Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Samo nasu decu bih ja gurao i naravno Mrva.
    Nasa deca u vezi i napadu uvek, pozadi ne.
    sigpic

    Comment


    • Osim ako nisu Nastasic
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Nasa deca u vezi i napadu uvek, pozadi ne.
        Uvek nasu decu gde god. Boljih od njih nemamo. Sve sto dodje je interes menadzera a ne Partizana. Skola je jedna od najboljih na svetu.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Uvek nasu decu gde god. Boljih od njih nemamo. Sve sto dodje je interes menadzera a ne Partizana. Skola je jedna od najboljih na svetu.
          Pretera ga sad, po tome je Ostoja dobra opcija samo zato sto je nase dete. Ne bi mi bio 5. stoper.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Pretera ga sad, po tome je Ostoja dobra opcija samo zato sto je nase dete. Ne bi mi bio 5. stoper.
            Ima boljih od njega.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ima boljih od njega.
              Svi su bolji od njega. Ivkovicu bih dao sansu u revansu vec, bolji svakako a Miladin Stevanovic je mozda vec sad iznad svih njih. Verovatno si na njih mislio, ja ne znam da imamo jos nekog stopera.
              sigpic

              Comment


              • Jagos je ok pojacanje, ali za Mrvu nisam siguran. Covek je klasican alkoholicar

                Samo da bar jedan stoper bude dobar. A sa zadnjim veznim moramo ubosti, jednostavno moramo. Markovic i Jojic danas nisu 2 lopte oduzeli, nisu taj tip igraca. Bukvalno bilo kakvog crnca da dovedu nece omasiti. Samo neka bije i grize...

                Desni bek bi bio bonus. Aksent je rupetina.

                Comment


                • Mrva je za nase uslove dobar igrac. To sto mu nije islo u Zvezdi uopste nije parametar. Li Adi je dosao kao neko ko je imao potencijal da bude stoper svetske klase pa 5% toga nije iskoristio u toj truloj atmosferi. Mrva je Tijago Silva licno za dvojac koji je danas izasao na teren. Potpisuj ga odmah, ne bih sekunda cekao ni sa njim ni s Jagosem. Ovu dvojicu bih terao govnjivom motkom, Ivkovic backup kao i Stevanovic s kojim bih potpisao profesionalni ugovor. Al' jbg, to sam samo ja.

                  Jos sto je najgore, cenim da ni Jagos ni Mrva nisu preterano skupi igraci i da mozemo lagano te plate da isfinansiramo. Samo se treba malo iscimati majku mu jebem, nesposobni smo totalno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne pricam o igrackim kvalitetima Mrve, nego o nekim drugim stvarima. On je covek sa kojim bih ja isao u kafanu, a takve igrace je bolje zaobici ako mene pitas
                    Necu se ja nervirati ako on dodje, ali cu biti zabrinut do njegovog poslednjeg dana u Partizanu. Mislim nikad ne znas kad ce nekome da polupa kola, kada ce da dodje mamuran na trening, kada ce nekog klinca da vodi na kurve itd.
                    Pre sam nekako za Vitasa ili Marka Jovanovica ali i Mrva ce imati moju podrsku...bas zato sto su Voja i Ostoja tragikomicni.

                    Comment


                    • Mrva otac bre grobarcina najgora, neka je alkos, kod nas su alkosi uvek cepali. Cira, Sale, Lolica <3

                      Comment


                      • Ne zna se juce sta je bilo jadnije, da li igra Partizana, kamere, komentator ili kasnjenje sa pocetkom prenosa od 20 minuta...

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCE View Post
                          Ne zna se juce sta je bilo jadnije, da li igra Partizana, kamere, komentator ili kasnjenje sa pocetkom prenosa od 20 minuta...
                          Tipicna organizacija na nasem nivou. Koliko smo jadna zemlja, to je neverovatno. Sto se utamice tice, ja mislim da je ovo bilo ono klasicno potcenjivanje protivnika i ti Jermenci nisu bas toliko sisali vesla da ih mi onako potcenimo. Mislim, vratite se samo na utakmicu Danske i Jermenije pa se setite koji je rezultat bio. Meni nije jasno kako nam se i dalje desavaju ovakve stvari, a pretrpeli smo Samrok i nekolicinu slicnih poraza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ne pricam o igrackim kvalitetima Mrve, nego o nekim drugim stvarima. On je covek sa kojim bih ja isao u kafanu, a takve igrace je bolje zaobici ako mene pitas
                            Necu se ja nervirati ako on dodje, ali cu biti zabrinut do njegovog poslednjeg dana u Partizanu. Mislim nikad ne znas kad ce nekome da polupa kola, kada ce da dodje mamuran na trening, kada ce nekog klinca da vodi na kurve itd.
                            Pre sam nekako za Vitasa ili Marka Jovanovica ali i Mrva ce imati moju podrsku...bas zato sto su Voja i Ostoja tragikomicni.
                            Buraz prvi stoper nam je Voja Stankovic trenutno. Nema sta da razmisljamo. Moze da se nasmrce i dodje da igra samo ovog da ne gledam.
                            sigpic

                            Comment


                            • Bez ulaganja nema rezultata,barem minimalnog,ne moze ni skola da pokrije sve pozicije u timu,to ne moze ni Barsina a ne nasa.Steta sto nasa skola ne moze da izbaci dovoljan broj igraca kako bi zadovoljilo apitete Djure i kljunova a da opet ostane par njih za prvi tim.

                              Comment


                              • Pise se da nam je stigao Alphousseyni Keita, zadnji vezni, igrao u Leiriji,Akademici... Portugal uglavnom
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X