Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Jedan centralni vezni je meta (pozajmica i radi se o ne tako dalekoj državi)."

    Rekoh ja danas. Sav je izgled da će Zdjelar put Humske 1. Neki su pomenuli mediji Škuletića u napadu ali nema teorije da će on doći. Valjda je skoro potpisao sa nekim ugovor i promenio sredinu...

    Dobar prelazni rok za sada. Nerealno dobar i to počevši od trenera... za Kosovića se slažem. On je meni jedan od najgotivnijih igrača.

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Koliko sam zgotivio Tavambu u poslednje vreme, voleo bih da predje u Radnicki kako bih mu pevao Tavamba, Tavamba, Tavamba ti ne znas da volim te ja.

      Comment


      • Vrlo je moguce da ce se Tawamba preseliti na klupu ako i Zdjelar dodje. Bice verovatno formacija 4-2-3-1, sa Sumom u sredini.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ja se njime nisam nimalo odusevio. Da bolje povezuje sredinu sa napadom od Evija, Radina i Jevtovica, stoji, ali isto tako je vrlo tanak (po mom misljenju) kada treba da poveze sredinu sa odbranom. Vrlo je usporen, slabasan u duelu i neretko poklanja lopte protivnicima u opasnim pozicijama. Meni je Radin recimo mnogo konkretniji igrac od njega.
          Meni je on jedan od boljih nasih igraca bio na pocetku sezone, dok sa druge strane Radin zna toliko da me iznervira, grubim, bespotrebnim startovima, i mislim da je suludo da igraju on i Everton u sredini jer su bukvalno isti tipovi igraca, stim da je Radin osetno slabiji. Kosovic jeste defanzivno losiji ali ka napred je Pirlo licno za sve nase ostale veziste, kojima je pas unapred misaona imenica. Ako ne dodje Zdjelar, ili neko na toj poziciji, Kosovic jednodstavno mora da igra.

          Originally posted by colke995 View Post
          Vrlo je moguce da ce se Tawamba preseliti na klupu ako i Zdjelar dodje. Bice verovatno formacija 4-2-3-1, sa Sumom u sredini.
          Ne verujem da ce Suma biti u sredini, pre bih rekao da je to Jankovic ili cak Tosic. Skoro je rekao Djukic da Suma ne moze da igra iza spiceva, a on je jedino pravo levo krilo da kazes, jer je Tosic vise u karijeri igrao na desnoj strani, kao i Jankovic, zato mi je logicnije da neko od njih dvojice igra u sredini da ne bi dosli u situaciju da na oba krila imamo levonogog igraca. Ta formacija bi i vise u rotaciju ubacila Danila Pantica jer on u ovoj formaciji nema poziciu, daleko je on od krilnog igraca, vise mi je centrani vezni nego krilo.
          Last edited by mark !t zer0; 30-08-17, 10:26.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Pantic nece videti puno terena ove sezone. Slabiji igrac i od Jankovica, a mislim da i Djukic cak imas vise poverenja u Djurickovica od njega, tako da ne vidim puno minuta tu za njega. Sto se Sume tice, nije me ovim partijama ubedio da moze da igra krilo. Zna odlicno da barata loptom, i dobar sut i pas ima, ali je fizicki jos nespreman, a iovako je slabasan. Po meni bi efektivniji bio kao desetka, slicno nesto sto je doktor Mo igrao.

            Kazem, nisam fasciniran Kosovicem, ali ima decko stofa da napreduje. Ako Mitrovic bude stabilan i neko ko moze da mu cuva ledja prilicno kvalitetno, onda se slazem da bi on trebao da igra. Igrac vise koji moze da proigra. Ako se za njega pojavi ponuda, onda sam pre za Zdjelara, pod uslovom postojanja otkupne klauzule.

            Mada kakva god prica da bude, Jevtovic je tu debeli visak. Ako moze nekako njega da utopimo, pa da imamo Zdjelara i Kosovica koje bi mogli da rotiramo, a ovamo Radin i Evi. To bi bila puska.
            Last edited by colke995; 30-08-17, 10:39.
            sigpic

            Comment


            • Sa ovim za Sumu se potpuno slazem, ne moze bukvalno nijedan duel da dobije, i to me opasno nervira. Sa loptom je definitivno pokazao sta zna, ali nekako imam utisak da je nekada previse davi bez nekog konkretnog ucinka, nisam video mnogo njegovih lopti za napadace, i sl. I moj utisak je da bi on bio dobar na poziciji iza napadaca, prethodni post sam pisao na osnovu Djukicevih izjava da ne moze to da igra, sad zbog cega je to rekao nemam pojma.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Mozda bas to sto davi loptu ga ne stavlja u konkurenciju za tu poziciju po Djukicu. Desetka u ekipi to ne bi smela da radi uopste, a ni krilo u meri u kojoj praktikuju on i Jankovic.
                sigpic

                Comment


                • SK prenosi Skuletic u Partizanu.

                  Comment


                  • Nije lose. Nadavace se Skuntelar golova u ovakvoj ekipi. Naravno ako je istina.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Nije lose. Nadavace se Skuntelar golova u ovakvoj ekipi. Naravno ako je istina.
                      Da, ali ipak bez obzira na occigledan povecan kvalitet sa pojacanjima, prelazni rok ako se zakljuci sa Skuleticem moze da se definise Tresla se gora rodio se Bambi. U svakom slucaju aktivnosti za pohvaliti. Meni se od svih pridoslica svidja najvise Antonov, uz kvalitet Mitrovica, igrao je konstantno sve vreme.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Da, ali ipak bez obzira na occigledan povecan kvalitet sa pojacanjima, prelazni rok ako se zakljuci sa Skuleticem moze da se definise Tresla se gora rodio se Bambi. U svakom slucaju aktivnosti za pohvaliti. Meni se od svih pridoslica svidja najvise Antonov, uz kvalitet Mitrovica, igrao je konstantno sve vreme.
                        Sacekacu da se zavrsi rok da bih dao neki konacan sud. Zasad prezadovoljan. Evertonov ostanak, kao i pojacanja na svim kriticnim pozicijama su bila prioritet, i moram da priznam nijedno ime nije razocaravajuce. U zadnjih 10 godina smo svaki rok mogli ovako, pa i bolje, a sto nismo je vec neka druga prica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Sacekacu da se zavrsi rok da bih dao neki konacan sud. Zasad prezadovoljan. Evertonov ostanak, kao i pojacanja na svim kriticnim pozicijama su bila prioritet, i moram da priznam nijedno ime nije razocaravajuce. U zadnjih 10 godina smo svaki rok mogli ovako, pa i bolje, a sto nismo je vec neka druga prica.
                          Nesumnjivo ste podigli nivo u odbrani a taj deo tima je uvek najkomplikovanije formirati.

                          Comment


                          • Sva ova euforija će otići u q kada u prva 2 kola LE ne osvojite ni bod. A to je veoma realno. Poz

                            Comment


                            • Ne brini za nas
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Ma kakva (crna) briga.
                                #samokažem

                                Comment

                                Working...
                                X