Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Sva ova euforija će otići u q kada u prva 2 kola LE ne osvojite ni bod. A to je veoma realno. Poz
    Pa i da ne osvojimo, ne znam u cemu je problem. Gostujes Jang Bojsu u nezgodno vreme koji svakako moze da te dobije, a onda igramo protiv Dinama kuci koji je bez ikakve sumnje drasticno kvalitetnija ekipa od nas i na sve to bez publike. Nama za prolaz su prioritet Skenderbeg, i Jang Bojs kuci.

    Svakako su nam sanse za prolaz bar 3 puta vece nego vama. Umalo nismo prosli grupu sa sve Kizom i manje kvalitetnom ekipom u grupi koja je po imenima makar bila znacajno atraktivnija i teza od ove, tako da sansi ima, i ne brinem se preterano. Ne znam sto se ti tliko brines.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Sva ova euforija će otići u q kada u prva 2 kola LE ne osvojite ni bod. A to je veoma realno. Poz
      U interesu domaceg fudbala jeste da i mi i vi imamo dobre rezultate.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        Da, ali ipak bez obzira na occigledan povecan kvalitet sa pojacanjima, prelazni rok ako se zakljuci sa Skuleticem moze da se definise Tresla se gora rodio se Bambi. U svakom slucaju aktivnosti za pohvaliti. Meni se od svih pridoslica svidja najvise Antonov, uz kvalitet Mitrovica, igrao je konstantno sve vreme.
        Tog Mitrovica jurismo i mi i na kraju lik dodje u Partizan u finisu prelaznog roka kada je skapirao da ne moze naci angazman i da je bolje da igra ovdje nego u trecoj ligi Turske. Zivo me zanima kakav je igrac, ono sto znam je da je Mersin sa njim ispao lani iz prve lige a ove god su bili ubjedljivo zadnji u drugoj ligi. Uz to primili su 71 gol. On ako nije drasticno bolji igrac od saigraca iz Mersina tesko da je pojacanje. Lik mi je prava misterija

        Comment


        • Sudeci po transfermarketu, vrednost mu je isla do 2.2 miliona, sto je za stopera iz srpske lige sasvim ok. Koliko sam bar sa strane procitao, ispali su jer im je gazda pukao. On je tamo imao ako ne najvecu, onda sigurno top 5 plata u ekipi.

          Videcemo u sustini. Ako je bolji igrac od celavog Miletica, super. A ako nije, sigurno nije gori od Cirka. Ali opet nekako verujem da ce lik biti sasvim prijatno iznenadjenje.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Tog Mitrovica jurismo i mi i na kraju lik dodje u Partizan u finisu prelaznog roka kada je skapirao da ne moze naci angazman i da je bolje da igra ovdje nego u trecoj ligi Turske. Zivo me zanima kakav je igrac, ono sto znam je da je Mersin sa njim ispao lani iz prve lige a ove god su bili ubjedljivo zadnji u drugoj ligi. Uz to primili su 71 gol. On ako nije drasticno bolji igrac od saigraca iz Mersina tesko da je pojacanje. Lik mi je prava misterija
            Po pravilu ne moze iz prve da se pogodi vrhunski halfovski tandem. A narocito da uklopis iz prve 4 igraca pozadi. Videcemo. Sigurno je bolji od sadasnjih halfova.

            Comment




            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Pa i da ne osvojimo, ne znam u cemu je problem. Gostujes Jang Bojsu u nezgodno vreme koji svakako moze da te dobije, a onda igramo protiv Dinama kuci koji je bez ikakve sumnje drasticno kvalitetnija ekipa od nas i na sve to bez publike. Nama za prolaz su prioritet Skenderbeg, i Jang Bojs kuci.

                Svakako su nam sanse za prolaz bar 3 puta vece nego vama. Umalo nismo prosli grupu sa sve Kizom i manje kvalitetnom ekipom u grupi koja je po imenima makar bila znacajno atraktivnija i teza od ove, tako da sansi ima, i ne brinem se preterano. Ne znam sto se ti tliko brines.
                Slabo čitaš.. Ne brinem se nimalo..
                Slaviićete svaki bod kao pobedu.. Realno po meni..

                Front
                Nisam fudbalski radnik pa da moram to da kažem..
                Last edited by Panchev9; 30-08-17, 14:36.

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Slabo čitaš.. Ne brinem se nimalo..
                  Slàvet je samo da savite svaki bod kao pobedu.. Realno po meni..

                  Front
                  Nisam fudbalski radnik pa da moram to da kažem..
                  Hvala tebi, ali bez uvrede, stvarno nam ne trebaju tvoji saveti, jer ne igramo prvi put ligasko takmicenje u Evropi. Da si dosao po savet pa da i razumem.
                  Last edited by mark !t zer0; 30-08-17, 14:37.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Hvala tebi, ali bez uvrede, stvarno nam ne trebaju tvoji saveti, jer ne igramo prvi put ligasko takmicenje u Evropi. Da si dosao po savet pa da i razumem.
                    Trebalo je samo slavićete da piše..nikakav savet..

                    Comment


                    • Ozegovic
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Au braćo pa vi više cigana u ekipi nego mi

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Au braćo pa vi više cigana u ekipi nego mi
                          Квалитет Ивичиног прелазног рока идентичан је квалитету његовог једанестерца у Њукастлу. Преко пречке. Ако се испостави да Здјелар не долази, а потпише Ожег.

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Pa i da ne osvojimo, ne znam u cemu je problem. Gostujes Jang Bojsu u nezgodno vreme koji svakako moze da te dobije, a onda igramo protiv Dinama kuci koji je bez ikakve sumnje drasticno kvalitetnija ekipa od nas i na sve to bez publike. Nama za prolaz su prioritet Skenderbeg, i Jang Bojs kuci.

                            Svakako su nam sanse za prolaz bar 3 puta vece nego vama. Umalo nismo prosli grupu sa sve Kizom i manje kvalitetnom ekipom u grupi koja je po imenima makar bila znacajno atraktivnija i teza od ove, tako da sansi ima, i ne brinem se preterano. Ne znam sto se ti tliko brines.
                            Realno imate grupu kakvu ste samo mogli da pozelite, ako ovo ne prodjete pitanje kada ce vam zreb ponovo biti ovoliko naklonjen. Naravno da su vam vece sanse, i to ne samo vece nego potpuno realne, cak bih rekao i da ste favoriti pre pocetka za 2. mesto u grupi. A nasa grupa je bar 5 puta kvalitetnija i teza od vase, tako da nisu uopste za poredjenje, cak bih rekao da me ova vasa grupa vise podseca na neku istocno-evropsko-balkansku ligu nego na LE.
                            Last edited by 011; 30-08-17, 16:34.

                            Comment


                            • Ali Pantic i Partizanov vesnik 110. po redu

                              Comment


                              • Sutra možda bude još veći šok...

                                Comment

                                Working...
                                X