Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo citam neke izjave Ljubinka, strucnog staba i igraca ... smesno.
    Kada procitam sablone tipa "Nije nam se dalo" "To je fudbal" "Ne moze uvek da se pobedjuje" ... muka me uhvati.
    Vidim da se nesto nezvanicno pominje da je uprava podnela otkaz (kompletna) ali nesto ne verujem, barem dok se ne ozvanici.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • prvo zivkovic na golu a drugo onakva taktika samo nabijaj od pocetka drugo vodila je porazu, pa jbt kakva je to postavka samo nabijaj i brani se
      Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

      Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

      Comment


      • Realno nije imao Drulovic sa cime da igra, jer ekipa nam je (nazalost) limitirana. Samo ne znam sto su uopste smenjivali trenera, kada je Drula nastavio po starom sve. Milinkovica je trebalo ispostovati pa sta bog da. Ovako samo i jedan i drugi pokupise ono malo para (u stvari tek ce da pokupe) a ni za sta.
        Opet, imao je Drula nekih maestralnih taktickih zamisli
        A Zivkovic je "Samo na trenutak podigao ruku!"
        Sve u svemu mnogo vise prikazano u grupi nego sto je iko ocekivao (mislim da ni najveci optimisti nisu ocekivali 9 bodova i 10 postignutih golova) a na kraju kada se realna prilika otvorila, zasrano do bola. Klasican sindrom srpskog fudbala. Smesno
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Koliko je tačno da je kompletna uprava FK Partizan podnijela ostavku?

          Comment


          • Sada vidim po nasim medijima izlaze vesti da jeste .... Tacno je, a i to je jedini castan i posten potez koji su mogli da povuku.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da, sve je to OK, super ali veliko je pitanje ko će doći. Ko će doći umjesto njih.

              Džabe ostavke, ako dođu njihovi ljudi.

              Da ne bude kao ona; Poslije Tita-Tito...

              Comment


              • Drugi i treći pogodak koji su švabe postigle rezultat je katastrofalne odbrane.
                Na kraju, realno nije bilo za više ni očekivati od LE.
                Čestitke na stvarno lijepom učešću u Evropi ove godine.

                Comment


                • realno kad stavis prst na celo i malo razmislis (bar ja evo cijelo jutro) pa mi smo sinoc igrali bez odbrane, bez golmana ali i bez trenera, jedini krsten igrac nazad juce je bio bandalovski

                  ne znam neko je ovdje pisao ali da pponovim ovaj tim je daleko losiji od onog koji je ova uprava zatekla, titulu smo slucajno osvojili, a ovim igracima svaka cast na prikazanim igrama ove jeseni u evropi, neki Bogovi su nas pogledali u evropi. Ekipa limitirana nema se njima sta zamjeriti ovakva ekipa je dala maksimum.

                  Ali ajde sve ali da u utakmici zadnjih 10 godina ne udje sasa ilic
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Navodno, Ivan Tomić novi trener Partizana.

                    To je 3 trener ove sezone...

                    Comment


                    • Nisu igraci krivi uopste,pre svega je uprava kriva,a onda i zadnji 2 trenera.Uneli su igracima u glavu da sa bunkerom mozes sacuvati rezultat i gotovo.Treba nam Marko Nikolic nazad,taj je covek bio fudbalski Dusko Vujosevic.Borio se protiv drzavom,jedino je on i smeo da progovori nesto,pa je zato i smenjen.On je sa cak i slabijom postavom napao Totenhema u Engleskoj.

                      Comment


                      • Originally posted by Dule Krtola View Post
                        Navodno, Ivan Tomić novi trener Partizana.

                        To je 3 trener ove sezone...
                        Mislim da vi imate mnogo boljeg trenera koji još nosi kopačke.
                        Saša Ilić definitivno. Sezona vam je svakako završena prije Nove godine, pa ako bi čovjek i kiksao koji meč ne bi bilo strašno.
                        Voli Partizan više nego mater, a fudbal zna sigurno više od Tomića.
                        Ono najvažnije autoritet je u svlačionici.

                        Comment


                        • Originally posted by forum1nick View Post
                          Mislim da vi imate mnogo boljeg trenera koji još nosi kopačke.
                          Saša Ilić definitivno. Sezona vam je svakako završena prije Nove godine, pa ako bi čovjek i kiksao koji meč ne bi bilo strašno.
                          Voli Partizan više nego mater, a fudbal zna sigurno više od Tomića.
                          Ono najvažnije autoritet je u svlačionici.
                          Nisam ti ja Grobar, to jest ne navijam za Partizan no eto bzv prenjeo vijest.
                          A mislim da bi i Anćeloti sada bio nemoćan. Ali za koju sezonu da Šasa dobije posao prvog trenera, bi bilo idealno za klub i navijače.

                          Comment


                          • Srecan rodjendan dobri majstore.

                            Comment


                            • Srećan 38. rođendan Kapitenu.

                              Comment


                              • Novo pojacajne partizana.. U redove šampiona, kako je i najavljivao sportski direktor Iliev, stigao je pravi kapitalac. U pitanju je brazilski vezista Everton Luiz Guimaraes Bilher ( 24. maj 1988. – 175 cm, 68 kg), koji je najjači na poziciji zadnjeg veznog, nešto nalik na nekadašnjeg partizanovog motorina i njegovog zemljaka Žuku. Everton je od početka karijere igrao u nekoliko brazilskih i meksičkih klubova, a u Evropu je stigao 2013. i igrao u Luganu, odakle je prešao u St. Galen.

                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X