim drugacije), ali necu, ne padam ja na taj nivo. Nije to moj stil.

              Neko mi zamjerio sto sam optimista. Volim sto sam optimista!!!

              No hard feelings. Spavajte sad
              Nisam ti zamerio sto si optimista nego sto si provokator najobicniji ...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Nisam verovala da Delpo moze ovo da dobije, tacnije nisam verovala da ce Djokovic izgubiti ovaj mec, daleko najbolje od svih je igrao ovaj turnir. Mislim da se suvise lako predao u zavrsnici treceg seta, bilo je tu prostora da se pritisne Delpo. Ali sta je tu je, sutra finale koje niko sigurna sam nije ocekivao
                potpisujem

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Nisam ti zamerio sto si optimista nego sto si provokator najobicniji ...
                  bas tako...samo kompleksasi mogu da mrze Djokovica

                  Comment


                  • Cus boli, sto se mene tice vazni su samo Slamovi, sto uradi na Mastersima uradi, nisu prioritet uopste. Mora ovako da odigra i opet da ga jedva izbace, tako je bilo prosle godine, tako i sad. Jer kad on za tri sata ne nadje ritam, ne udje u udarac i kad konstantno salje visoke lopte na FH onda nije bio u mecu onako kako treba da bude. Imao ga je na konopcima posle onih dugih razmjena i ni to nije iskoristio, da ne pricam o ovom slajsu koji opisuje mec na kraju, na 30:30. Moze statistika da prica sto oce posle drugog seta, on je izgubio tri servisa ni sam ne znajuci kako, spori tempo vise odgovarao Argentincu nego njemu, pa ovo je suludiji poraz od onoga prosle godine, prosle godine bar ima izgovor, Isner je servirao kao blesav, Del Potro ga je potpuno nenormalno dobio pa sa ovakvom igrom sjutra on ne uzima vise od 6 gemova ukupno, da vidim ja sto ce Nadal da mu salje lopte na FH i sto ce da izbaca posle ovako sporog ritma.
                    sigpic

                    Comment


                    • Tooooooo Delpooooooooooo.
                      Aaaa, lavovsko srce...
                      Ne znam za vas, ali ja sam u ovom mecu vidjela odlicnog tenisa i genijalnih poena, kvalitet meca je u svakom slucaju dostojan polufinala.
                      Nakon izgubljenog prvog seta nisam vjerovala da ce ovo dobiti, a nakon potvrdjenog brejka u 3. setu pogotovo. Kako me odusevio preokretom. I ne znam otkud mu snaga u zavrsnici za one bombe, nisam se tome nadala.
                      Idemo po prvi masters!!!

                      Comment


                      • Нема ту шта. Играо човек конкретније, храбрије, јаче и брже.... али смо ипак мудро избегли Рафу....


                        Last edited by Žika; 17-03-13, 00:44.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma kakav prvi masters ? Ste vi videli da on nije mogao da hoda kako treba ?

                          Optimisti ste ogormni.

                          Ako uzme masters svaka cast zaista. Postujem coveka puno. Ali ima 1 posto sanse da uzme sutra titulu.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Bravo za Delpa, odlican mec je odigrao.Mozda je i vreme za prvi masters.
                            Novak moglo je to mnogo bolje, ali idemo dalje..
                            A vi ljudi ste neverovatini, koji skup prvokacija, izostanka osnovne kulture u diskusiji, odnosno imevanja kvalitetne diskusije da nemam reci.Ali u viritualnom svetu sve je lakse iza tastature- pretpostavljam.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Lose. Na startu drugog je upao u kontraritam i do kraja nije uspeo iz njega da izadje. Ima i Delpovih zasluga svakao, ali najvecim delom je sam kriv za ovakav ishod. Previse oscilacija u igri, od pocetka turnira je tako. Juce se sve odigralo prebrzo pa nije bilo vremena za bilo kakav pad. Ne treba mnogo tugovati, sa ovakvom igrom bolje da ne izlazi pred Rafu i ako je vec moralo da se izgubi dobro je sto se to desilo sada. Mec me inace neodoljivo podsetio na proslogodisnji sa Isnerom.
                              Cestitke Del Potru i njegovim navijacima. Nadam se dobrom finalu sutra.
                              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                              Comment


                              • Danas su mu sanse bile 0, a opet je pobijedio...

                                Comment

                                Working...
                                X