Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ti li si Bilheru?
    Pa ako si citao pazljivo par puta sam.naglasio da je idiotski potez, ali ne volim preterivanje tipa ono kad kazete da nije bio penal.

    Comment


    • Gde si ti pročitao ovde da je neko rekao da nije bio penal?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ima u drugoj temi, forumas konstantin je na osnovu ovog posta rekao da nije penal. A meni je to.bas ostrasceno jer je Savic rekao da je cist penal, a i bio je. I ti si pljunuo Djukica, a covek.je bas gospodsku izjavu dao, da je vise takvih ljudi u nasem fudbalu, bilo bi lepse.
        Last edited by gorillaz; 14-12-17, 20:39.

        Comment


        • Originally posted by gorillaz View Post
          Pa ako si citao pazljivo par puta sam.naglasio da je idiotski potez, ali ne volim preterivanje tipa ono kad kazete da nije bio penal.
          Ma ovo "Ti li si Bilheru" se odnosi na ono "iz prve ruke" što implicira da si ili Stojković ili Bilher. Dedukcijom sam došao do zaključka da Stojković nisi - garant.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Jebeš ovaj svet ako je Konstantin ostrašćen. Savić je igrač Zvezde i normalno je da je to rekao. Da igra u Partizanu verovatno bi kukao da nije i to. Šta on ima od toga da kaže nije penal bio i da diže frku na +9?

            I da jeste i da nije drago mi je da je svirao, ne bih mogao živeti ovih dana da nije svirao razneo bih se.

            Comment


            • Nije baš on takav gospodin kakvim želi da se predstavi. Pre utakmice pitaju ga novinari da li je odredio ko će izvoditi penal da ne bi ponovo došlo do svađe, on baš džiberski kaže jesam, ali nije bitno neće nam ga svirati. Jedina izjava koju je trebalo da da nakon utakmice je "Izvinite, jeo sam govna", a i ova izjava da ste bili bliži pobedi je takođe seljačizam svoje vrste, kakve je Zvezda propustila šanse pa su svi iz Zvezde rekli čak i previše politički korektno, da je remi najpravedniji ishod. Ali, uvek je postojala razlika u nivou ophođenja, nije to od juče.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ma ovo "Ti li si Bilheru" se odnosi na ono "iz prve ruke" što implicira da si ili Stojković ili Bilher. Dedukcijom sam došao do zaključka da Stojković nisi - garant.
                Hahahahah, odlocan zakljicak. Ne , ozbiljno bio sam u odlicnoj poziciji da vidim situaciju, I ispratio sam lepo.
                Last edited by gorillaz; 14-12-17, 20:57.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Nije baš on takav gospodin kakvim želi da se predstavi. Pre utakmice pitaju ga novinari da li je odredio ko će izvoditi penal da ne bi ponovo došlo do svađe, on baš džiberski kaže jesam, ali nije bitno neće nam ga svirati. Jedina izjava koju je trebalo da da nakon utakmice je "Izvinite, jeo sam govna", a i ova izjava da ste bili bliži pobedi je takođe seljačizam svoje vrste, kakve je Zvezda propustila šanse pa su svi iz Zvezde rekli čak i previše politički korektno, da je remi najpravedniji ishod. Ali, uvek je postojala razlika u nivou ophođenja, nije to od juče.
                  Ne znam da li si citao domace portale ili si namerno takav. Covek se nasmejao posle toga da nam nedje svirsti penal i objasnio situaciju koja se desila na mecu protiv napretka. Bas niceg nije bilo bezobraznog u tome. A I jesmo bili blizi pobedi ako se pogleda da vi posle gola a I pre naseg niste imali zelju da idete na pobedu. Ozegovic je.mogao da resi mec na 1:0.

                  Imam osecaj da ste krenuli da.igrate tek posle naseg gola, I da ste dosli po bod, jer realno ste osetno bolji od nas ove polisezone.
                  Last edited by gorillaz; 14-12-17, 21:01.

                  Comment


                  • Uvek je postojala razlika samo da sledeći počne Bakulics od početka i Jevtović, neće moći baš tako da se bije lako. Čak ima i ona emisija neko je kačio ovde gde Hrvati rade analizu i gde je partizan prvi po prekršajima u LE. Znači mesari prvog nivoa. Dobro je da se niko nije povredio.

                    Vulićević rabije Pešiću oko i onda Saša Ilić pogled, kao stigmatizovan crnac, iz pogleda idu reči je l zato što sam Partizanovac, kao što bi crnac rekao je l zato što sam crnac. Samo Partizan i igrače Partizana niko ne ugrožava, ne znam što se osećaju manje vrednim i potlačenim pa od kako znam za sebe.

                    Igrač kao igrač isti su i naši i vaši, ljudi ko ljudi, jedino ako im smeta vaš dres inače igrač nije po difoltu takav.

                    Comment


                    • Originally posted by gorillaz View Post
                      Ima u drugoj temi, forumas konstantin je na osnovu ovog posta rekao da nije penal. A meni je to.bas ostrasceno jer je Savic rekao da je cist penal, a i bio je. I ti si pljunuo Djukica, a covek.je bas gospodsku izjavu dao, da je vise takvih ljudi u nasem fudbalu, bilo bi lepse.
                      Originally posted by Uroš View Post
                      Jebeš ovaj svet ako je Konstantin ostrašćen. Savić je igrač Zvezde i normalno je da je to rekao. Da igra u Partizanu verovatno bi kukao da nije i to. Šta on ima od toga da kaže nije penal bio i da diže frku na +9?

                      I da jeste i da nije drago mi je da je svirao, ne bih mogao živeti ovih dana da nije svirao razneo bih se.
                      Nije Konstantin, vec Constantin. Konstantin je onaj pop na b92, a ovaj je Meraklija - doduse mator.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Vidi, upadamo u diskusiju tipa "da baba ima... bila bi deda", utakmica uvek može da ode na jednu ili drugu stranu, šta vaše šanse su stopostotnije od naših? Mislim, krajnje infantilno Završeno je ovako kako je završeno, ni ja nisam zadovoljan, mogli smo komotno da vas odvalimo, bolji smo tim, imamo bolju igru, ali s druge strane imamo 9 bodova prednosti, bitnije je da svi ostanu nepovređeni nego da nešto da dokazujemo. Normalno je da ćete vi biti nezadovoljniji, titula vam je sve dalje, ali o tome se razmišlja cele godine.
                        Last edited by dekkard; 14-12-17, 21:10.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Jebeš ovaj svet ako je Konstantin ostrašćen. Savić je igrač Zvezde i normalno je da je to rekao. Da igra u Partizanu verovatno bi kukao da nije i to. Šta on ima od toga da kaže nije penal bio i da diže frku na +9?

                          I da jeste i da nije drago mi je da je svirao, ne bih mogao živeti ovih dana da nije svirao razneo bih se.
                          Ali mislis da nije bio?

                          @dekard
                          Nikako ne zelim tu diskusiju, ali mislim da preterujes za Djuku. Ne treba mu uzeti za zlo tu izjavu, treba sacuvati posao. A za izjavu pre meca bas preterujes, I tu prica zvezdas iz tebe.
                          Last edited by gorillaz; 14-12-17, 21:17.

                          Comment


                          • Originally posted by kronostime View Post
                            Nije Konstantin, vec Constantin. Konstantin je onaj pop na b92, a ovaj je Meraklija - doduse mator.
                            Ma i on je neki pop, kad očita vakelu, mesec dana forumaš ćuti-minimum.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Vidi, upadamo u diskusiju tipa "da baba ima... bila bi deda", utakmica uvek može da ode na jednu ili drugu stranu, šta vaše šanse su stopostotnije od naših? Mislim, krajnje infantilno Završeno je ovako kako je završeno, ni ja nisam zadovoljan, mogli smo komotno da vas odvalimo, bolji smo tim, imamo bolju igru, ali s druge strane imamo 9 bodova prednosti, bitnije je da svi ostanu nepovređeni nego da nešto da dokazujemo. Normalno je da ćete vi biti nezadovoljniji, titula vam je sve dalje, ali o tome se razmišlja cele godine.
                              Mogli smo i mi vas da odvalimo, a sto se titule tice: ima jos celo prolece da se igra. Omakne se uvek poneki Vozdovac.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Ganac View Post
                                Ma i on je neki pop, kad očita vakelu, mesec dana forumaš ćuti-minimum.
                                Autoritet, ne ko nas dvojica - nas ich ne jebavaju za opominjanje.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X