Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 sezone 12 miliona za troskove 48 miliona to je milion u plusu

    Comment


    • Djura FTW!

      Comment


      • http://juznatribina.net/vbforum/showthread.php?t=2430

        Nije Djura najveci problem ali ovo je dosta kad je on u pitanju.
        sigpic

        Comment


        • U svakom slucaju i on treba da leti.

          Comment


          • Navodno ce biti neki strajk od strane igraca ako mutavi smeni Krleta danas.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Navodno ce biti neki strajk od strane igraca ako mutavi smeni Krleta danas.
              Ma UO ce da smeni Mutavog i sacuvace mesta i nista se nece promeniti.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ma UO ce da smeni Mutavog i sacuvace mesta i nista se nece promeniti.
                A onda nam dolazi Milija ili?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  A onda nam dolazi Milija ili?
                  Doci ce neko ko ce da ih slusa. Ako ode vecina UO citaj Djunic Babic Vukadinovic sa sve mutavim onda je idem da se napijem jer to znaci da cemo za 5 godina da budemo klub i po.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Doci ce neko ko ce da ih slusa. Ako ode vecina UO citaj Djunic Babic Vukadinovic sa sve mutavim onda je idem da se napijem jer to znaci da cemo za 5 godina da budemo klub i po.
                    Ne znam, videcemo sta ce da bude na kraju.

                    Btw:

                    http://www.mondo.rs/s228684/Sport/Fu...o_pasaran.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Smenjen Mladen Krstajic.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Smenjen Mladen Krstajic.
                        Da evo i ja sam video.

                        Sad cemo da vidimo oce li da nastane taj strajk igraca i radnika.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Da evo i ja sam video.

                          Sad cemo da vidimo oce li da nastane taj strajk igraca i radnika.
                          Oce djavola a i ne treba nema razloga, ne moze tako on da se ponasa.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Oce djavola a i ne treba nema razloga, ne moze tako on da se ponasa.
                            A kako se on to ponasa keve ti?

                            Jeste gresio sa pojacanjima ali sigurno nije gori i nije naneo vise stete Partizanu od ovih fosila u foteljama. Ako je resio da krene na njih i da ih istera u neko skorije vreme, treba mu pruziti podrsku. Posle kad bi se novi UO formirao lako bi nasli i SD i trenera.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              A kako se on to ponasa keve ti?

                              Jeste gresio sa pojacanjima ali sigurno nije gori i nije naneo vise stete Partizanu od ovih fosila u foteljama. Ako je resio da krene na njih i da ih istera u neko skorije vreme, treba mu pruziti podrsku. Posle kad bi se novi UO formirao lako bi nasli i SD i trenera.
                              Nije on resio neko ga je podrzavao a i zameram sto je cutao dok ga mutavi nije prvi prozvao. Ne zalim za njim nimalo. Srecan mu put isto ne bih zalio ni za mutavim, nama sistem da trpi nece pojedinci nek se menjaju.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Nije on resio neko ga je podrzavao a i zameram sto je cutao dok ga mutavi nije prvi prozvao. Ne zalim za njim nimalo. Srecan mu put isto ne bih zalio ni za mutavim, nama sistem da trpi nece pojedinci nek se menjaju.
                                Nije meni do njega toliko ali sigurno cu njega pre da podrzim nego mutavog, Babica i ekipu. A nas jedini sistem je trci-dodaj-dobro se prodaj.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X