Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by SantiagoRivera View Post
    Kako vas ne mrzi da cmizdrite vise?
    Ironicno, kaze covek sa cmizdravom Palmericom na avataru.

    Vracam se ja u svoj standardan mod.

    Spoiler

    Comment


    • Gledam šta sve prcvoljak od metar i žilet može da izdrži na nogama, kad je čovek i nema nameru da simulira nego da igra fudbal, i niko me ne može ubediti da strvina od skoro dva metra i stotinak kila pravi trostruki aksl zato što ga je neko ovlaš očešao po nozi. A Janković bi trebao da dobije konačno neki crveni za one njegove skokove, ne pleše balet, a nije ni na umetničkom klizanju da bi izvodio onakve akrobacije. Mislim da se smučio i realnim navijačima Partizana.

      Comment


      • Dolazi izgleda stoper Mitrovic. Nema neki cw, tako da na prvu loptu i nisam odusevljen. Ali samo da ne gledam Cirkovica ni minut vise na terenu i ja sam zadovoljan. A mozda i iznenadi i bude neki nivo iznad Miletica i Ostojica. Tanko, ali nije uzasno...

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Koliko treba da budes neznalica ili ostrašćen pa da kazes da ovo nije penal? Skolski primer starta za najstrozu kaznu. Stvara se situacija gde Partizan ne sme ni da trazi penal, pojave se kao hijene sa svih strana.

          Loše igra, dosli smo po bod, I da pretimo iz kontri. Napred nista nismo uradili, ocigledno je da fale 3 igraca bar, sad da vidimo Ivicu sta ima u planu.
          Је л' по теби био пенал у финалу купа над Боаћием?

          Comment


          • Ako je to ona situacija gde ga je Ostojic/Milenkovic vukao, bio je penal, mislim da bi bio I dosudjen da je Boaci pokusao da udari loptu, on je nekako samo pao dole, ali ocigledno je da je bio povučen.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Ako je to ona situacija gde ga je Ostojic/Milenkovic vukao, bio je penal, mislim da bi bio I dosudjen da je Boaci pokusao da udari loptu, on je nekako samo pao dole, ali ocigledno je da je bio povučen.
              Ок. Слично мислим и за Тавамбу, можда је прелако пао с обзиром на конституцију, али се то не гледа наравно, контакт је био и по мени је пенал.

              Comment


              • Nismo mi juce zasluzili nista realno, kapiram da je Djukic zadovoljan jer je ekipa i postavljena tako da je igrao na 0:0 ili ako damo gol iz neke kontre, prekida, nismo imali zelju za nadigravanjem. Ne bih se ni obazirao toliko na penal, ali mi je smesno sta se sve pise, pa evo imamo ovde i snimke Messija , i sva ta atmosfera.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zero View Post
                  Nismo mi juce zasluzili nista realno, kapiram da je Djukic zadovoljan jer je ekipa i postavljena tako da je igrao na 0:0 ili ako damo gol iz neke kontre, prekida, nismo imali zelju za nadigravanjem. Ne bih se ni obazirao toliko na penal, ali mi je smesno sta se sve pise, pa evo imamo ovde i snimke Messija , i sva ta atmosfera.
                  Мишљења сам да судија би у нормалној ситуацији свирао пенал. Због тог свог притиска да Партизану није свиран пенал толико година, делује ми да домаће судије не желе да покажу да су подлегле притиску и овакве ситуације не свирају. Иако је ово било очигледно, ја сам са запада био убеђен да ће свирати исти.
                  Last edited by Победа; 28-08-17, 14:48.

                  Comment




                  • Smeh Ilieva na 7:45

                    Last edited by Mr. Wolf; 28-08-17, 16:56.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Klasican drogoski smeh

                      Comment


                      • Ovom Mitrovicu je vrednost isla i preko 2 miliona, tako da valjda nije toliko los. Celavi Miletic ce moci da pokrije na toj strani i desnog beka, taman malo Vulicevic da se trosi toliko, a stopera. Mada me sad najvise interesuje pitanje levog beka. Napadaca verujem da sigurno dovodimo, ali ako i levog beka priustimo, onda se moze reci da je Ivica opasan posao uradio.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto je taj celavi doveden, radi fore da jedini imate dva igraca sa istim imenom i prezimenom?
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Stigla bomba iz Rada.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Stigla bomba iz Rada.
                              Vracamo Volkova?
                              sigpic

                              Comment


                              • Izgleda da ste opasno zagrizli za povratak Markeca...

                                Comment

                                Working...
                                X