Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Mene zanima kada ce svi ti likovi trunuti u zatvoru.

    Verovatno nikad, jebiga.
    Da je pravde i da je ovo normalno podneblje imali bi doživotnu zabranu prisustvu sportskim arenama.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      Koju sam tacno grupu branio, mozes li da mi to pojasnis? Hvala bogu, imam sasvim normalne obaveze, ali me i dalje zanima, istina donekle si u pravu dosta manje nego pre, jer sam se preselio sa Juzne tribine, ali ne vidim problem da me kao navijaca Partizana zanima ko je zaduzen za vodjenje navijanja, koreografije i slicne stvari.
      Videh da sam pisao Ruznom zlom, mislio sam da ste isti lik.

      Comment


      • Ljudi, naravno da bi svi mi voleli da zivimo u uredjenom drustvu, i da takvi likovi ne setaju ulicama, to su tako klise izjave, da izbegavam da ih koristim, muka mi je od njih isto toliko koliko i od toga sto ne zivimo u takvom drustvu. Samo meni to nije razlog da ne odem da podrzim svoj klub,cak sam misljenja da vi koji zbog toga ne dolazite na stadion dajete njima legitimitet, predajete se, a ne ja koji idem zbog Partizana, i samo zbog toga.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Ja ih razumem i podržavam oko Kimija. Šta ja sad ne treba da kročim na stadion ili na sever jer Marko Vučković ima Ultra Kop i jer su dosta njih krimosi? Oni vole Kimija jer je grobarčina.

          Ali iskreno, vi ste cigani veći od nas, od kako znam za sebe nešto se kao stoka delite. Vavić izbo posle Zvezda Cibona grobara posle ga je isti taj Kimi primio. Taj jug je leglo bandita, ne ni krimosa nego bandita. Ono Mali Mokri Lug, Kaludjerica i to..

          Da vas ne uvredim, samo smaraju te podele. Ali da sa grobar stao bih uz Kimija pre nego uz Velju Belivuka i Medu..

          Ne znam ni ko tu vodi šta obe frakcije su bile pod BiA, janičari su i dalje. Ne bi me čudilo da Kimi popije metak kao onaj karstista u Bulevaru Despota Stefana što ga je Belivuk overio.

          Comment


          • Mada znajući Kimija kojii nije neki hrabriša, da je skupio loptice izmedju nogu da povede navijanje, imao on ledja sigurno. Priča se da je Rajo Božović u igri i još neki menadžer, a navijači Zvezde nasladjuju i trljaju ruke uz povike “Splićani protiv Zagrepčana”.

            Nije da i meni nije smešno, ali ne znam šta bi radili. Ne može 300 ljudi kao mark it zero da dodje i da sklanja krimose tukli bi vas i oni i policija. Ne može to kad imaju podršku struktura.

            Comment


            • Izgleda da smo pazarili dve tekme bez publike.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Samo da podsetim "siroke narodne mase" kako su iz FKP svojevremeno otisli Pantic i Radonjic, koliko smo na njima izgubili a da li se neko pocesao zbog toga...Po nekim mi treba da cutimo na nabijanje cene pojedinim igracima dok oni u isto vreme cute i podrzavaju svoj klub u tome..

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • I zato nemoj ooooo, brinuti za nas ooooo, na sve te stvari mi smo davnoo navikli!





                  Edit: Novi murali u Beogradu

                  Spoiler





                  Last edited by mark !t zer0; 12-01-18, 13:54.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Pozdrav Partizanovci, zamolila bih vas ako imate par minuta vremena da mi popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada. Hvala najlepše!
                    http://bit.ly/2AIRcVI

                    Comment


                    • GTR
                      OBAVEŠTENJE BEOGRADJANIMA! Noćas su prekrečeni svi GTR/GRUPA Jna murali po celom Beogradu od strane N.N. izvršitelja. Ništa nije sveto, pa ni Duško Radović, Bora Todorović, Mance, Aligrudić, Borota, Haris Brkić, Zoran Radmilović, Nada Knežević i ostali velikani ovog grada. Sve je organizovano vojnički, tokom noći po celom Beogradu, kao i mural Voji Pančevcu u Pančevu. Nikog ne bi da optužujemo odmah, ali zna se na koga liči ova akcija. Neka je na čast čoveku koji uzme crnu farbu, pogleda Duška Radovića u oči i uništi ga.
                      Dno dna, ko god da je uradio.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Taj ili ti kome smeta(ju) Duško Radović ili Bora Todorović ozbiljno da pregedaju glavu jer neka praznina i nedostatak očito postoje.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Možda je ovo delo Splićana ili 'pak Zvezdaša s južne tribine?

                          Comment


                          • Али циган који каже да су наше навијачке групе у сукобу и да су можда они уништили мурале. Друже нисмо плиткоумни као 99% ваших навијача

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                              Али циган који каже да су наше навијачке групе у сукобу и да су можда они уништили мурале. Друже нисмо плиткоумни као 99% ваших навијача

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Koliko godinica imaš, crno dete?

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Možda je ovo delo Splićana ili 'pak Zvezdaša s južne tribine?
                                Bzvz ti je ovo Pobeda. Ja nisam ni rekao da je neko od navijaca Zvezde ovo uradio, bar se ovi murali nisu dirali, jer su zaista lepi bili, i nacrtane su bas velicine iz raznih sfera zivota. Ko god da je ovo uradio, bedno je i jadno.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X