Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako koga zanima, Berdych odlicno reternira

    Comment


    • Vladane,primjetio sam u zadnje vrijeme na teniskom pdf pises samo kada treba da se pljuje po Nadalu,ohladi covjece.Razumijeli smo te

      Comment


      • Ma koga to moze zanimati kad Nadal radi ovakve stvari i to mu prolazi. Odvratan, prljav igrac. Uopste mi nije jasno kako bilo ko molze da navija za njega, to isto kao da se Buskec ili Esli Jang bave individualnim sportom i da imaju navijace. Najgori sportisti koji postoje, uvreda su za sportiste.
        sigpic

        Comment


        • @FC

          Nađi mi neki dobar havatar Nadala, Tita ti, u znak solidarnosti. Ali neki sa istaknutom biconjom i triconjom, đe se vide tragovi dopinga.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Originally posted by FC Nadal View Post
            Vladane,primjetio sam u zadnje vrijeme na teniskom pdf pises samo kada treba da se pljuje po Nadalu,ohladi covjece.Razumijeli smo te
            Nije pljuvanje ako je istina. Meni nije jasno kako Nadal kad gubi ima samo tebe za navijaca ovdje, a kad dobija ima pravu malu armijicu, ali sta ces, nismo svi isti.
            sigpic

            Comment


            • Britanci vec vaze o DCu sa Amerikom

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ja sam se jako iznervirao, a nisam ni gledao mec. I sad mi umjesto da komentarisemo festival brejkova izmedju Berdycha i Isnera mi pricamo o Nadalovom jednom te istom potezu. A ovo je milioniti put da je istu stvar uradio. Bice od sledece ili one tamo nedelje pravi broj 1, veliki, veliki sportista.
                E pa to vec nije do Nadala i to je ono sto ja pokusavam da (ti) kazem vec mjesecima.
                Necete ga promijeniti, samo dzaba trosite tastaturu i uz to smarate odredjen broj ljudi na forumu kojima je, iako ne gotive Nadala, to potpuno neukusno... Ajd jednom reci, ali iz dana u dan, iz teme u temu, pa jos svjesno, stalno ista prica...

                Comment


                • Prle!

                  1.
                  Ocito!

                  2.
                  Vladan je dao dobar metar, koliko je puta pobijedio neko poslije MTO-a. Ne vjerujem da mu je mjera dobra. Ne vjerujem da je Nadal dobio 95% takvih slucajeva.

                  3.
                  Federer ponekad kaze sto ne mislis. Imas tenis u malom prstu i znas znacaj ritma i momentuma.

                  4.
                  Ne mozemo se uvijek sloziti.

                  5.
                  Ocigledno se ne slazemo oko znacenja rijeci zajebancija. I ja prvim razliku izmedju zajebancije i zajebavanja.


                  Originally posted by majabl View Post
                  E pa to vec nije do Nadala i to je ono sto ja pokusavam da (ti) kazem vec mjesecima.
                  Necete ga promijeniti, samo dzaba trosite tastaturu i uz to smarate odredjen broj ljudi na forumu kojima je, iako ne gotive Nadala, to potpuno neukusno... Ajd jednom reci, ali iz dana u dan, iz teme u temu, pa jos svjesno, stalno ista prica...
                  Svaki put kad Rafa da povoda to ce nanovo da iskoci. Na uzas diplomata kao sto ste ti i shminka.
                  Last edited by NI; 04-10-13, 10:24.

                  Comment


                  • Prošli put prevladao je Dolgov klovn Dolga igrača.
                    Čini se da je ovaj put alter ego potisnut i da će Joca Martin teško ovo okrenuti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Almagro proslavio pobjedu protiv Keia k`o da je Wimbledon osvojio

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Mislim da Prle rec "pi..." dozivljava kao karakteru osobinu, koja nema veze sa polom
                        I najcesce osobe muskog pola imaju tu osobinu

                        1:52 Rade objasnjava ispravnu terminologiju

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Almagro proslavio pobjedu protiv Keia k`o da je Wimbledon osvojio
                          Za njega SF na HC=Wimbledon za neke

                          Comment


                          • A je li moguce da mu je trebao MTO protiv Fabia Fogninija, to je jednostavno previse...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              A je li moguce da mu je trebao MTO protiv Fabia Fogninija, to je jednostavno previse...
                              Bilo je 6:2, 3:0, plus dvije brejk lopte za Fabija, a potom 6:2, 4:1, plus brejk lopta za Fabija, pa ti kontaj.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Stvarno bi bilo dobro da otvorite temu za Nadalovo foliranje i doping, ubijate svaku temu na tenisu.
                                Ja vec dala predlog, ali ocigledno nista od toga, tako se uskracuje mogucnost besmislenog elaboriranja na bukvalno svaku temu.

                                Comment

                                Working...
                                X