Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    E moj Nesko, vidjam momka po gradu, ne izlazi iz diskoteke preko vikenda uz litre alkohola. Probisvet i šaban najgore vrste.
    Pice je najmanji problem sto se mene tice ali ask.fm, poziranje i ostale gluposti + ide decko na Marakanu s drustvom. Mrs u Fiorentinu!

    Andrija Zivkovic je za razliku od njega ok decko, nadam se da putuje u Smederevo posto Lazar ne moze zbog kartona a i neki momci mogu da dobiju odmor i Vuk da kombinuje sastav.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by NebojsaNS View Post
      Ne, ne, Smiljanic je za njega akademik. Ovakvi sabani su cak i za nase uslove retki. Oduvek su kosarkasi bili bolji ljudi od fudbalera.
      Nemoj 2x da kazes. Generacija kojoj pripadam i ove iza nas su mahom ovakve.
      EDIT: Bila prica po gradu da ga trazi Valencia, u igri milion ili dva, stvarno se ne secam...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Nema od ovog sinovca nista. Ko ga jebe kad je budala.

        Comment


        • Lekcija

          sigpic

          Comment


          • Ja sam sa svojih 17 godina posle škole blejao sa ortacima, a izlazak se obično svodio na petak i subotu. 2-3 piva u nekom "klubu", pljeska posle toga i kući. A ovi današnji, prvo se dobro pije i jede po raznoraznim kafanama pa se onda nastavlja po klubovima. A šta tek da kažemo za ove zvezdice koje misle da će samo što imaju talenat uspeti u živou. Tuga.

            Inače ne znam da li je neko pisao ali malopre mi je drug preneo da je problem na jugu nastao zbog momaka iz Jang Bojsa koji su sedeli na ogradi, iako ih je Kimi zamolio da ne rade to i da se vide transparenti što su ovi odbijali, da bi momci iz Alkatraza krenuli na iste i podelili im par vaspitne. Zatim su isti nakon odredjenog vremena napustili tribinu i stadion Partizana. Ujedno to je bio i jedni trenutak koji je bacio mrlju na fantastično i nikad bolje navijanje na našem stadionu. Inače, kao što postavio link Neš, prava, prava lekcija.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post

              Inače ne znam da li je neko pisao ali malopre mi je drug preneo da je problem na jugu nastao zbog momaka iz Jang Bojsa koji su sedeli na ogradi, iako ih je Kimi zamolio da ne rade to i da se vide transparenti što su ovi odbijali, da bi momci iz Alkatraza krenuli na iste i podelili im par vaspitne. Zatim su isti nakon odredjenog vremena napustili tribinu i stadion Partizana. Ujedno to je bio i jedni trenutak koji je bacio mrlju na fantastično i nikad bolje navijanje na našem stadionu. Inače, kao što postavio link Neš, prava, prava lekcija.
              Jangeri ne treba nikad vise da se pojave na stadionu. Zbog njih je nastalo mnogo sranja zadnjih godina, sljam obican. Najveci deo lose slike i prica o Grobarima koje se sire su bas zbog njih. Da je tu apsolutni vladar grada nista od svega toga ne bi bilo, jebo ih sve Taton da ih jebo.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Lekcija

                Која бре лекција, јебем им матер ретардирану. Отишао сам после 20. минута са утакмице. До тада се није навијало 2 минута. Само су се пеглали. И онај Кими дебил исто. Као немојте да се бијете, само навијамо, ово-оно, и после 2 минута он покрене тучу која је трајала 15 минута. Пржи се стока бакљама. Таман се заврши она пегла са Јангерима и не прође 2 минута почне доле код шипке.
                Нису били ни близу мене, али сам прсо скроз и изашао напоље, нисам дошао да гледам волове како се бију него да навијам.

                Иде кореографија, каже, дижи све, дижи шеталицу, дижи папире а песма ништа, и тако смо држали кореографију без песме.

                Распадају се сви, нема нормалног вође. Једино је Кими био нормалан, али сам видео сад да је и он прсо.

                Од сад само на баскет идем. И јебеш ме ако од следеће сезоне не одем у Забрањене.
                Last edited by Урош94; 20-05-13, 21:46.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Zofrijevih ruku delo...

                  Comment


                  • Jel ima nekih dokumentaraca o srpskim navijacima na netu? sad mi se bas gleda
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Младене скоро да си у праву по питању настанка проблема на трибини и тучи.

                      Кими је рекао једном мамлазу са Бањице, наркоману пијаном (који је пре био неко мудо, па и на шипци) да сиђе са ограде и он није хтео. А он није из Јанг Бојса, он је само стајао ту код њих. И онда су кренули Кими, Боске и ови ка њему да му појасне како стоје ствари а пошто је онда био ту код Јангера ту су се онда помешали сви и онда је дошло до хаварије.

                      И молим вас да не пишете како је ово лекција и да је ово добро навијање.
                      Па и гледајте овај клип, није човек могао да извуче 15 минута доброг навијања. И што је најгоре и то што певамо - певамо у ТРИ ГЛАСА јер жури стока, погана која дође само на дербије и евро купове. А ови мамлази на шипци не знају да уједине гласове.

                      Ово је далеко од доброг навијања. ДАЛЕКО!
                      Last edited by Урош94; 20-05-13, 21:47.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Ja sam bio skroz gore, video samo da se peglaju a i nisam u zadnje vreme mogao da idem te nisam upucen sta se tacno desava ali bilo je do jaja i sve bolje kako je odmicao mec. Bice to ok sve, ponovo kao nekad.
                        sigpic

                        Comment


                        • Брате ја и ортаци смо увек код оног улаза изнад којег су Врачарци. Мало десно од семафора кад гледаш ка терену.
                          Дакле и ја сам био далеко од туче, али видео сам је лепо. Пеглали су се као бесни, никад више, гађала се стока бакљама, ееееј, да се неко пржи бре...

                          Прсо сам скроз, сваку јебену утакмицу они морају да се бију, али сваку.
                          Биће све поново као некад, то стоји, али за једно 5 година.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Uros94 View Post
                            Брате ја и ортаци смо увек код оног улаза изнад којег су Врачарци. Мало десно од семафора кад гледаш ка терену.
                            Дакле и ја сам био далеко од туче, али видео сам је лепо. Пеглали су се као бесни, никад више, гађала се стока бакљама, ееееј, да се неко пржи бре...

                            Прсо сам скроз, сваку јебену утакмицу они морају да се бију, али сваку.
                            Биће све поново као некад, то стоји, али за једно 5 година.
                            Jbg, moraju da se rasciste neke stvari da bi doslo na svoje. Nije bilo lepo, znam ali bilo je sve bolje. Kazes izasao si u 20. minutu. Drugo poluvreme, brutala. Da ne pricam o kraju i eksploziji, sve vise pozitivne energije kako je mec odmicao. Ja ocekujem dosta toga dobrog sledece sezone a ti se strpi i ne menjaj Jug, bice to ok. Veruj bratu. Znam ja da bi ti navijanja od pre 3-4 godine i ja bi vise nego ista ali jbg, znas i sam zasto to nije tako.
                            sigpic

                            Comment


                            • Uki ja ti kažem kako mi je preneo ortaci. On je sa Vranjancima, realativno su bili bluzu tu kako sam skapirao. I kako mi je on reko, te jajare od Jang Bojsa su pravile probleme sa sedenjem na ogradi, i da ih je Kimi lepo zamolio da ne rade to, a kad već nisu jebali živu silu onda su naravno pošli da im objasne neke stvari. Oni su i počeli da pale baklje kao u fazonu "ko će nas da bije i te fore" A ti isti su prvi počeli priču oko Zabranjenih pa se kao strine kasnije vratile na Jugu. Zbog pojedinaca ispadne takvo sranje da uliće Žandarmerija. Kaže mi da je nastala takva gurka da su počeli da padaju dole gde su bili Jangeri i gde se stvorio prazan prostor.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ne zna se sta je gore, pederisanje medju navijacima ili samovolja Djure koji ce da rasproda i ovo malo sto u ekipi valja. Pocele su vec price i da Mitrovic ide i to u Fiorentinu. Ovo vise nije klub, ovo je omladinska skola Fiorentine. Dzaba dominiramo nad raspalom zvezdom kada u evropi u kvalifikacijama ispadamo od tamo nekih kiprana i onda krece ucesce u banana ligi gde standardno se osvoje od 0-3 boda i onda se okrecemo jsl posto za evropu nismo i tako u krug ...

                                Comment

                                Working...
                                X