Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Kako može da te ne zanima šta rade van tribine, pa u tome je suština, zbog toga se i bore za prevlast. Kažeš bitno ti je ko vodi tribinu, bez obzira na to da su i jedni i drugi okoreli kriminalci? Tu vam se stvarnost opasno sukobljava sa logikom, jer eno vam ga na golu dugogodišnji ciganin, koji je za tv izjavljivao da nema tih para za koje bi prešao u Partizan, pa vam je posle Saše Ilića sad najomiljeniji igrač.
    Ja uopste nisam pominjao dal je neko ciganin ili nije, doneo si skroz pogresan zakljucak. Ono o cemu ja pricam je da postoje ljudi koju su spremni da se "cimaju" oko tribine, da rade na njenom napredovanju, da se pravi zdrava atmosfera koja bi mozda ljude vratila na stadion, oni koji zaista vole Partizan iako su okoreli kriminalci. A postoje i drugi koji su iskljucivo tu zbog toga o cemu ti pricas, i njih bole uvo za Partizan. Valjda ti je sada jasno zbog cega meni nije svejedno, a pogotovu sto taj covek na sipci nije ni blizu toga da bude vodja kriminogene grupe, vec samo navijanja.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Vi razglabate da li je bolja ekipa mentola ili ekipa idiota? Suštinski se razlikuju jedino u ledjima i finansiranju. Pa, ipak, da pitam ponovo - jesi/jeste li realni?
      Last edited by Dubiozni goblin; 05-01-18, 10:04.

      Comment


      • Vrhuška i ljudi oko nje u svakoj navijačkoj grupi će uvek biti kriminalizovani, instrumentalizovani od strane države da obavljaju prljave poslove, da dobiju razne beneficije zato što kontrolišu veliku masu ljudi. Neko ko poželi da bude deo čiste, sportske, navijačke priče u startu je onemogućen jer mora da se povinuje kriminalcima i njihovim usko ličnim interesima. U toj konstelaciji stvari, vrlo je primamljivo doći na vrh i onda se ne biraju sredstva kako da se to ostvari odnosno kako da se diskredituje postojeći vrh. Takva priča naravno može da se proda 15-to godišnjacima i mlađima koji čine 90% te kontrolisane mase, većína brzo odlazi kada vidi o čemu se tu zapravo radi.
        Last edited by dekkard; 05-01-18, 10:24.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Mark it zero, svestan si da upravo otvoreno branis hrpu ljudi koji zbirno nemaju jedan fakultet i koji se kolektivno i individualno bave narkoticima?

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            U toj konstelaciji stvari, vrlo je primamljivo doći na vrh i onda se ne biraju sredstva kako da se to ostvari odnosno kako da se diskredituje postojeći vrh. Takva priča naravno može da se proda 15-to godišnjacima i mlađima koji čine 90% te kontrolisane mase, većína brzo odlazi kada vidi o čemu se tu zapravo radi.
            Dec d point.

            Comment


            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
              Mark it zero, svestan si da upravo otvoreno branis hrpu ljudi koji zbirno nemaju jedan fakultet i koji se kolektivno i individualno bave narkoticima?
              Sta pricas ti? Mozes li da mi objasnis kako ja to branim i koga? Tako sto kazem da postoji razlika u izgledu tribine i nacina navijanja u zavisnosti od toga ko vodi isto? Nemoj da mi prebacujes takve stvari, jer nije naivno, a pogotovu kada nije istina. Zamisli kada bih ja tebi rekao da time sto podrzavas svoj klub koji vodi kriminalac (bez obzira dal basket ili fudbal), samim tim otvoreno branis ljude koji se bave tezim stvarima od narkotika. Nemojmo te price.

              @dekard
              Neko ko poželi da bude deo čiste, sportske navijačke priče u startu je onemogućen jer mora da se povinuje kriminalcima i njihovim usko ličnim interesima.
              Evo ja sam deo ciste, sportke, navijacke price vec ko zna koliko godina, to sto ti pricas da je neko onemogucen su samo spinovanja, i predrasude. Zasto bih bio onemogucen? Jesam li ja kriminalac ako zapevam pesmu koju je "poveo" kriminalac?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                @dekard

                Evo ja sam deo ciste, sportke, navijacke price vec ko zna koliko godina, to sto ti pricas da je neko onemogucen su samo spinovanja, i predrasude. Zasto bih bio onemogucen? Jesam li ja kriminalac ako zapevam pesmu koju je "poveo" kriminalac?
                Samim tim što si deo grupe koju predvode kriminalci daješ im legitimitet. Ako to ne shvataš ja ti ne mogu pomoći.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Samim tim što si deo grupe koju predvode kriminalci daješ im legitimitet. Ako to ne shvataš ja ti ne mogu pomoći.
                  Samo mi reci, jel stvarno mislis da time sto odlazim na stadion/halu moze da se kaze da sam ja deo grupe koju predvode kriminalci?
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Sta pricas ti? Mozes li da mi objasnis kako ja to branim i koga? Tako sto kazem da postoji razlika u izgledu tribine i nacina navijanja u zavisnosti od toga ko vodi isto? Nemoj da mi prebacujes takve stvari, jer nije naivno, a pogotovu kada nije istina. Zamisli kada bih ja tebi rekao da time sto podrzavas svoj klub koji vodi kriminalac (bez obzira dal basket ili fudbal), samim tim otvoreno branis ljude koji se bave tezim stvarima od narkotika. Nemojmo te price.

                    @dekard

                    Evo ja sam deo ciste, sportke, navijacke price vec ko zna koliko godina, to sto ti pricas da je neko onemogucen su samo spinovanja, i predrasude. Zasto bih bio onemogucen? Jesam li ja kriminalac ako zapevam pesmu koju je "poveo" kriminalac?
                    Ja jedino mogu da se vratim na pitanje o tvojoj realnosti jer izgleda da proste upise ne zelis da obradis.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Ja jedino mogu da se vratim na pitanje o tvojoj realnosti jer izgleda da proste upise ne zelis da obradis.
                      Ako je to jedino sto imas da kazes, onda je diskusija zavrsena. Nisam realan.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Ako je to jedino sto imas da kazes, onda je diskusija zavrsena. Nisam realan.
                        Da li očekujes da nastavim kada vec prve upise nisi zeleo da shvatis? Dve grupe kriminalaca, mentola i kromanjonaca u sukobu? Sto to tangira normalnu osobu? Ti dodjes i branis jednu od i ovde dobijes izmedju redova da te to nece interesovati kad budes jos malo porastao i nasao normalne obaveze.

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Samo mi reci, jel stvarno mislis da time sto odlazim na stadion/halu moze da se kaze da sam ja deo grupe koju predvode kriminalci?
                          Ne samo to; ti si životno zainteresovan ko je na vrhu, umesto da ti bude bitno da i jedni i drugi završe na jedinom mestu prikladnom za njih, iza rešetaka. Ali to je stvar moralnog i etičkog ustrojstva svakoga od nas.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Da li očekujes da nastavim kada vec prve upise nisi zeleo da shvatis? Dve grupe kriminalaca, mentola i kromanjonaca u sukobu? Sto to tangira normalnu osobu? Ti dodjes i branis jednu od i ovde dobijes izmedju redova da te to nece interesovati kad budes jos malo porastao i nasao normalne obaveze.
                            Koju sam tacno grupu branio, mozes li da mi to pojasnis? Hvala bogu, imam sasvim normalne obaveze, ali me i dalje zanima, istina donekle si u pravu dosta manje nego pre, jer sam se preselio sa Juzne tribine, ali ne vidim problem da me kao navijaca Partizana zanima ko je zaduzen za vodjenje navijanja, koreografije i slicne stvari.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Koju sam tacno grupu branio, mozes li da mi to pojasnis? Hvala bogu, imam sasvim normalne obaveze, ali me i dalje zanima, istina donekle si u pravu dosta manje nego pre, jer sam se preselio sa Juzne tribine, ali ne vidim problem da me kao navijaca Partizana zanima ko je zaduzen za vodjenje navijanja, koreografije i slicne stvari.
                              Ne znam zašto se pravdaš. Naravno ako sam Grobar da me sve živo zanima. Ne vidim tu ništa loše.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Mene zanima kada ce svi ti likovi trunuti u zatvoru.

                                Verovatno nikad, jebiga.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X