Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar mec za Keija, sad se ocekuje da napravi jos jedan korak i bude konkurentniji na Mastersima prije svega, na tri dobijena seta ce fizicka sprema uvijek biti problem bojim se.

    Izasao OOP za sjutra, Novak i Viktor u udarnom terminu naravno.

    http://www.atpworldtour.com/Scores/s...px?EventId=495
    sigpic

    Comment


    • Daj Viskovicu ne mraci covece
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Posla ga covjek u penziju
        Nece Roger nidje jos 3-4 godine sigurno. Vise nije obavezan da igra Masterse i propusta ce ih sve vise, nista novo.
        Odlicna stvar sto su uzeli i ATP Uncovered, pokriven je ATP maksimalno.
        sigpic

        Comment


        • Sta je Visko odvalio?
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Posla ga u penziju iduce godine posle ove pauze izmedju Indian Velsa i Madrida
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • Penzija jer posle IWa uzima dva mjeseca odmora, fali mu energije, zeli da bude sa djevojcicama itd...
              sigpic

              Comment


              • Svasta, pocelo je da lici na one razgovore u Studiju u toku W, secate se toga? Kad ih Rodja demantuje sve redom posle USO...
                sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                Comment


                • Uvijek ce imati priliku za Slamove, ali je u pravu za borbu za prvo mjesto, Roger je odustao od toga.
                  sigpic

                  Comment


                  • Roger je odustao od prvog mesta ove godine, ali me ne bi cudilo da pravi plan za sledecu.

                    Ali mi nije jasno zasto sad svi prave ovoliku vest oko toga, kad se jos od polovine novembra zna da Roger nece igrati Majami i da ce napraviti pauzu do Madrida
                    i ajde da on preskoce puno turnira, on realno preskace samo 1, zato sto MC vec duze vremena ne igra...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da bacim hejt na organizatore koji su mi upropastili omiljeni turnir serije 500 ovom debilnom bojom. Sto vam je ovo trebalo braco Arapi
                      Dje je OOP Acapulca, kliknem na njega, a prebaca na Dubai. Mada i nema prenosa do cetvrtka tako da nije ni vazno.
                      sigpic

                      Comment


                      • E vala bas Bojana....Fed izgleda kod nas dobro prodaje novine.Nego sta ce pisati ta famozna 2 meseca...
                        sigpic 31. 01. 2014. Najbolji ikada je igrao u Spensu, cast je bila gledati ga uzivo!!!! Hvala ROGER!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Da bacim hejt na organizatore koji su mi upropastili omiljeni turnir serije 500 ovom debilnom bojom. Sto vam je ovo trebalo braco Arapi
                          Dje je OOP Acapulca, kliknem na njega, a prebaca na Dubai. Mada i nema prenosa do cetvrtka tako da nije ni vazno.
                          Maksimalno su iskopirali Pariz.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Bacio je malo magije Jaziri, izabrao da prima servis, gotov je Roger
                            sigpic

                            Comment


                            • Crne carape... ne mogu ja ovo da gledam.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Samo da ga ova povreda koljena ne sprijeci, inace ne vidim kako ce izgubit'
                                Ali vidis sto je skauting, covjek prati tenis, gledao je Rotterdam i jasno mu je na kom je nivou Rogerov servis. Kapiram da ce odma otici na 3:0 i onda malo spustiti ritam.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X