Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene bi bilo sramota da Stanoja zovem dzukcem,a hvalis se kako se radujes pobedama u derbijima i dominacijom nad ciganima....

    Comment


    • Klasican dzukac, dokazano 100 puta.

      Comment


      • Neka uzme sto je njegovo, nije problem, poenta je u onim njegovim bajkama kako on nista ne bi uzeo od Partizana, za Partizan sve, od Partizana nista i bla, bla, bla. To su price dok je bio tu i dok su jos postojale neke sanse da se vrati. Sad kad je ispusio, odmah vrti drugu pricu. Nikad takav lik za trenera, nikad.
        sigpic

        Comment


        • Ali Partizanov vojnik

          Sramota bi me bilo da u novinama uz moje ime i prezime stoji kako tuzim tim koji volim.

          Comment


          • Nebitan sam ja, bitan je Partizan, ovo je cirkus.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Neka uzme sto je njegovo, nije problem, poenta je u onim njegovim bajkama kako on nista ne bi uzeo od Partizana, za Partizan sve, od Partizana nista i bla, bla, bla. To su price dok je bio tu i dok su jos postojale neke sanse da se vrati. Sad kad je ispusio, odmah vrti drugu pricu. Nikad takav lik za trenera, nikad.
              Ako se ne varam do pre pola godine si ga ti drzao na profilu i kudio u nebesa kako je najbolji i slicno a sada ovako
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Ako se ne varam do pre pola godine si ga ti drzao na profilu i kudio u nebesa kako je najbolji i slicno a sada ovako
                Pa dok nisam shvatio kakav je trener i covek.
                sigpic

                Comment


                • Znaci po tebi je Stanoje los trener , neko ko je uspio sa mladima do 19 doneti bronzu sa Evropskog , okrenuti onih -8 kad je dosao , silovati Zvezdu od kada je tu , uvesti nas u Ligu Sampiona , jedan kiks , znaci jedan kiks ove godine napravi , ispadne od Samroka i odjednom je ocajan trener ... Los je covek ? Los sto je krenuo protiv DJURE
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Znaci po tebi je Stanoje los trener , neko ko je uspio sa mladima do 19 doneti bronzu sa Evropskog , okrenuti onih -8 kad je dosao , silovati Zvezdu od kada je tu , uvesti nas u Ligu Sampiona , jedan kiks , znaci jedan kiks ove godine napravi , ispadne od Samroka i odjednom je ocajan trener ... Los je covek ? Los sto je krenuo protiv DJURE
                    Listaj temu unazad i videces sto. MVP, Ljuba, ElBiDzej i ja(izvinite ako sam nekog zaboravio) zajedno imamo jedno 400 takvih postova.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sretan 18-ti rodjendan nasem Leu Mesiju , Lazare nek si nam ziv i zdrav , da nemas mnogo povreda u karijeri i da nastavis zabijati po mogucnosti znas kome
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pas je cutao dve godine, cutalo kuce, onda kada je osetilo da ce ga isterati iz kucice na ulicu, kada je osetilo pseto da nece imati ko da ga hrani pocelo da laje i da ujeda sve po dvoristu. Po SVOM dvoristu. A zbog svojih gazdi je i osvajalo nagrade, gde ste ikad videli da se pseto samo prijavi za izlozbu i uzme nagradu? Gazde su ga obucavale, hranile, pazile i mazile i onda kada je trebalo da dodje drugo kucence, bolje, lepse, kulturnije, ono pocelo da ujeda i da laje. Mrs iz Partizana dzukelo jedna, mrs!

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Pas je cutao dve godine, cutalo kuce, onda kada je osetilo da ce ga isterati iz kucice na ulicu, kada je osetilo pseto da nece imati ko da ga hrani pocelo da laje i da ujeda sve po dvoristu. Po SVOM dvoristu. A zbog svojih gazdi je i osvajalo nagrade, gde ste ikad videli da se pseto samo prijavi za izlozbu i uzme nagradu? Gazde su ga obucavale, hranile, pazile i mazile i onda kada je trebalo da dodje drugo kucence, bolje, lepse, kulturnije, ono pocelo da ujeda i da laje. Mrs iz Partizana dzukelo jedna, mrs!
                          Pas koji laje nije dobro ispecen.
                          sigpic

                          Comment


                          • A koga je to ujeo?Ujeo je pascad lutalice koje su dosli kao paraziti da zive na ustrb njegovih zasluga,njegovih i oni pre njega.Cije je stvarno dvoriste?Djurino ili nase?Jel ga placao Djura ili je sam sebe placao posto je dovodio najvece sponzore Partizanu,ta njegova plata je mizerna koliko je on para doneo Partizanu.Ako je neko ujeo ruku koja ga hrani onda su to Djura i sinovi.

                            Comment


                            • Ovde bar ja mislim nema vajde od rasprave , zna se ko je na cijoj strani i nema teorije raspravljati , lepo kazem , Stanoje je dao Partizanu od kada je dosao pre svega Partizanu pa onda i nama navijacima nesto sto smo sanjali 8 godina a to je Liga Sampiona , u Hramu su gostovali Anderleht,Arsenal,Braga,Sahtjor, cisto sumnjam da ce Grant to ponoviti , nadam se da gresim i da cemo i sledece godine slusati himnu u Hramu ali sve je to klimavo , Stanoje je imao viziju , bio je dobar trener Verovatno i najperspektivniji mladi trener u Srbiji u poslednjih 10-20 godina
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Verovatno i najperspektivniji mladi trener u Srbiji u poslednjih 10-20 godina
                                Ako je ovo tacno, onda smo bas prdnuli u cabar, da ne kazem gde nam je onda fudbal. Da, sigurno je bolji od Djukica, Mihajlovica, pa cak i Jankovica.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X