Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mladen View Post
    Brate a kad nije bilo to tako kao što si sve gore naveo ? Oduvek je bilo tako, i dok se ne promeni vlasnička struktura, ništa se neće promeniti. Isto, nemam neku euforiju pred meč. Šta bude biće. Voleo bih da prodjemo, mada kao što kažeš Neško, kakav je tutuban trener, lagano bi bili topovsko meso u grupnoj fazi.
    Nikad gora atmosfera u klubu i oko njega i nikad gori igracki kadar, verovatno i nikad gori trener, ovo je strasno.
    sigpic

    Comment


    • 88 Stojković Vladimir
      13 Aksentijević Nikola
      5 Petrović Nemanja
      26 Obradović Milan
      6 Stanković Vojislav
      21 Marković Saša
      22 Ilić Saša (C)
      99 Eric Daniel Đemba Đemba
      24 Grbić Petar
      39 Jojić Miloš
      45 Mitrović Aleksandar

      Aj nek nam je sa srecom.
      sigpic

      Comment


      • Svi koji su vredeli i radili u interesu kluba, što treneri, što igrači, što članovi uprave, najureni su iz kluba. Vidiš da je upravo Vuk postavljen za trenera koji reč neće reći što mu frizura prodaje igrače kad god i kako god stigne. Sve se on nešto kao buni. Onda imamo sportskog direktora koji priča u javnosti kako on nije znao i da on uopšte nema veze se prodajom Mitrovića i za dovodjenje par igrača koji nisu po njegovom ukusu. Ali čovek ne podnosi ostavku, šatro, boriće se on dok može, kako da ne, mi smo budale pa će da nam prodaje tu priču. Al jebiga, jednostavno ne možemo ništa. Možemo samo da diskutujemo, da se nerviramo i gubimo živce. Sve i da ode Djura, doći će neko gori od njega.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Ajde bre vise videli ste da mozete, sad da se samelje Dinkic za vikend i da se prodje u LE, dalje ce sve ici lakse.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Ajde bre vise videli ste da mozete, sad da se samelje Dinkic za vikend i da se prodje u LE, dalje ce sve ici lakse.
            Samo kada bi im Rasovic utuvio u glavu da oni uopste nisu losi igraci sve bi bilo mnogo bolje.

            Obrad me je najvise odusevio. Jebes ti stopera bez 30+ godina

            Comment


            • Cuj da Rasovic nekom nesto utuvi u glavu, treba njemu utuviti par stvari u glavu. Voleo bih da popije otkaz i da Zvonko Varga uzme ekipu ali to se nikad nece desiti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Cuj da Rasovic nekom nesto utuvi u glavu, treba njemu utuviti par stvari u glavu. Voleo bih da popije otkaz i da Zvonko Varga uzme ekipu ali to se nikad nece desiti.
                Ako udjemo u LE Vuk ostaje, ako ga izduvamo Vuk leti. Pa ti vidi sta ti se vise svidja

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ako udjemo u LE Vuk ostaje, ako ga izduvamo Vuk leti. Pa ti vidi sta ti se vise svidja
                  To je najgore, ne mozes protiv svog kluba navijati. Mada ce svakako leteti pre ili kasnije, nama je najmanji problem da smenimo trenera dok je prvi.

                  Treba nam Evropa, samo tako ce doci iole krsteni igraci a ja se nadam da se privremeno pogubio i da bar malo vise zna fudbala, nerealno mi je da neko ovoliko ne zna.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad Vuk prezimi u Evropi
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Kazu da dovodimo Petkovica, Djurdjevica i Drincica.
                      Verujem da bi prva dvojica dosla i ako ne prodjemo u LE, ali cisto sumnjam da je ista situacija sa Drincom...

                      Comment


                      • Petkovic prakticno zavrsen izgleda.

                        Ranko ce cekati do zadnjeg momenta da uvali Djurdjevica u inostranstvo a ako ne uspe dace ga nama, to je neko moje vidjenje stvari.

                        Drincic je igrac pod ugovorom u inostranstvu, to ce malo teze ici.
                        sigpic

                        Comment


                        • I Djurdjevic je zavrsen izgleda
                          Jedini domaci igrac koji moze koliko toliko da zameni Mitra, ja zadovoljan!

                          Comment


                          • Evo videh i ja to cim sam prosli post napisao.

                            Petkovic, Djurdjevic, Drincic i stoper, ispasce odlican prelazni rok. Jedino lose pojacanje je Aksentijevic, ostale treba jos malo sacekati. Siguran sam da bi se ulaskom u LE trgla ekipa.

                            Kad bi Vuk imao muda da rastera ovu bagru Ostojic, Stankovic, Markovic, Luka i Kojic ali 4 igraca i 3 razlicita menadzera, kurac.

                            Lukac, Stojke, Zivko

                            Petkovic, Aksentijevic, Obradovic, Ivkovic, Stevanovic, ?, Volkov, Petrovic, Bogosavac
                            Djemba, Lukic, Drincic, Gulan
                            Andrija, Grba, Sale, Dzigi, Panta, Jojic, Malbasic
                            Djurdjevic, Fofana, Scepovic

                            Ova ekipa bi se posprdala u JSL i u Evropi bila respektabilna ako se postavi normalna taktika. Nista od toga ali moramo malo da fantaziramo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Stvarno odlicna ekipa. Meni samo nervira sto su sve to mogli i pre mesec, dva da realizuju...

                              Comment


                              • Petko dolazi u 3 na zavrsne pregovore.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X