Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Iz tvojih usta u Bozije usi
    Novi izvor, trebalo bi da je pouzdan, videcemo uostalom. Ako saznam jos nesto, javljam.
    sigpic

    Comment


    • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...lukom-Izraelca

      Evo i u vecernjim izaslo

      Evo za Granta

      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Ovaj datum cu da zabelezim u kalendaru i da ga proslavljam svake godine kao praznik.
        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

        Comment


        • Jos da cika Crni potpise , Sabalala u paketu , mozda i Mfelu vrbuje ako ne dodje Tejgo , dovedemo par pojacanja iz domace i lige i PRAVAC Liga Sampiona

          edit : ako se obelodani u utorak da je Grant bivsi , mislim da bi trebali da svi anti-grantovci da postavimo jednodnevni avatar sa likom doticnog
          Last edited by Mr.M; 14-05-12, 00:07.
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            edit : ako se obelodani u utorak da je Grant bivsi , mislim da bi trebali da svi anti-grantovci da postavimo jednodnevni avatar sa likom doticnog
            Ja cu mu prva odati pocast.
            "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

            Comment


            • Stavicu al kad ode mutavac sa sve Rasom,Vukadinovicem i ostalim...cekanje se isplati,konacno ima konkretnih poteza

              Comment


              • Ja tu vec nisam optimisticna, otici ce sadasnji lopovi a doci neki novi, to je uvek tako bilo kod nas ali daj da se barem resimo polutrenera.
                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                Comment


                • Partizan je danas dolazio u BA, ali bez Granta
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Ja tu vec nisam optimisticna, otici ce sadasnji lopovi a doci neki novi, to je uvek tako bilo kod nas ali daj da se barem resimo polutrenera.
                    Nema veze,daj da menjamo,pa ako i ovi budu losi i njih cemo da poteramo,najmanji problem.Najveca utopija je da prihvatimo lopove kao deo kluba.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Partizan je danas dolazio u BA, ali bez Granta
                      Sigurno je zalio u nekoj kafanici sa Djurom sto su uspesno ostetili Partizan njegovim angazovanjem za trenera. Neka ide sto dalje, da vise ne gledam onu facu, k'o povampireni lesinar.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • http://www.zurnal.rs/2012/05/14/paul...sku/index.html

                        Comment


                        • U prevodu Miljkon je prodat. Da mi je samo znati koji li je to klub usrecio svojim angazmanom.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Koji ce mi kurac da gusi Nikolu. Igrac je za sve bekove u drzavi.

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              U prevodu Miljkon je prodat. Da mi je samo znati koji li je to klub usrecio svojim angazmanom.
                              Kinezi ili Koreanci,ne vidim drugu mogucu destinaciju

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Koji ce mi kurac da gusi Nikolu. Igrac je za sve bekove u drzavi.
                                Kad bi Aksent bio u prvoj a ovaj backup, onda jesam za to da dodje, odlican za ove nase livade. Samo ce biti obrnuto, nazalost.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X