Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iskreno VJERUJEM u to da rusimo. Jer kao nekome ko iskreno i bezrezervno voli Partizan mislim da ovi pozeri i kriminalci ne mogu da donesu nista dobro. Batalio sam odlaske na Jug jos prije 3 godine,ali valjda postoji tamo nekog cistog obraza i zdravog razuma,pa da parole "PARTIZAN IZNAD SVIH" budu stvarnost i realnost. A cisto sumnjam da je Frizuri & Co oko njega ista bitnije od miliona,aviona,kamiona,fensi odijela itd koje zaradjuju samo na stetu Partizana.
    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

    Comment


    • Brate, bez uvrede, lepo je sto si idealista, ali oba nasa kluba se koriste kao platforma za pranje i kradju para politicara i mafije i to se nece promeniti sledecih x godina. Tako da ne boj se, ako padne Djura moze samo da ga zameni isti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Ne moze kurir da menja rezisera,nikad nije islo.Obojica dobijaju platu sa istog mesta.

        Comment


        • Ma svjestan sam ja toga buraz,ali ne mogu vise da podnesem da neko baca prasinu u oci ljudima nekim titulama i pobjedama nad nikad losijom Zvezdom,i da sve to ljudi koji iskreno vole Partizan trpe i cute.
          Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

          Comment


          • Do tih koji upravljaju situacijom ne moze niko od nas da dodje, ma koliko voleli svoje klubove. Ostaje nam da se valjamo u blatu. Jbg.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • По киши, зими, сунцу, снегу или кошави...

              Comment


              • Samo da Malbasic udje u formu. Moze biti veoma zajeban igrac...

                Comment


                • Stojketu da Spalevic pogodi sa penala Pa Podolski nije mogao a ni Arsavin a da ovaj pogodi
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • E jbg...

                    Comment


                    • AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                      TAKO JE BRE!

                      Comment


                      • Andrija
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Da ne kvarim prethodni komentar, zabranjeni pevali Stojketu : ''nisi ti kapiten cigane''
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Govnari...

                            Comment


                            • Markovic
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Mitar za oprostaj

                                Comment

                                Working...
                                X