Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Namerno nisam gledao nista od priprema vec samo ispratio rezultate jer kod nas pripreme ne znace nista, bukvalno nista. Po pripremama se cinilo da ce i Rasovic napraviti nesto, pre toga ni Vermez nije lose odradio.

    Ono sto svi kazu za Marka da ga odvaja od prosecnih JSL trenera je ogroman trud i posvecenost. Ne shvata posao olako kao 99% Batadjorista.
    sigpic

    Comment


    • http://www.sr.partizan.rs/79119-part...tnicki-skopje/

      Pobedili smo Rabotnicki rezultatom 2-0.
      Oba gola dao Ninkovic (iz kornera i penal).

      EDIT:

      Comment


      • Comment


        • http://www.youtube.com/watch?v=6EhOC_jIAwY

          Ovde ce valjda biti prenos Sahtjor - Partizan.

          EDIT: Znam da smaram, ali moram opet da pohvalim Drincica. Verujem da ce to biti najbolji zadnji vezni jos od Duljaja. Takvog igraca cekam godinama Zna i napred i nazad.
          Jos treba napomenuti da nije igrao pola godine, sto znaci da ce biti jos dosta bolji.

          Comment


          • Napred nasi sampioni!

            https://www.youtube.com/watch?v=GVmL6kYFXVY
            Last edited by Krki PFC; 17-02-14, 10:38.
            https://www.youtube.com/c/krkipfc

            Comment











            • Trava je i dalje skandalozna...mene sramota


              Inace, nas bivsi igrac Marko Jovanovic je tesko bolestan. Lekari sumnjaju da je leukemija uu pitanju
              Izdrzi Mare legendo!

              Comment




              • 3:45

                Morate svi ovo da vidite
                Majko mila kakav mentol

                Comment


                • Izletelo mu...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ali covek se nije ni zbunio, boli ga patka

                    Comment


                    • "Danas možemo sa sigurnošću da kažemo da Jovanović nema leukemiju, što su javili neki mediji. Želimo Marku brz povratak na teren. Drži se, brate!", stoji u saopštenju Visle.
                      Želeo bih ovim putem da se zahvalim od srca svima za neverovatno veliku i bezuslovnu podršku meni i mojoj porodici tokom prethodna 24 sata. Svim prijateljima, poznanicima, novinarima, ljudima sa internet portala, veliku zahvalnost dugujemo i nikada nećemo zaboraviti. Želim sve da vas obavestim, iako nije istina da sam osećao srčane tegobe i nije se radilo o leukemiji već o drugoj vrsti raka, da je nakon detaljnih pregleda u Bazelu utvrđeno da je u pitanju jak virus. Već za nekoliko dana biću u mogućnosti da krenem sa laganim treninzima... Još jednom, hvala vam dobri ljudi, živeli! - napisao je Jovanović na društvenoj mreži.
                      Dobro je...

                      Comment


                      • Nema leukemiju, bravo!!!

                        Comment


                        • bice sutra ekstremno zajebano, tri boda bi nam mnogo znacilo, samo da ne bude nekih incidenata
                          evo kako su navijaci novog pazara najavili mec

                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Jest da sam Zvezdas ali protiv ovih pedera navijacu za Partizan

                            Comment


                            • Originally posted by Dzonil View Post
                              Jest da sam Zvezdas ali protiv ovih pedera navijacu za Partizan
                              Valjal to tako?
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Nevidjena kradja, ocekujem ih jos ovog proleca.

                                Nikolic sa Lukom i Brasancem pokazao da nije ni blizu onoga za sta ga smatraju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X