Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se dres svidja , dok vidimo kakav je nazad iako je mnogo bitnije da se postize sto vise golova u njemu
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Ok je dres, fali sponzor nazalost.
      sigpic

      Comment


      • A dje fali,evo treca godina bez sponzora,polako se navikavam.

        Comment


        • Lepsi dres. Furamo bez spoznora kao nekad ponosna Barsa. I njih smo zajebali, dovidjenja cigani
          Last edited by LBJmvpFORlife; 09-07-12, 21:46.

          Comment


          • Originally posted by Layzick View Post
            A dje fali,evo treca godina bez sponzora,polako se navikavam.
            Ma sponzori su za fensere

            Jel moze neko da me podseti kakvu povredu ima Scepakadabra?

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Ma sponzori su za fensere

              Jel moze neko da me podseti kakvu povredu ima Scepakadabra?
              Ukrsteni ligamenti.

              Ma treba nam neko da otkine kes za pojacanja u pm, dobro je ovo ali samo malo je potrebno da bude extra. Valjda ce se otvoriti neko.
              sigpic

              Comment


              • Znaci nece Scepa do pocetka TSL-a biti spreman u potpunosti...Nema veze,tu su buraz i Zabia.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Znaci nece Scepa do pocetka TSL-a biti spreman u potpunosti...Nema veze,tu su buraz i Zabia.
                  Mozemo mi i bez spica kao Spanija, koja je preuzela pas igru od pre 30 godina a istu je izmislio covek s mog avatara dok je vodio FK Novi Sad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta se desava sa Kamarom i Mangom,jel su oni uopste jos igraci Partizana?

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Sta se desava sa Kamarom i Mangom,jel su oni uopste jos igraci Partizana?
                      Dolaze danas pa cemo da vidimo narednih dana sta ce biti sa njima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Stojkovic-Aksentijevic,Ostojic,Ivanov,Volkov-S.Markovic,Lovre-Tomic,Ilic,Babovic-Scepovic.

                        99% ce ovo biti sastav.

                        Nije mi jasno sto igra Tomic kada je mislima ko zna gde. Staviti Markeca tu i cao zdravo

                        Comment


                        • Odlicno je sto je Aksent prvi izbor za desnog beka.

                          Lose je sto je Babovic u prvoj, Neca ce valjda uskoro da ide i nadam se da ce to sto pre da se resi jer ga vise ne interesuje Partizan i zeli napolje.

                          30. 06. 2013. istice ugovor Babovicu, valjda ce nekako Vermez uspeti da se izbori da ne produzi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Babovic ce zavrsiti karijeru u Partizanu

                            Comment


                            • Oplakacu Tomica 100% ostani sisoje molim te <3

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Stojkovic-Aksentijevic,Ostojic,Ivanov,Volkov-S.Markovic,Lovre-Tomic,Ilic,Babovic-Scepovic.

                                99% ce ovo biti sastav.

                                Nije mi jasno sto igra Tomic kada je mislima ko zna gde. Staviti Markeca tu i cao zdravo
                                Sa ovim timom do LS laganice Sta bi dao da Neca ostane a poznavajuci Vermeza cisto sumnjam da bi ga stavljao ako nece ostati ;)
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X