Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To nam je izgleda zamena za Jojica. Ozbiljni ljudi.
    sigpic

    Comment


    • Окачио сам код себе на профилу ексклузивни интервју са Александром Станојевићем по повратку из Кине за Партизан.нет колеге са форума су успеле да ураде један кратак прилог са њим, па кога интересује нека погледа
      Не заборави никад, да иза тебе стоји армија права, чак и на небу је војска, што је за твоје боје животе дала, и зато храбро се бори, препреке нема играј храбро до краја, јер колико год да је тешко, ВЕРУЈ УВЕК ТЕЖЕ ЈЕ НАМА!!! НАПРЕД ПАРТИЗАН

      Comment


      • Vulicevic novo pojacanje.

        Ako dodju jos dobar stoper i napadac stvarno cu se iznenaditi

        Comment


        • S obzirom na to da se radi koliko-toliko planski, vrlo moguce da je Djura stvarno pred zatvorom.

          Vulicevic i Drincic za ove nase livade bi trebalo da budu upgrade. Za Trajkovica, Skuletica i Lekovica nisam nikako.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            S obzirom na to da se radi koliko-toliko planski, vrlo moguce da je Djura stvarno pred zatvorom.

            Vulicevic i Drincic za ove nase livade bi trebalo da budu upgrade. Za Trajkovica, Skuletica i Lekovica nisam nikako.
            Nemam nista protiv Skuletica, ali da onda dovedemo jos jednog napadaca koji je brz i ume sa loptom...

            Comment


            • Ako ce Marko igrati sa 2 spica, ne znam onda gde ce Andrija igrati ako ne bude prodat. Moze on da bude taj drugi kao sto je Lazar bio kod Stanoja.

              Doci ce izgleda dosta igraca ali Joja sin i Andrija verovatno idu.
              sigpic

              Comment


              • Velika je guzva u veznom redu. Videcemo sta ce tu jos da se desava, a bice sigurno odlazaka...

                U ovom trenutku je ne moguce predvideti taktiku i prvu postavu.
                Ono sto je sigurno - moramo dovesti bar jednog spica, jednog stopera i po mogucstvu levog beka ukoliko ode Vova.

                A ja bih voleo i jos jednog defanzivnog veznog.

                Resio bih se Ostojica, S. Markovica i Luke.

                Comment


                • Ђура фризура изјавио да се најбоље облачи у србији

                  Comment


                  • Originally posted by nikola_bg View Post
                    Ђура фризура изјавио да се најбоље облачи у србији
                    Au, nasmeja me, a usran mi je dan

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Nemam nista protiv Skuletica, ali da onda dovedemo jos jednog napadaca koji je brz i ume sa loptom...
                      Veruj mi da si ga pogledao vise puta brzo bi se predomislio kada vidis koliko je lenj na terenu i mrzi ga da potrci za ekipu.Nije on u Vosi tek tako jedan od najomrazenijih igraca kod navijaca.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Veruj mi da si ga pogledao vise puta brzo bi se predomislio kada vidis koliko je lenj na terenu i mrzi ga da potrci za ekipu.Nije on u Vosi tek tako jedan od najomrazenijih igraca kod navijaca.
                        Ma jeste iritantan lik, ali trebaju nam 4 napadaca.
                        Sumnjam da cemo dovesti dvojicu boljih od Skuletica...

                        Comment


                        • Ima onaj iz Jagodine Aleksandar Pesic. Nje los decko

                          Ali nadam se da ga mi dovedemo

                          Comment


                          • Evo nesto malo iz sezone 85/86, ako nije za ovu temu, prastajte


                            http://www.youtube.com/watch?v=FKk_-...ature=youtu.be
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment




                            • Srecan rodjendan Sale legedno!

                              Ajde da popijemo po jednu

                              Comment


                              • Srecan rodjendan legendarnom Kapitenu.

                                Comment

                                Working...
                                X