Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zabija stigao u Beograd, sutra lekarski pregledi pa potpisivanje ugovora!





    Ako bude igrao dobro kao sto izgleda nema zime za nas
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Ovaj ce biti gori od Eduarda.

      Comment


      • Otkuda taj zakljucak? Meni se cini kao dobar igrac po onome sto sam videla, Eduardo je bio kocka ali ovog pratimo valjda tri godine, necemo valjda omanuti i sa njim
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • To je samo moja pretpostavka nemoj mene shvatati ozbiljno

          Comment


          • Ja skeptican isto, mnogo. Ne svidja mi se ali svakako je tip igraca koji nam treba protiv gana ako nista drugo.

            Comment


            • Video sam da se klanja svaki put kad postigne gol,trebalo bi mu objasniti da to ovde ne radi.

              Comment


              • Sto se tice cigana i njegovih delatnosti sa njima, prezime sve govori
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Originally posted by trigger View Post
                  Video sam da se klanja svaki put kad postigne gol,trebalo bi mu objasniti da to ovde ne radi.
                  Ako ce da se pokloni 40 puta, moze da dubi na glavi.

                  Comment


                  • Valja biti skeptican i uzimati neke stvari sa rezervom sto se stranaca tice. Ili cemo se iznenaditi ili se necemo razocarati. Mada mislim da ce ovaj da bude bolji od Edu-a i to dosta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Valja biti skeptican i uzimati neke stvari sa rezervom sto se stranaca tice. Ili cemo se iznenaditi ili se necemo razocarati. Mada mislim da ce ovaj da bude bolji od Edu-a i to dosta.

                      Pa to i nije bas tako tesko

                      U pravu si, da se ne zalecemo jer smo i od Eduarda na pocetku napravili gol masinu pa na kraju dobili mucak ali ovaj mi je definitivno postao jedan od omiljenih igraca.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Ako ce davati golove i igrati kako treba nek se klanja slobodno
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ako ce davati golove i igrati kako treba nek se klanja slobodno
                          Shvaticemo kao da se klanja navijacima, a verujem i da ce imati razlog, tamo u Kuvajtu (valjda u Kuvajtu je iigrao, mrzi me sad da trazim) utakmice su gledali po 200 navijaca, dok ce mu ovde 10 000 pevati: Zabija, Zabija ubicoooo ciganaaaaa
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Ovaj ce biti gori od Eduarda.
                            Ne moze gore od Eduarda.

                            Mada ne ocekujem mnogo od njega i ne svidja mi se prelazni rok nikako. Pauljevic, Zabija, Knezevic, Lovre, S. Scepovic, mnogo to tanko za ozbiljne stvari. Mada ce biti dobra rotacija za JSL i trebalo bi Vermez opet da uzme titulu bez vecih problema ali ne ocekujte u Evropi mnogo. Od svih ovih Vermez je daleko najbolje pojacanje, mozda moze da izvuce krajnji maksimum iz svih njih. Samo kad uporedim Boju kod njega i kod Samroka, dovoljno.

                            Igracki gledano, mislim da bi veca minutaza Ninkovica i S. Markovica donela dva najveca pojacanja.

                            Stigao nam Stefan, braca Scepovic u napadu zajedno posle duzeg vremena. Ako Markecov burazer predje u prvi tim imamo 3 Markovica, 2 Scepovica, 2 Ilica, jos Babonjina sestra i kompletni smo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sa Sladjanom izgleda isto se sve zavrsava ,nije nam losa spica

                              Lazar,Marko,Sladjan,Zabija,Eduardo s time da je Eduardo inactive a Lazar ce verovatno krilo , jos se nadam potencijalnom dolasku dobrog stranca
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ide eduardo vise nego verovatno.

                                Comment

                                Working...
                                X