Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ti dodje Lazovic,kazes ne mozes da budes kazes nezadovoljan..ma idi covjece napij se od srece


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Ma nije to tako jednostavno. Moze se reci da imamo potencijalnih problema - Volkov ne igra dobro, mislim da nam fali jos jedan dobar DM jer ne znamo u kakvom ce stanju biti Drincic, a Lazovic moze da sjebe atmosferu u ekipi...problematican je.

      Ali ovako na papiru to mnogo dobro izgleda.

      Comment


      • http://www.sr.partizan.rs/78201-dank...agu-partizana/

        Dobrodosao kuci Danko

        Comment


        • Ajde da sacekamo potpis, ali sa Lazovicem imamo ozbiljno povecan napadacki potencijal. Voleo bih da na nasim njivama vidim igru sa jednim napadacem, a Danko bi, kao kompletan igrac, na toj poziciji dosta znacio timu.

          Comment




          • Danko smekerica

            Comment


            • Danko Lazović potpisao za Partizan: Nisam došao da bih otišao u junu

              Nekadašnji fudbalski reprezentativac Srbije Danko Lazović rekao je da su mu motivi povratka u Partizan bili borba za titulu i želja da do kraja karijere osvoji još trofeja.

              "Jako mi je drago što sam se vratio, došao sam ovde da treniram, da ostanem u formi, ali me je Adi (sportski direktor Partizana Albert Nađ) iznenadio ponudom. Dogovorili smo se za 10 minuta i evo me ponovo ovde...Imam veliki motiv da igram ovde i želim da osvojim još neki trofej do kraja karijere", rekao je Lazović na stadionu Partizana.
              Napadač je potpisao ugovor sa crno-belima na godinu ipo i on je peto pojačanje Partizana u ovom prelaznom roku. Lazović je time i treći put u redovima šampiona Srbije. Posle Partizana, Lazović je sa velikim uspehom igrao za ruski Zenit.

              Prenela stranica FSS
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Spoiler


                Danko smekerica
                Ništa na navijačkoj osnovi, ali ne voli Brajko kada sako nije u boji sa donjim delom odela, još gora mi je kombinacija sako i farmerke, to me potseća na ove grandove pevače.

                Comment


                • Brajko ti si Italijan, tako da tvoje misljenje o modi mora da se postuje



                  Odavno nisam bio ovako srecan zbog nekog pojacanja. Danko jeste baraba, ali mi je i jedan od najdrazih igraca

                  Comment


                  • Jok doći će u štrikanom džemperu Brajko i moda...
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Za ove naše lige Danko otac, majka, sestra i brat. Lako prvi napadač, Jelen kvazi je tu nešto Super lige.

                      Originally posted by Mladen View Post
                      Jok doći će u štrikanom džemperu Brajko i moda...
                      Kada može Gradne Gigi Buffon aka Superman, može i Brajko

                      Comment


                      • Mada moram priznati da sam maltene identicno bio obucen za veliku maturu. Oprosti mi Brajko

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Mada moram priznati da sam maltene identicno bio obucen za veliku maturu. Oprosti mi Brajko
                          Svi smo mi grešni Ljubašine, oprašta ti Brajko, razume se

                          Comment


                          • Spisak fudbalera Partizana koji putuju na drugi deo priprema u Belek (Turska).

                            - golmani: Živković Živko, Petrović Nikola i Lukač Milan.

                            - odbrana: Volkov Vladimir, Vulićević Miroslav, Petrović Nemanja, Stanković Vojislav, Aksentijević Nikola, Trajković Branislav, Obradović Milan, Gulan Nikola, Ivković Saša.

                            - vezni red: Luka Predrag, Brašanac Darko, Ljujić Matija, Drinčić Nikola, Marković Saša, Ilić Saša, Grbić Petar, Malbašić Filip, Jojić Miloš, Ninković Nikola, Živković Andrija i Pantić Danilo.

                            - napad: Georgijević Dejan, Beko Fofana, Škuletić Petar, Lazović Danko.

                            Comment


                            • http://www.mozzartsport.com/vesti/ni...ozoristu/69175

                              Dugo nisam procitao bolji intervju nekog domaceg fudbalskog radnika.

                              Comment




                              • Fala kurcu!

                                Comment

                                Working...
                                X