Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Porediti KK i FK u ovom trenutku je smesno a cinilo mi se pre 2 godine da je FK krenuo lepim putem , u ovom trenutku ne moze se porediti sa KK sto se organizacije tice i slicno
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Mekejleb opleo pola Beograda kad je igrao kod nas. Svako leto cim mu je pauza dolazi vamo i visi na splavovima, i pored toga je veliki profesionalac. Dzaba ovom Tomasu sto ne izlazi iz kuce i cita Andrica, ja bih pre gledao Bo-a na dopu. Sve se moze kad se hoce. Bo tata !
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Bio sam odsutan,sve je asprilja objasnio.

        Rekao sam ti da ne zajebavas Saro

        Comment


        • Objasnio mi Aspri sve, ispala sam tupsonka .. volim vas i dalje <3
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • A Vontigo Kamings igrao sa mojim ortakom u Vojvodini, kaze cim ustane dzoint. Redzi Frimen isto. Za Gista opstepoznato.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              A Vontigo Kamings igrao sa mojim ortakom u Vojvodini, kaze cim ustane dzoint. Redzi Frimen isto. Za Gista opstepoznato.
              Redzi mi bio komsija...Blejimo jedan dan u kraju tu negde kod njegove zgrade, a ziveo u prizemlju. Dosli do prozora kad ono brdo crnaca naduvanih kao pseta

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Redzi mi bio komsija...Blejimo jedan dan u kraju tu negde kod njegove zgrade, a ziveo u prizemlju. Dosli do prozora kad ono brdo crnaca naduvanih kao pseta
                Kakav car Redzi Gotivio sam ga mnogo dok je igrao u FMP-u, bio je vrhunski igrac. Jel se secas onog Delonte Holanda iz Atlasa? Dosao tu, davao 40 poena po tekm i otisao u Italiju kasnije, on mi je godinama bio neostvarena zelja za KKP.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Secam se

                  Aj da ne spamujemo vise temu, a i NBA se gleda

                  Comment




                  • Dajte jebeni gol !!!

                    Comment


                    • Kapa dole za ovih 180 minuta protiv Intera! Ovako u derbiju momci i to je 6 u nizu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kretanje bez lopte nam je 0 , u napadu smo dobri , ludi Handanovic nam skinuo zicere u prvom , uglavnom dobro je ovo bilo , moglo je i bolje da je bilo malo vise srece , nzm ko ono promasi na pocetku drugog prazan gol ali nbt , nije bilo lose , toliko od Evrope za ovu , bice bolje sledece sezone
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Mentalna i fizicka priprema su po meni najveci problem (pored naravno problema koji je uzrokovao taj problem - lopovska uprava i nesposobni strucni stab)...90% nasih igraca je imalo toliku tremu da su se brze umarali nego sto su realno trebali....a jos pored te treme i generalno nisu bili dobro fizicki pripremjeni (svaki slobodan dan koriste da vise po splavovima i da skacu na starlete, idu na spavanje ujutru a bude se popodne...nekima nije ni slobodan dan potreban da bi ovo radili).....tehnicki smo dobro potkovani (jer smo konji), takticki na nekako jedva dobri za ovaj nivo...ali cim se uplasis, a jos ti i pored toga nedostaje daha jer nisi spreman onda - noge ne slusaju, mozak ne slusa i postajes glineni golub....imaju muda da se izvivljavaju nad ciganima i ostalom boranijom u nasoj ligi ali cim dodje ozbiljan klub sa ozbiljnim profesionalcima padamo u nokdaun - jajarski mentalitet....
                          Ivanov - jedini igrac koji zasluzuje prelaznu ocenu i jedini igrac koji svojom pojavom na terenu i onim sto radi lici na ozbiljnog profesionalca...ostali su debelo podbacili...neki vise, a neki previse....steta sto se Stojkovic povredio jer od ova 4 gola koje je Petrovic primio sigurno bi odbranio bar 3 jer ti sutevi nisu bili nista posebno...ali za Petrovica su naucna fantastika....bitno da je namestio lepo frizuru....
                          Jedina jbna pozitivna stvar je ta sto konstantim igranjem u Evropi (bez obzira sto nas jebe ko stigne) stiemo neko iskustvo koje nam omogucava da dominiramo u prvenstvu.....to je jedina pozitivna stvar....

                          Comment


                          • http://www.sportal.rs/news.php?news=86284

                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sigurno ima neku ponudu iz Evrope.

                              U Partizan se sigurno nece vracati. Bar ne u skorije vreme.

                              Comment


                              • Inace utisci sa utakmice od sinoc odlicni , malo se pobili oni na severu na pocetku I glupi laser par puta , samo cemo dobiti kaznu bzvz. Navijanje odlicno i ono ti si prvi trener Stanoje na kraju sto se je sever poveo

                                A sto se istog tice , pa i ne mora u Partizan , neka dodje ili u ligu 5 ili u neki jaci klub slabijih liga da ga malo pratim u Evropi
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X