Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pocinje prijateljska utakmica protiv onog Milkovog kluba

    Partizan: Petrović, Miljković, Lazevski, Savić, Stanković, Smiljanić, Jojić, Brašanac, Babić, Marković Filip, Marković Lazar.

    Klupa: Živković, Aškovski, Knežević, Ilić Saša, Vukić, Lovre.

    http://www.partizan.rs/36377-36377/

    Comment


    • Ovaj njihov golman Miljkovic odbranio nasima 5-6 stopostotnih sansi. Mozda ne bi bilo lose skautirati ga da nema to nama odvratno prezime.
      sigpic

      Comment


      • 39.min – 0:1 za Partizan, vrlo lep i elegantan šut Jojića unutrašnjim delom leve noge sa ivice kaznenog prostora u dalji ugao.
        Jojic se namece

        EDIT: 0-2. Brasanac. I on se namece
        Last edited by Ljuba90; 03-07-12, 17:50.

        Comment


        • 0:2, Brasanac kao i Jojic drugi gol na drugom mecu. Dosta pouzdanih ljudi kaze da zaista odlicno izgledaju na pripremama i nadam se da ce da se nametnu bar za rotaciju u JSL.
          sigpic

          Comment


          • Mi njima naseg Miljkovica,oni nama njihovog i svi srecni svi zadovoljni

            Comment


            • Jeste da je sportal ali vredi pogledati.

              http://www.sportal.rs/news.php?news=77698

              Evo i ovo, Neca, Scepo i Lolateli o pripremama.

              http://www.partizan.rs/36385-trojac-crno-belih-o/
              sigpic

              Comment


              • Kod Partizana drugo poluvreme su započeli Vukić, Ilić Lovre, Aškovski i na golu Živković, umesto Petrovića, Jojića, Lazevskog, Smiljanića i Brašanca. Na klupi je ostao samo Knežević.
                Vermez: Ajmo sva sestorica ulazite.

                Knezevic: Jos 15 minuta sefe, samo frizuru da sredim.
                sigpic

                Comment


                • 83.min – 0:3 fenomenalan gol Kneževića, iskosa sa leve strane na 20 -ak metara od gola, namestio je loptu na desnu nogu i pogodio suprotnih „devedeset“.
                  Ronaldo

                  3 komada, gazimo celu utakmicu maksimalno, pogadjali smo nekoliko puta stativu, njihov Miljkovic odbranio dosta toga a nas pogodio precku u 81. minutu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Mogao bi Knezevic sve da vas/nas iznenadi

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Mogao bi Knezevic sve da vas/nas iznenadi
                      Dao mu Vermez dodatnih 15 min da namesti frizuru, jedini usao u 60. i vec u 77. pogodio stativu glavom i pokvario je, dvostruka nesreca.
                      sigpic

                      Comment


                      • Covek tek dosao u Partizan a vi ga vec sprdate. Bice vremena za takve stvari

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Covek tek dosao u Partizan a vi ga vec sprdate. Bice vremena za takve stvari
                          MVP ga odlicno zna i ne vidim sto bi covek lagao, a i na promociji sam video kako je pun sebe i da stavlja vise gela od CR-a, Nanija i RVP-a zajedno + je sablonski i menadzerski igrac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            MVP ga odlicno zna i ne vidim sto bi covek lagao, a i na promociji sam video kako je pun sebe i da stavlja vise gela od CR-a, Nanija i RVP-a zajedno + je sablonski i menadzerski igrac.
                            Verujem ja mvp-u,nikakav problem. Ali necu da sudim dok ne vidim kako igra. Slusao sam njegove intervjue i bio je i vise nego korektan.

                            Ko mu je menadzer?

                            P.S. Pljuvacu ga prvi kada/ako to zasluzi.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Verujem ja mvp-u,nikakav problem. Ali necu da sudim dok ne vidim kako igra. Slusao sam njegove intervjue i bio je i vise nego korektan.

                              Ko mu je menadzer?

                              P.S. Pljuvacu ga prvi kada/ako to zasluzi.
                              Valjda ga Falji uzeo pod svoje, bar sam tako procitao.

                              Fenser klasicni, ne treba nam takav u klubu. Sacekacu da ga vidim ali nisam nimalo zadovoljan tim transferom.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nista nije gori od Lole,a Lolu bih ja zadrzao do kraja karijere u klubu Ne bi me cudilo u stvari da Lolateli pokida ove sezone. Vermez zna sa takvima.

                                Comment

                                Working...
                                X