Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda i jeste. Možda Savo ispadne trenerčina u karijeri a Miloje ostane neki srpsko-grčko-kineski al itihad trener.

    Nikada se ne zna, ne treba se apriori smejati Miloševiću samo jer je debil ovako.



    1:20
    Last edited by Cassius Clay; 02-06-19, 19:03.

    Comment


    • Ja jesam navijac Partizana ali ovako nesto za Milosevica ni pijan ne bih rekao,kakva taktika,kakva obucenost,Zvezda vec uzela prvenstvo,igrala ligu sampiona i to sasvim solidno u najjacoj grupi,izasli na nebitan kup vec mislima na nekim ostrvima kako lade jaja,zato ih je nikad gori Partizan u svojoj istoriji postojanja i dobio.
      U Partizanu nista ne valja pocev od predsednika i uprave preko samozvanog trenera pa do vecine igraca koji nisu za taj klub,sve je i ispod amaterskog nivoa i samo cekam Evropu kad ce nas svaki osrednji evropski tim rutinski izbaciti

      Comment


      • Sačekamo malo sa dizanjem Save u nebesa. Zaboravljamo ko mu ostavi kakvu-takvu podlogu i igračku zaostavštinu. Nije da Batica nema udela u osvajanju Kupa niti je Savo svojim dolaskom doneo krucijalnu renesansu.
        Jeste nadigrao Miloja u finalu. To je fakat. Al ostavimo zaključke po sredi, sačekajmo sledeću sezonu da vidimo na šta će sve funkcionisati.
        Kod mene je ugasio onog trena kada je pojeo govna i dodvorio se, prvo Tole Karadžiću, zatim Vučeli i Gmazuri. A bio je debeli zagovornik protiv njihovih ideja. Ne moguće preko noći promeniti stavove i okrenuti ploču razmišljanja za 360 stepeni.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Ja jesam navijac Partizana ali ovako nesto za Milosevica ni pijan ne bih rekao,kakva taktika,kakva obucenost,Zvezda vec uzela prvenstvo,igrala ligu sampiona i to sasvim solidno u najjacoj grupi,izasli na nebitan kup vec mislima na nekim ostrvima kako lade jaja,zato ih je nikad gori Partizan u svojoj istoriji postojanja i dobio.
          U Partizanu nista ne valja pocev od predsednika i uprave preko samozvanog trenera pa do vecine igraca koji nisu za taj klub,sve je i ispod amaterskog nivoa i samo cekam Evropu kad ce nas svaki osrednji evropski tim rutinski izbaciti
          Nisi ni ti u pravu. Nema nebitnih i manje važnih okršaja Partizana i Zvezde. Svako ko je poklonik jedne ili druge strane to će kategorički potvrditi. Imam drugare, okorele zvezdaše koje itekako pogodilo ovo u Kupu.
          Zato priča kako je Zvezda istrošena i bla bla ne pije vodu.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Dobro ali ne možemo trenere ceniti po igračkom kadru. Naravno da je trenutno Milojević bolji ali ne možemo se podsmevati drugim trenerima.

            Možda Milošević bude bolji od njega.

            Milojević je za mene tip za reprezentaciju i tip za prvenstva i tip za utakmice kada ima slabiji tim, kao sa Čukaričkim u ligi ili Zvezdom kroz kvalifikacije i LŠ.

            Izvuče neki maksimum iz tima takmičarski.

            Ali kada ima situaciju da izdominira nikad slabiji Partizan sa jačim sastavom taktički se ne promeni nego se izgubi.

            Nije uopšte evoluirao i jednostran je trener.

            Savo Milošević je za ovo kratko pokazao da ima muda. Možda se za 10 godina ispostavi kao najbolji srspki trener, nikada se ne zna.

            Često ljudi ispadnu glupi. Tako su se smejali Luki Joviću, a uzdizali Lazara Markovića.

            To što je Savo loš čovek ne znači da neće biti odličan trener. Čim je došao odveo je ekipu u RS u etno selo i vidi se da je šmeker i ume sa igračima.

            Kup ne da je boleo, nego nisam spavao celu noć, da sam mogao da izlomim zgradu celu bih izlomio. Nemoj to da laže neko
            Last edited by Cassius Clay; 02-06-19, 19:13.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Dobro ali ne možemo trenere ceniti po igračkom kadru. Naravno da je trenutno Milojević bolji ali ne možemo se podsmevati drugim trenerima.

              Možda Milošević bude bolji od njega.

              Milojević je za mene tip za reprezentaciju i tip za prvenstva i tip za utakmice kada ima slabiji tim, kao sa Čukaričkim u ligi ili Zvezdom kroz kvalifikacije i LŠ.

              Izvuče neki maksimum iz tima takmičarski.

              Ali kada ima situaciju da izdominira nikad slabiji Partizan sa jačim sastavom taktički se ne promeni nego se izgubi.

              Nije uopšte evoluirao i jednostran je trener.

              Savo Milošević je za ovo kratko pokazao da ima muda. Možda se za 10 godina ispostavi kao najbolji srspki trener, nikada se ne zna.
              Dobar je Miloje strateg. Svuda gde je radio ostavio nemerljiv trag. Čukarički najbolji fudbal igrao sa njim na čelu. Dokazao se i u grčkom šampionatu gde ga malo delilo da se sa Panioniosom senzacionalno popne na tron.

              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Da ali to su manji timovi koji igraju taktički i vojnički, i on to isporuči sa Zvezdom u Evropi uvek. Problem je kad treba terenski da dominira protivnike, jer on ima dominantniji tim, tu se izgubio.

                A kad ima situaciju da je tim jači kao Salzburg, Krasnodar, Liverpul, Napoli, on ume da odigrao kao retko ko sa tom defanzivom i kontrom, timskom odbranim i napadom.

                Ali problem je što on sad vodi Zvezdu i što je mnogo uloženo u tim da bi se odigrala ovakva polusezona.

                Izmedju ostalog kao i Mihajlović koji će uvek isporučiti sa manjim klubovima, ali kad bi trebao da dominira, e tu je već drž- ne daj
                Last edited by Cassius Clay; 02-06-19, 19:17.

                Comment


                • Definitivno je pokvario učinak poslednjom ovosezonskom tekmom, gde je trebalo da doda šlag na tortu u vidu osvajanja duple krune.
                  A bilo sve kontra. Bio totalno nadigran i igrački i taktički. A to što je tim delovao nezainteresovano, tromo, bez energije ide na dušu trenera koji mora izdići tim iz takve situacije i nađe način za dobitnu kombinaciju.

                  Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Daleko od toga da je problem u Milosevicu,ja njega ne smatram ozbiljnim covekom a kamoli trenerom,pljuvao je sve zivo dok nije dobio fotelju a sad se sa tim istim ljudima koje je pljuvao uortacio,pa mnozi funkcije,vise ni on ne zna sta je i koja mu je profesija. Ko je sve bio trener u Partizanu u zadnjih par godina pa sto ne bi bio i Milosevic,tako da nije to problem,nego oni u upravi i predsednik koji su stvorili nikad gori Partizan u svojoj istoriji.Mi sa ovim igrackim kadrom ni za 100 godina necemo u ligu evrope,ne bi vredelo ni Murinjo da nas trenira. Evropske utakmice su jedino merilo kvaliteta trenera,igraca,uprave,predsednika i kluba a vec sam rekao sta mislim o trenutnoj garnituri u Partizanu. Zvezda je uradila mnogo toga u ovoj sezoni,Partizan nista i taj neki bedni kup ne moze da izvadi sezonu ocajne,bezidejne,kukavicke igre,pokazalo se da nije i do trenera,nego selekcija igraca je ocajna,a ko je za to zasluzan zna se predsednik,uprava,Iliev mi covek nista nije kriv on je tu maskota,kao i Krstajic u FSS.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Daleko od toga da je problem u Milosevicu,ja njega ne smatram ozbiljnim covekom a kamoli trenerom,pljuvao je sve zivo dok nije dobio fotelju a sad se sa tim istim ljudima koje je pljuvao uortacio,pa mnozi funkcije,vise ni on ne zna sta je i koja mu je profesija. Ko je sve bio trener u Partizanu u zadnjih par godina pa sto ne bi bio i Milosevic,tako da nije to problem,nego oni u upravi i predsednik koji su stvorili nikad gori Partizan u svojoj istoriji.Mi sa ovim igrackim kadrom ni za 100 godina necemo u ligu evrope,ne bi vredelo ni Murinjo da nas trenira. Evropske utakmice su jedino merilo kvaliteta trenera,igraca,uprave,predsednika i kluba a vec sam rekao sta mislim o trenutnoj garnituri u Partizanu. Zvezda je uradila mnogo toga u ovoj sezoni,Partizan nista i taj neki bedni kup ne moze da izvadi sezonu ocajne,bezidejne,kukavicke igre,pokazalo se da nije i do trenera,nego selekcija igraca je ocajna,a ko je za to zasluzan zna se predsednik,uprava,Iliev mi covek nista nije kriv on je tu maskota,kao i Krstajic u FSS.
                      A prosvetli šta je tako Zvezda krucijalno uradila da se diže u nebesa? Svaka čast na plasmanu u Ligu šampiona. Zar nije to isto i Partizan radio DVA PUTA. Svaka čast na trijumfu nad Liverpulom ali opet ta ista Zvezda je za naše prilike imala poprilično jak budžet. Kako su do njega stigli, kojim kanalima i putevima, ne bih baš ulazio u problematiku. Samo nemoj reći od jednog plasmana u najelitnije fudbalsko takmičenje poplacali sve živo, vratili dugove i sada se baskare u mirnoj luci.
                      Za probleme FK Partizan itekako ima zasluge i treća strana kojoj nikako ne odgovara jak i snažan Partizan. Varaš se ako misliš da su Vučelić i Vazura toliko pametno sposobni da klub naprave na NIŠTA. Bez pomoći raznih bočnih vetrova njih dvojica odavno ne bi sedela na svojim upravljačkim foteljama.
                      A ovako snažna i skupa CZ niti u jednom večitom derbiju nije nadigrala limitiran i jeftin Partizan.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 02-06-19, 19:31.

                      Comment


                      • Dobro pobeda protiv Liverpula nema veze sa budžetom. To što je za naše uslove jak budžet, to nema veze. Pavkov iz Niša, Savke Šerif, Žule druga liga Nemačke, Degenek isto, Krstičiću pala forma u Alavesu bio zamena, Jovančić kapiten Vojvodine, Rodić čamio u Rusiji, Marin višak u Olimpijakosu, Ben višak u Olimpijakosu, Bakula Rusija isto.

                        Nije da smo dovodili ne znam koga. Više smo novca pukli na širok kadar i na npr Kafua koji nije ni igrao nego na igrače protiv Liverpula npr.

                        Za derbi je istina nema šta. Nismo vas nadigrali nijednom a igrački je naš drugi tim sa vama u egalu ako ne i bolji.

                        Comment


                        • Partizan je imao jedno vrhunsko ucesce u LS u vreme Mateusa,sve ostalo je jedno veliko sranje,bili smo obicna kanta za punjenje,mislim da nismo ni bod uzeli i da jos nemamo pobedu. U Mateusovo vreme se igrao dobar fudbal u Partizanu,nadigran je i jedan Real a danas se plasim i od klubova sa Malte,Severne Irske da ce nas izbaciti,sto je i vise nego realno s obzirom na to ko vodi Partizan. Sve to stoji sto si rekao,u Zvezdu se gura lova,ali Zvezda ima trenera koji je odmah poslozio te igrace sto je dobio,izbacio Krasnodar,Salcburg,igrao nereseno sa Napolijem,pobedio Liverpul a Partizan je petardiran od Besiktasa,mogao je i ranije da ispadne kako je igrao.

                          Comment


                          • Ovde se ljudi zanose nekim derbijem,kakav derbi,ja nisam video sut u okvir gola,koji je to kvalitet,u Evropi se vidi da li ti klub vredi ili ne vredi,i dalje me peku oni porazi od nekih ribara iz Severne Irske,nemoc u utakmicama sa osrednjim evropskim timovima,mi nismo mogli nereseno kuci sa Augzburgom da odigramo da prodjemo grupu lige Evrope jedne sezone,ajde sto nemamo ponekad kvalitet ali ne vidim ni zelju,borbu,svaka nasa utakmica protiv nesto jaceg tima u Evropi izgleda kao ona Zvezdina sa PSG-om 6:1. Prodajemo decu,dovodimo neke macke u dzaku Sume,Sumailu,ma neka jedu govna,unistili su Partizan.

                            Comment


                            • Lako je posložiti ekipu kada na svakoj poziciji imaš po dve-tri podjednake alternative. A upravo je takav igrački fond bio u Zvezdi. Imali su, za naše prilike, impozantna dva-tri podjednako jaka tima.
                              Dok se god nas svaka povreda ili odsustvo zbog parnih kartona manifestovalo na pad i ovako upitnog igračkog kvaliteta.
                              Ponavljam, Miloju stoji velika mrlja a to je zadnji derbi gde njegov tim nije ličio na pristojnu ekipu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Voleo bih i ja da imamo mrlju u tom kupu a da uzmemo prvenstvo i igramo ligu sampiona,i to ne samo igramo nego da se borimo da prodjemo grupu,za nas je i liga evrope prejako takmicenje. Dosta mi je vise tog kupa koji apsolutno nista ne znaci,ne vodi u ligu sampiona,a ako ne mozemo u tri ekipe u prvenstvu da budemo ne treba ni da igramo Evropu. Citam javlja se Iliev posle kupa,gde ste hejteri,pa kako ga nije sramota,mi 30 bodova iza Zvezde,nigde nas u Evropi nema,cuti bre kad si glup,znamo svi da uzima lovu ni za sta u Partizanu zato sto je drugar sa Vazurom,SNS cinovnikom. Svaka je takva izjava idiota iz uprave i predsednika,kao da smo svi debili,ne vidimo sta se radi u klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X