Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Navras View Post
    Cudno kako ga je samo tada dobio i to prilicno ubedljivo dok je ostalih osam susreta izgubio Zato sto bi izgubio. Pa dobro, pomenuce njegovi navijaci, oni bolje znaju od cega je sve bolovao tokom godina, narocito kad je gubio

    To je nista u poredjenju sa Rogerovim trikovima, skroz benigno da tako kazem
    On je tada igrao bas lose, celo to prolece mu je bilo katastrofalno, pa tada je i od Rodika izgubio u Majamiju. Ali to nije sumnjivo, posto ga nije cekao strasni Nole u sledecem kolu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Nisam fkt zamisljao taj mec kao tankovanje, mada je moguce da je i bilo...svejedno je barem 2-1 za nas

      S Novakovim prenemaganjem na terenu niko ne moze da se nosi

      Comment


      • Sazreo je Novak, i ma koliko nekima bilo tesko priznati, trenutno takmaca nema. Mesec dana nije igrao i gle cuda jedini on spreman, a svi drugi `tankuju`.
        Strah je nesto se se ne tankuje, vec se u kosti uvlaci. Izgovori svakojaki unapred su spremni, odstupnice podignute za slucaj Novakove pobede. Ponekad valja i realan biti, realnost posteno priznati. Realnost je da lagano dobija sa polovinom od mogucnosti. Novakovanje tek pocinje
        sigpic

        Comment


        • Mesec dana nije igrao i ima 25 godina, pa kad ce da bude spreman ako nece sad?
          neke izjave su vredne da idu potpis...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pa niko to i ne pokusava osporiti. Tu pricu pricam vec barem pola godine, tako da mi je sasvim normalno da Novak lagano osvoji Dubai, bas kao sto je to i Roger radio u svom primeu...

            Ali ja spomenuh da Role tesko moze preko Berde, a to se okarakterisa kao strah od Noleta...treba prvo strah od Berde prezivjeti, a dalje cemo lako

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              On je tada igrao bas lose, celo to prolece mu je bilo katastrofalno, pa tada je i od Rodika izgubio u Majamiju. Ali to nije sumnjivo, posto ga nije cekao strasni Nole u sledecem kolu
              Kao sto je i Nole celu zavrsnicu 2011. odigrao ocajno, ali to nije sumnjivo jer ga nije cekao Roger Samo je Bazel tankovao

              @sminka
              Nudim remi ako odgovara

              Challenge this one, you fucking stop, namerno sedanje u pogresnu stolicu etc su ceo jedan nivo iznad
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Bice mi osobito zadovoljstvo da moje izjave idu u neciji potpis.
                sigpic

                Comment


                • Sta se ovo desavaaaaaa, sta se ovo desavaaaaa...vucaranje, prenemaganje, prevrtanje ocima, nepostovanje protivnika, psovanje gore od tvog navedenog 8 puta...kakav remi, nema sanse

                  Comment


                  • Onaj 3. set u Bazelu je cist primer tankovanja, ali bas skolski primer
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      Sta se ovo desavaaaaaa, sta se ovo desavaaaaa...vucaranje, prenemaganje, prevrtanje ocima, nepostovanje protivnika, psovanje gore od tvog navedenog 8 puta...kakav remi, nema sanse
                      Lepo si opisao Rogera
                      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Ni do finala nisu dosli, a vec ste poceli
                        Priznajem malo prerano, ali covjece malo ce biti prilika da vidim totalno neizvjesne meceve Novaka i Rodzera. Rekoh, Uimbldon, Sinsinati, mozda USO.

                        Naravno ako bilo koji od njih ispadne sutra imas svako pravo da se nasalis na moj racun.

                        Comment


                        • Rece jednom Blejk " cast mi je nazvati se kolegom R. Federera"
                          sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                          Comment


                          • Originally posted by Navras View Post
                            Lepo si opisao Rogera

                            taman smo krenuli ozbiljno da se prepucavamo i ti napises ovako nesto
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Berdych sutra pakuje kofere sa svojom Ester,i to je to,to se ne dovodi u pitanje ni sekunde,Kolju je UBIO a ovoga ce tek,chokerchinu MORA da UNISHTI sutra !
                              SignaturE se cheka ...sigpic

                              Comment


                              • Kao neka deca...

                                Comment

                                Working...
                                X