Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Ovo i ja pricam. Jednostavno mi vec imamo odlican tim. Fale nam jos stoper i spic. Ali ipak smo morali da pojacamo rotaciju,duga je sezona. Kada dovedes 5 igraca za 0 dinara, a pritom tih 5 igraca mogu da budu sasvim solide zamene onda moras da budes zadovoljan. Ja cu biti nezadovoljan samo ako ne dovedemo nekog odlicnog spica. Stopera znam da cemo ubosti.
    Sto si toliko siguran?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Sto si toliko siguran?
      Dobar razlog je sto sada o transferima odlucuje covek koji zna nesto o tome a ne Mladen Krstajic ( Koji je nasa legenda i jedan od najboljih i najpostenijih ljudi ikad u klubu ).

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Dobar razlog je sto sada o transferima odlucuje covek koji zna nesto o tome a ne Mladen Krstajic ( Koji je nasa legenda i jedan od najboljih i najpostenijih ljudi ikad u klubu ).
        Stoji to ali mi smo uvek najtanji bili nazad ako izuzmemo kraci period sa Taribom i jedan deo Mladenovog povratka u klub, na kraju ni na sta nije licio cak ni u nasoj ligi. Da smo bolje gadjali stopere svih ovih godina, prosli bismo Fener i pored one kradje, ona ekipa sa Saletom i Zvonetom u tandemu u najboljim danima bi isto igrala LS s obzirom na to sta su mogli napred sa Dankom i Andrijom, zbog toga smo dosta derbija izgubili i kad smo imali boljeg trenera, igrali bolji fudbal i generalno imali bolji tim, sve zbog jebenih kiksara nazad. Zato ne mogu da budem optimista po tom pitanju, zato sto je odbrana vecito bila teski kurton pod istim tim Tumbom, koji je velika legenda ali ne mogu da budem siguran da ce tu da napravi neki mocan potez.

        Vermez je jedino pojacanje za Evropu za sada.
        sigpic

        Comment


        • Zbog Vermeza i Tumbe. Ako su 5 solidnih igraca doveli za dz,onda sam ubedjen da ce dovesti odlicnog stopera. A i sva imena koja se spominju bi bila prava pojacanja na toj poziciji.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Zbog Vermeza i Tumbe. Ako su 5 solidnih igraca doveli za dz,onda sam ubedjen da ce dovesti odlicnog stopera. A i sva imena koja se spominju bi bila prava pojacanja na toj poziciji.
            Pominjali se proslo leto Glauber i Labrin pa zavrsismo s Rnicem.

            Naravno tako nesto se sad nece desiti ali nisam tu preterani optimista.

            A ko su najozbiljnija imena, mnogo je prica a ja nisam u toku ovih dana?
            sigpic

            Comment


            • Bugarin i Slovenac

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Bugarin i Slovenac
                51:12

                sigpic

                Comment


                • Najvece nase pojacanje bi bilo ostanak Meda, premestanje Lazara na krilo i naravno malo klasniji igrac sa brojem 10(stoper se podrazumeva).

                  EDIT: Dokaz da smo dobili dobrog strelca
                  Spoiler
                  Last edited by K.Garnett 5; 09-06-12, 01:30.

                  Comment




                  • Eh kad se setim Radisa,Radisa Ponovilo se ako Bog da da igramo LS sledece sezone
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • http://www.mozzartsport.com/vesti/ni...nego-barselonu

                      Nerealno koliko ovaj decko voli Partizan

                      Comment


                      • Nego sta, jos mu zameraju kao kurci se, prepotentan. Ima bre da bude prepotentan i te kako, najtalentovaniji igrac u najboljoj ekipi u drzavi, ima da se kurci, ne kao Lazar sisica obicna, ima muda kao pauk. Dzigi tatica, samo gazi!

                        Comment


                        • Најјачи је мали.

                          Ево га Ловре и званично:

                          http://www.sportske.net/vest/domaci-...ica-82370.html
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Lepo smo krenuli , ovo mi se svidja , da igraci dolaze dosta rano i onda ako neko ode da se ima rezerva , valjda ce se do 20.6. znati ko ide pa da Vermez ima u glavi ko ce igrati kvale i kako ce to izgledati. Dosla su nam dva spica , skeptican sam u biti Zabije dok Scepovic tandem bi mogao biti odlican.
                            Lovre je isto bio odlican u Anderleht danima ali to je bilo davno i treba videti kako ce se prilagoditi , ako prikaze bar 70% igre od tada bice super. Eh kad bi nekako mogli menjati Lolu za Tejga kad ga vec Bursa oce bilo bi dobro ,zar je toliki problem dati malo vecu platu jbmu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Hoces jos spiceva? Za sta, ne igramo sa 5 klasicnih.

                              Comment


                              • http://www.partizan.rs/34904-vratio-se-lovre/

                                Tumba pokidao

                                Comment

                                Working...
                                X