Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bi se vratio kod Djure posle svega ispao bi jadniji lik i od Vermeza. Licno bih ga prihvatio jer je za ovog cak i on Murinjo ali ako bi se vratio u ovom trenutku bilo bi jasno da je nula od coveka i obicna pickica. Mada sumnjam da ce se vratiti jer je tamo uzeo dobru kintu i sad moze mirno da ceka sledecu ponudu. Ono sto isto ne verujem je da ce Vermez bilo gde da mrda. Uprava je sebi konacno nasla idealnog trenera + idealnog SD-a i zajedno ce da nastave od Partizana da prave FK Lian Sports, prodaju sve sto vredi pre nego sto treba srozavaju ugled kluba sto je vise moguce. Opozicija je jos gora, ovamo se sa druge strane vraca Dzajic. Zrtvovace jos jednu titulu kako bi se ova ekipa oterala i taman kad se izjednacimo s njima, opet ce napraviti razliku. Daj boze da bude drugacije ali sumnjam.
    sigpic

    Comment


    • I ti i ja znamo da Stanoje voli Partizan vise od svega i to nije tajna , nzm ja bi volio da se vrati , verovatno bi se Djura javno izvinio kad bi se to desilo , Stanoju naravno
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        I ti i ja znamo da Stanoje voli Partizan vise od svega i to nije tajna , nzm ja bi volio da se vrati , verovatno bi se Djura javno izvinio kad bi se to desilo , Stanoju naravno
        Svi oni vole Partizan vise od svega dok ne dodje do prvog veceg problema. Kasnije se svi pokazu kao obicne sisice, cast izuzecima poput Ivana Tomica i Mladena Krstajica.
        sigpic

        Comment


        • Pa cek Stanoje se nije pokazao kao veliki Grobar
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • A zasto su Jokanovic,Mirkovic,Stanojevic sisice?Sva trojica pored Tomica i Krstajica su ljudi koje bi voleo opet da vidim u klubu,naravno bez ove trenutne garniture.

            Comment


            • To sto sam naveo dvojicu ne znaci da su ostali losi. Bata je legenda, Gordan takodje. Jokan je dobar lik ali kao trener light verzija Tumbe. Za njega bi naravno bilo mesta u UO i skupstini. Stanoja ne bih svrstao u tu grupu. Prihvatio bih ga samo zato sto je trener Vermez trenutno, inace ne. Rekao sam milion puta svoje razloge i na zadnjih 300 strana ove teme ima dovoljno toga, necu da se ponavljam.
              sigpic

              Comment


              • Taktika nekog trenera nema sigurno veze sa ljubavi prema klubu , dovoljno je spomenuti 140.derbi i sve je jasno
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Taktika nekog trenera nema sigurno veze sa ljubavi prema klubu , dovoljno je spomenuti 140.derbi i sve je jasno
                  Kad radis nesto normalno je da ces da se radujes uspehu. Jokan je od malena navijac komsinice(to pouzdano znam jer je covek rodjen na 5 min od mene, nije voleo ni Vojvodinu ni Partizan ali sudbina je htela da tako napravi karijeru) pa je proslavljao svaku pobedu u derbiju. Djuka je takodje njihov a secamo se svi dobro onih 4:2 na Marakani. Kad se prima plata, sve je lako. Stanoja ne zelim u Partizanu. Mani me Bjekovicevog kuma.
                  sigpic

                  Comment


                  • S obzirom da je Stanoje radio za jako malu platu i da se pri tome nikada nije zalio a nismo imali priliku da vidimo kako bi bilo da nije primao platu o tome je suvisno pricati
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Stanojevic je najbolje resenje za Partizan na mestu trenera,ne postoji bolje koje god ime da spomenete a da hoce da radi u nasoj ligi.Stanojevic je jedini trener kod koga kad dolazi derbi nisam imao ni najmanju bojazan da ce da izgubimo,on mi uliva poverenje kao i DV u kosarci.Ovaj tim trenutno ima mnogo talentovanu generaciju samo da smo zdravi iznutra napravili bi dar-mar.

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Kad radis nesto normalno je da ces da se radujes uspehu. Jokan je od malena navijac komsinice(to pouzdano znam jer je covek rodjen na 5 min od mene, nije voleo ni Vojvodinu ni Partizan ali sudbina je htela da tako napravi karijeru) pa je proslavljao svaku pobedu u derbiju. Djuka je takodje njihov a secamo se svi dobro onih 4:2 na Marakani. Kad se prima plata, sve je lako. Stanoja ne zelim u Partizanu. Mani me Bjekovicevog kuma.
                        Secas se Djukicevih 4-2,a jel se secas naredna tri derbija sto smo izgubili po 1-0?Jokan je gospodin i nije zasluzio onakav odlazak.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          S obzirom da je Stanoje radio za jako malu platu i da se pri tome nikada nije zalio a nismo imali priliku da vidimo kako bi bilo da nije primao platu o tome je suvisno pricati
                          Grobar je on, voli Partizan ali svakako ne toliko kao sto se prica. Stanoje se idealizuje a ima toliko mana. Zameraju mu mnogi svasta. Ja licno najvise guranje Saleta levo. Prvo, nije ispostovao legendu da ga stavi na poluspica. Drugo, nije znao da je Sale klasicna 10-ka koja iskljucivo igra tu kao trener FK Partizan. Trece, stavljao ga je tu na zalasku karijere i trazio od njega nesto sto je nemoguce da igra. Sale je imao i tu dobrih rola zato sto je to sto jeste ali cist idiotizam od strane Stanoja. Uz to, ziheras je veliki. Ocekivano je da u Evropi igra zatvorenije protiv Arsenala i slicnih, to mu zameraju samo oni koji ga bas mrze ali da ti protiv Vojvodine u NS igras bunker i da se strepi do zadnjeg minuta. Da imas 2:0 prednost i dodjes u rupu i zatvaras se iako si duplo jaci od njih. Zatvarao se i protiv BSK-a kad smo dobili 0:1 golom Scepovica, protiv Rada na JNA. Jednostavno covek nije trener za Partizan niti je neko ko svojim fudbalom odgovara nasim talentovanim momcima iz fudbalske skole. Od nasih trenera svakako Djuka koji radi fenomenalno u Valjadolidu. Moze jos Marko Nikolic, ostali sto dalje od kluba. Mada sam za stranca jer mi je muka od nasih trenera ali to je trenutno nemoguce sa ovakvom garniturom ljudi u klubu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ponovo ti postavljam isto pitanje , kakve to ima veze sa njegovom opredeljenosti kao navijac Partizan ?
                            Ali nebitno necemo vise o tome , Sale je i u Dalienu dokazao svoje trenerske sposobnosti a dokazace i u Evropi ne brini
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Secas se Djukicevih 4-2,a jel se secas naredna tri derbija sto smo izgubili po 1-0?Jokan je gospodin i nije zasluzio onakav odlazak.
                              Da je ostao Djuka na duze mogao je dosta toga da uradi. Otisao za selektora i tu se Tole posprdao s njim.

                              Jokan nije zasluzio onakav odlazak nikako. Ja samo kazem da nije trener za Partizan.

                              Marko Nikolic je bolje resenje od Stanoja po mom misljenju. Bolji fudbal igra, cvrsci karakter, ne bunkerise se i ne boji se nikoga u ovoj duvarcini od lige ni sa Radom a kamoli sa Partizanom. Ruzno bi bilo kako bi se sprdao.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Ponovo ti postavljam isto pitanje , kakve to ima veze sa njegovom opredeljenosti kao navijac Partizan ?
                                Ali nebitno necemo vise o tome , Sale je i u Dalienu dokazao svoje trenerske sposobnosti a dokazace i u Evropi ne brini
                                Ja sam rekao da je on Grobar samo ne toliki kao sto se prica. On je sam sebi daleko najvazniji i vrlo egocentrican lik.

                                Tumba i Okuka su dominirali po Kini zaboga. Koja crna Kina.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X