Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel to dovodite Ozegovica ipak?

    Comment


    • Ne koliko ja znam. On je neka "Ne daj Bože opcija".

      Comment


      • Sa Tosicem nam Markovic ne treba. A i svakako je suludo za verovanje. Patka ala nivoa Bojana Krkica. Trazi se napadac (Gohu iz Kairata) i levi bek(Antonov) i da se zatvara prelazni rok.
        sigpic

        Comment


        • Antonov pozajmnica sa pravom na otkup. Vrhunski posao Ivice sa ova 3 igraca od derbija. Napadac i da zatvaramo bombardovanje.

          EDIT: Sad imamo i prave boNbe
          Last edited by colke995; 29-08-17, 12:48.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Antonov pozajmnica sa pravom na otkup. Vrhunski posao Ivice sa ova 3 igraca od derbija. Napadac i da zatvaramo bombardovanje.

            EDIT: Sad imamo i prave boNbe
            Imacete valjda bar 3 suta u okvir gola na sledecem derbiju

            Comment


            • Jedan centralni vezni je meta (pozajmica i radi se o ne tako dalekoj državi). Napadač će sigurno biti dobar jer teško da ga neće dovesti. Markec je nerealan ali postoje kontakti... (ali ponavljam ne verujem da može takav transfer da se dogodi).

              Comment


              • Mene interesuje koga cemo mi prodati (a moramo nekog). Iz odbrane Cirkovic je visak, od golmana Stevanovic/Kljajic. U veznom redu su Kosovic/Jevtovic visak, kao i po mom misljejnu Stevanovic.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Mene interesuje koga cemo mi prodati (a moramo nekog). Iz odbrane Cirkovic je visak, od golmana Stevanovic/Kljajic. U veznom redu su Kosovic/Jevtovic visak, kao i po mom misljejnu Stevanovic.
                  Sta god da rade Kosovic ne sme da ode nikako (osim ako ne dodje neko novi), jedini nas centralni vezni koji zna malo vise ka napred, kada on ne igra gotovo da nema nikakve povezanosti izmedju napadacki orjentisanih igraca i sredine i odbrane.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by mark it zero View Post
                    Sta god da rade Kosovic ne sme da ode nikako (osim ako ne dodje neko novi), jedini nas centralni vezni koji zna malo vise ka napred, kada on ne igra gotovo da nema nikakve povezanosti izmedju napadacki orjentisanih igraca i sredine i odbrane.
                    Ja se njime nisam nimalo odusevio. Da bolje povezuje sredinu sa napadom od Evija, Radina i Jevtovica, stoji, ali isto tako je vrlo tanak (po mom misljenju) kada treba da poveze sredinu sa odbranom. Vrlo je usporen, slabasan u duelu i neretko poklanja lopte protivnicima u opasnim pozicijama. Meni je Radin recimo mnogo konkretniji igrac od njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mislim da vam je najvece pojacanje stiglo na golu,ovom kome ime necu da spomenm iz poznatih razloga,i sad Antonov,po meni dobar igrac i plus dolazi u odbranu gde vam najvise skripi po meni,mada trebace vam sad i jedan opaki spic za neke jace rezultate kad prodate Djurdjevica


                      Upravo procitah prodat Durdj u OLY za 2,5miliona
                      Last edited by 61563; 29-08-17, 16:03.

                      Comment


                      • Mitrovic je sasvim solidna akvizicija i time je Cirko ispao iz rotacije, ili makar vise nije prva opcija sa klupe. Samo da smo na tome ostali pa bi se poboljsali mnogo, posto takav krater u zadnjoj liniji je nedopustiv. Stojketa ne treba komentarisati previse. Najbolji srpski golman koji kad se vrati u Partizan postane Manuel Nojer. Neverovatno koliko poverenja lik uliva. Antonov je isto dobar upgrade u odnosu na fudbalsku prevaru Miletica sa kosom. Tako da je po meni zadnja linija skockana sasvim dobro. Pominje se veznjak jos, mada mislim da nije neophodan. Napadac i to je to.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Mitrovic je sasvim solidna akvizicija i time je Cirko ispao iz rotacije, ili makar vise nije prva opcija sa klupe. Samo da smo na tome ostali pa bi se poboljsali mnogo, posto takav krater u zadnjoj liniji je nedopustiv. Stojketa ne treba komentarisati previse. Najbolji srpski golman koji kad se vrati u Partizan postane Manuel Nojer. Neverovatno koliko poverenja lik uliva. Antonov je isto dobar upgrade u odnosu na fudbalsku prevaru Miletica sa kosom. Tako da je po meni zadnja linija skockana sasvim dobro. Pominje se veznjak jos, mada mislim da nije neophodan. Napadac i to je to.
                          Koga vidis u spicu onda?

                          Comment


                          • Pa sad vrte nekoliko imena. Stojiljkovic i Ozegovic se pominjali do pre dan, dva. Sad je aktuelan Gohu iz Kairata. Mada i dalje traje lozana za Markeca, ali meni je to od pocetka suludo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko sam zgotivio Tavambu u poslednje vreme, voleo bih da predje u Radnicki kako bih mu pevao Tavamba, Tavamba, Tavamba ti ne znas da volim te ja.

                              Doduse bio je tu pre nekoliko godina simpatican Kirgistanac Zemljanuhin. Nadam se da nisam omasio sa prezimenom.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Doduse bio je tu pre nekoliko godina simpatican Kirgistanac Zemljanuhin. Nadam se da nisam omasio sa prezimenom.
                                Nisi...
                                Last edited by Constantin; 29-08-17, 22:29.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X