Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kriv je i Vuk, nisam od njega ocekivao onako bezidejnu ekipu ali to je prva greska, necemo ni sa cim da brzamo.

    Ponudjen nam je Jagos Vukovic. Nista specijalno ali bolji od toga sto imamo. Slobodan igrac.
    sigpic

    Comment


    • Naravno i snosi odredjen dio krivice da ne kazem najveci. Mada da sacekamo revans pa cemo posle da gledamo kud i kako. Nakon Genka i Aela mislim da bi bio red da u petak i zreb bude malo naklonjen. Ostojic mi je pao u ocima jos od derbija u prvom delu sezone, sto se mene tice rado bih mu vidio ledja a o Voji je suvisno pricati.
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Koliko god da su Rankovi, tandem Vukovic-Vitas je 3x jaci od Ostojic-Stankovic.

        Dobijamo 1,6 od Ivanova i 600k od Jovetinog odlaska u Siti. Valjda bar 200-300 ode konacno na kakva-takva obestecenja. Mada cenim da mozda ode samo ako izvucemo nekog jakog u 3. kolu.
        sigpic

        Comment


        • Mi kad bi trosili bar milion za pojacanja mi bi svake godine igrali Evropu a svake druge LS, samo milion a zaradimo na transferima svako leto minimalno 5, ove skoro 10
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Mr.M View Post
            Mi kad bi trosili bar milion za pojacanja mi bi svake godine igrali Evropu a svake druge LS, samo milion a zaradimo na transferima svako leto minimalno 5, ove skoro 10
            Potrosili smo 4 onomad pa ispali od Samroka, nema to veze sa cifrom.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Potrosili smo 4 onomad pa ispali od Samroka, nema to veze sa cifrom.
              Naravno da ima veze sa cifrom, ali nije uvek ona najvažnija. Prosto, koliko para toliko muzike.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Naravno da ima veze sa cifrom, ali nije uvek ona najvažnija. Prosto, koliko para toliko muzike.
                Onomad sa 30k napravismo duplo jaci tim nego sa 4 miliona. Kod nas sve kontra.

                Ne pravi nama toliko problem sto necemo da damo za obestecenja jer ima gomila dobrih slobodnih igraca i igraca koji bi dosli na pozajmicu. Problem su plate i budzet za iste koji konstantno smanjuju. Da su plate na nivou od samo pre 2-3 godine bili bismo na konju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Onomad sa 30k napravismo duplo jaci tim nego sa 4 miliona. Kod nas sve kontra.

                  Ne pravi nama toliko problem sto necemo da damo za obestecenja jer ima gomila dobrih slobodnih igraca i igraca koji bi dosli na pozajmicu. Problem su plate i budzet za iste koji konstantno smanjuju. Da su plate na nivou od samo pre 2-3 godine bili bismo na konju.
                  Pa to ti je to. Nebitno u sta ce se uloziti (u obestecenje, ili plate ozbiljnijim slobodnim igracima), ali pare su neophodne. Naravno moze se napraviti tim i bez mnogo novca da se ulaze u transfere ali u tom slucaju bi morali da zadrzimo buduce Markovice, Ninkovice, Mitrovice dok ne sazre da naprave neki bolji rezultat, sto se pokazalo kao nemoguce (to zadrzavanje). Tako da dok se ne otvorimo ne mozemo ni ocekivati vise od epizodne uloge u kvalifikacijama za Ligu Sampiona, a cak i ta udjemo dobicemo toliko zeljene pare, od kojih nece biti nista korisno i opet nam nece sluziti za jacanje tima.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Ovi sto nam sede u foteljama jesu govna najveca ali njih cu vise kriviti za mnoge druge stvari nego za odlazak mladih igraca. Skoro je rekao Zoran Mamic: "Mi ovde imamo odlicne uslove, momci imaju sve ali kako ja da kazem Mateu Kovacicu i njegovim roditeljima da mu je bolje ovde nego u velikom Interu gde ce pritom zaradjivati 10 puta vise nego kod nas."

                    Mladi igraci zele da idu kad dodje takva ponuda a roditelji jos vise. Ono sto mi imamo a drugi ne je to sto na dosta pozicija mozemo da izbacimo zamenu iz skole ali ono sto je ocajno je tajming prodaje i nedostatak skauting sluzbe. E tu dolazimo do uprave. Samo da su to uspostavili mogli su da se nakradu koliko hoce a opet da imaju rezultat i da pritom klub raste. Partizanu ne treba mnogo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Mrva i Jagos pa da se igramo ^^

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Ovi sto nam sede u foteljama jesu govna najveca ali njih cu vise kriviti za mnoge druge stvari nego za odlazak mladih igraca. Skoro je rekao Zoran Mamic: "Mi ovde imamo odlicne uslove, momci imaju sve ali kako ja da kazem Mateu Kovacicu i njegovim roditeljima da mu je bolje ovde nego u velikom Interu gde ce pritom zaradjivati 10 puta vise nego kod nas."

                        Mladi igraci zele da idu kad dodje takva ponuda a roditelji jos vise. Ono sto mi imamo a drugi ne je to sto na dosta pozicija mozemo da izbacimo zamenu iz skole ali ono sto je ocajno je tajming prodaje i nedostatak skauting sluzbe. E tu dolazimo do uprave. Samo da su to uspostavili mogli su da se nakradu koliko hoce a opet da imaju rezultat i da pritom klub raste. Partizanu ne treba mnogo.
                        Buraz mesas teme, pricas nepovezano, poenta, nema para nema rezultata.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by chofy88 View Post
                          Buraz mesas teme, pricas nepovezano, poenta, nema para nema rezultata.
                          Sve je to vise nego povezano i to je sustina funkcionisanja Partizana.

                          @MVP, mislis da ima sansi za obojicu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Mislim da nema

                            Comment


                            • Eo javlja Klaudinjo da stizu u najskorije vreme stoper i desni bek. Napisao je i da je moguce da su dva stopera ali i ja sumnjam.

                              Samo ne znam koji bi desni bek sad mogao da legne.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Eo javlja Klaudinjo da stizu u najskorije vreme stoper i desni bek. Napisao je i da je moguce da su dva stopera ali i ja sumnjam.

                                Samo ne znam koji bi desni bek sad mogao da legne.
                                Samo nasu decu bih ja gurao i naravno Mrva.

                                Comment

                                Working...
                                X