Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato sto to i jeste istina,ne vidim odakle vam odjednom toliko poverenja u coveka koji je uspeo da izgubi tri puta za mesec dana,jos ga branite.A pamtim kako ste pljuvali tog 'diletanta' Stanojevica za defanzivnu igru iako je prosao u finale,dvostruki standardi.

    Retki su igraci u nasoj ligi koji mogu da odgovore na kvalitet u Evropi,zato treba pazljivo birati,mada u poslednje vreme novinari samo nabacuju imena pa se danas pominje i Medojevic koji bi po meni bio idealno resenje uz S.Markovica na sredini terena,al cisto sumnjam da je ta prica tacna.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Adam Dzonson bi bio u svakom klubu ispod 10-og mesta prvi igrac. Tehnika, brzina, dribling, sut, centarsut, sve vanserijsko ima.
      Nista tu nije vanserijsko, ima dosta dobru tehniku suta i odlicno gadja suprotan ugao. Tu i tamo prodje u sredinu, po strani ne zna nista jer mu je desna ocajna. Pas nema, kretnja bez lopte prosecna. Hoile i Mozes duplo kompletniji igraci, koji bi isto bili glavni u svakom timu donjeg dela tabele. Jos jedan od precenjenih Engleza, ne kao neki drugi ali precenjen i prosecan.

      Samo ne znam u cemu tolika borba oko Pauljevica pored Vasilica koji je bolji igrac. Jos je letos trebao kod nas pa je propao, ne znam sto sad nema nista od toga.
      sigpic

      Comment


      • Medojevic je druga prica, skolovan gde treba i kako treba, dobar momak povrh svih igrackih kvaliteta koje mislim da S.Markovic nema.

        @Nash Jovica ima ponude iz inostranstva cuo sam se pre par dana sa njim ali cenka se Sloboda jos uvek se ne zna.

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Medojevic je druga prica, skolovan gde treba i kako treba, dobar momak povrh svih igrackih kvaliteta koje mislim da S.Markovic nema.
          Medojevic je jaci defanzivno i pokriva vise pozicija. Sasa ima bolju tehniku, sut, pas, podjednako dobra kretnja bez lopte i ubacivanje iz drugog plana, Sasa ima duplo veca muda a cinili bi brutalan tandem na sredini. Ja presrecan ako ode jedan Medo a dodje drugi.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Medojevic je jaci defanzivno i pokriva vise pozicija. Sasa ima bolju tehniku, sut, pas, podjednako dobra kretnja bez lopte i ubacivanje iz drugog plana, Sasa ima duplo veca muda a cinili bi brutalan tandem na sredini. Ja presrecan ako ode jedan Medo a dodje drugi.
            Cini ti se, samo Medo ima takvu ulogu, u omladinskoj i kadetskoj su imali obrnute uloge, Medo je igrao nekog satro povucenog pleja i naravno defanzivu a Sasa je samo krljao bio klasican anchor man.

            Comment


            • Markovic je prototip modernog fudbalera sredine terena a takvi su jako retki na nasim terenima.Elem,niko ne komentarise prodaju Markovica?Izgleda da su samari urodili plodom.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Cini ti se, samo Medo ima takvu ulogu, u omladinskoj i kadetskoj su imali obrnute uloge, Medo je igrao nekog satro povucenog pleja i naravno defanzivu a Sasa je samo krljao bio klasican anchor man.
                Ono sto znam je da su obojica kompletni igraci, skolovani, jaki fizicki, tehnicki i takticki i mocan tandem za Partizan.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ono sto znam je da su obojica kompletni igraci, skolovani, jaki fizicki, tehnicki i takticki i mocan tandem za Partizan.
                  Potpuno se slazem,savrsen tandem za nase uslove,al ajd sad da se vratimo u realnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Markovic je prototip modernog fudbalera sredine terena a takvi su jako retki na nasim terenima.Elem,niko ne komentarise prodaju Markovica?Izgleda da su samari urodili plodom.
                    Da verovacu prvoj patki. Nemoj da si smesan. Mada ja bih ga prodao za 10+ u svako doba dana i noci.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Markovic je prototip modernog fudbalera sredine terena a takvi su jako retki na nasim terenima.Elem,niko ne komentarise prodaju Markovica?Izgleda da su samari urodili plodom.
                      Video sam vest na mondu ali on je prodat svakih 4-5 dana.
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa ako komentarisemo Medojevica koja je najverovatnije isto tako patka sto ne bi i Lazara?Uostalom,objavio je novinar koji nema obicaj da izmislja vesti i rukovodi se svojim izvorima koji nisu carsija.


                        http://www.zurnal.rs/2012/05/10/tumb...ana/index.html

                        Ovome se nadam,ovo bi bilo najbolje resenje za Partizan u ovom trenutku,takodje ovo znaci odlazak trenutnog rukovodstva.
                        Last edited by Layzick; 10-05-12, 13:18.

                        Comment


                        • To cisto pricamo ovako fudbalski, interesantna kombinacija.

                          Ako vec Grant mora da ide, Vermez najbolje resenje, Tumba je imao njusku za mlade igrace i svidja mi se kombinacija. Samo ne vidim kako ce to da ide uprava posle ovakvih izbora i dogovorene koalicije.

                          Bice ovo jos jedno ludo leto, valjda ce se dobro zavrsiti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako dolazi Tumbakovic veruj mi da Djuric onda ne ostaje,a ova 'prodaja' Markovica mi mirise na kupljenje poslednje miraza.Zanimljivo da nam je klub u minusu posle onolikih para koje smo zaradili u prethodnih sezona.

                            Comment


                            • Znam da je protiv Djure ali kakva je situacija u drzavi logicnije mi je da se nagode nego da ovi odu. Mada je Tumba ipak Tumba. Mnogo je tu igara sa raznih strana.

                              A ako 100% idu jel to onda znaci da dolazi Bogicevic?
                              sigpic

                              Comment


                              • Mislim da ni Bogicevic nije lud da dodje i da isplati Jevremu na ruke skoro milion. Jedino ako ce on da proda Lazara za sta se ne bih puno bunio. Ne svidja mi se mali nikako.

                                Comment

                                Working...
                                X