Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2013. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da se nakanim, otvoricu ja onu temu ovih dana...
    sigpic

    Comment


    • Podrzavam prijedlog ako to znaci da se to nece spominjati u ovm regularnim temama

      Comment


      • Popusta Dolgo.

        p.s. ‚‚vidi/divi šatrovački/ ovog" nije korektan način imenovanja. Ako postoji primedba lično obraćanje je uputnije.
        Last edited by pecaros; 04-10-13, 10:50.
        sigpic

        Comment


        • Mogli smo naci nekog mudoratora iz Rafinog staba

          Comment


          • Originally posted by Prle! View Post
            @FC

            Nađi mi neki dobar havatar Nadala, Tita ti, u znak solidarnosti. Ali neki sa istaknutom biconjom i triconjom, đe se vide tragovi dopinga.
            Pa i ovaj je dobar u tu svrhu. . .

            Comment


            • Originally posted by FC Nadal View Post
              Podrzavam prijedlog ako to znaci da se to nece spominjati u ovm regularnim temama
              Normalno, da prebacimo pricu u jednu temu, pa neka cita ko voli. Odlican predlog Niki zaboravih te prije pofalit'. Bice brzo. Bice, bice
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                Mogli smo naci nekog mudoratora iz Rafinog staba
                FC je bio i svojevoljno je otisao...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Nisam to znao, znaci da je nekad i on kvalitetne postove pisao

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Normalno, da prebacimo pricu u jednu temu, pa neka cita ko voli. Odlican predlog Niki zaboravih te prije pofalit'. Bice brzo. Bice, bice
                    Ja te evo pohvaljujem unapred ako to uradis i postedis nas malobrojnih navijaca Nadala ovde.

                    Comment


                    • David je bas u kanalu, zabiljezit ce 2 vezana poraza od najvece mušterije

                      Comment


                      • Ocu sigurno, pa administracija je uvijek otvorena za nove i prije svega kvalitetne predloge. Evo upravo u dijelu foruma koji vi ne vidite mi organizujemo sve da otvorimo temu. Cak radimo i na instalaciji jedne opcije koja bi svaku pricu na ostalim temama, a o toj temi, donosila negativne poene clanovima, a a prebacivala postove u tu jednu temu.
                        Kao sto smo brzo i tapatalk uveli, tako ce i ovo biti izuzetno brzo odradjeno sigurno. Samo malo strpljenja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ocu sigurno, pa administracija je uvijek otvorena za nove i prije svega kvalitetne predloge. Evo upravo u dijelu foruma koji vi ne vidite mi organizujemo sve da otvorimo temu. Cak radimo i na instalaciji jedne opcije koja bi svaku pricu na ostalim temama, a o toj temi, donosila negativne poene clanovima, a a prebacivala postove u tu jednu temu.
                          Kao sto smo brzo i tapatalk uveli, tako ce i ovo biti izuzetno brzo odradjeno sigurno. Samo malo strpljenja.
                          Ja i shminka upravo instaliramo nove servere u laboratoriji. On ima onaj mali PDA sto se povezuje preko kablova kao u filmovima.
                          A Bojana se cuje preko razglasa u celoj zgradi. Ozbiljna smo mi ekipa
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Nedoumice:
                            1. Zašto Rafael ima tako malo poklonika u ovoj baruštini.
                            2. Da li je otvaranje posebne teme diskriminacija drugih navijačkih grupa.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              Ja i shminka upravo instaliramo nove servere u laboratoriji. On ima onaj mali PDA sto se povezuje preko kablova kao u filmovima.
                              A Bojana se cuje preko razglasa u celoj zgradi. Ozbiljna smo mi ekipa
                              skroz smo ozbiljno sve to shvatili

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Samo da Novak ne usere protiv Sama, izgleda ce Gasquet u polufinale, kakvo bi to izivljavanje bilo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X