Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zali boze

    Samo da se ne zacementira u 1. postavi , vec 5 golova dao , ne verujem ej Ucinak svaka 10-ta
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Plasio sam se da mu je palo samopouzdanje zbog povrede ali ovim golom dokazuje da je naostren i da nema takvih problema...mislim da je cak i zazreo zbog te povrede da nije budala kao ranije i da cemo uskoro u njemu imati golgetera koojeg cekamo ove sezone....

      Comment


      • Ja zadovoljan danasnjom igrom , jedna od boljih ove sezone
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Petarda!

          Scepo senior se izivljava

          Comment


          • Prodao ga indijanac mutavi za dve milke, kakav igrac !

            Cuj prvi maj

            Comment


            • Pa sta drugo ocekivati od lopovcine..dobro te nije komplet omladinsku skolu prodao...

              Comment


              • Prema mojim informacijama on nije prodat. Sto ne znaci da nece otici mnogo brze nego sto bi trebalo.

                Comment


                • Ja sam cuo da je vec prodat za 2 milke, a moguce da ce vredeti 10. Cuo sam i da je Lazar uvaljan ali su za njega uzete fine pare.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Ja sam cuo da je vec prodat za 2 milke, a moguce da ce vredeti 10. Cuo sam i da je Lazar uvaljan ali su za njega uzete fine pare.
                    Ma sve je to moguce. Ali bolje sacekati da bude zvanicno.

                    Sutra,prekosutra ce da se pojavi neki kvazi insajder koji ce da kaze da je Dzigi prodat itd itd...

                    Comment


                    • Nije Jankovic u pitanju a dal ce se saznati ko je pitanju i kad to se isto ne zna.Zahavi nastavio da kupuje domace bisere.

                      Comment


                      • Pored Ramadanija eto ga i Zahavi...ko zna koliko ih jos takvih ima a da ne znamo...a Jug rastavljen na delove...nema nikog ni da se pobuni vise...kako nas je vesto matirala mafija pa to je strasno mogao bi film o tome da se napravi...
                        Last edited by fudbalinho; 24-09-12, 12:59.

                        Comment


                        • Ramadani i Zahavi rade zajedno

                          Comment


                          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=645698
                            Ispadosmo romanticari xD

                            EDIT
                            http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...kolu-Ninkovica
                            Da sam bogat kunem vam se nasao bih nekog placenog ubicu da poskida Djurica sa sve Faljijem i ostalim krvopijama....samo ih odjednom nema i cao....mmicu im lopovsku unistavaju nas svakodnevno....ko zna sta Falji radi s tim parama vrv finansira siptare dole mtr mu jbm ljigavu...
                            Last edited by fudbalinho; 25-09-12, 11:58.

                            Comment


                            • Smiri strasti fudbalinho Ne treba ti taj sovinizam u zivotu Takvih prica je bilo i za Tomica, pa je on tu jos uvek
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Nista se ne desava oko Ninkovica. Novinari baljezgaju.

                                Comment

                                Working...
                                X