Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Daj bre mvp neke informacije,ne stekaj se tu...Mora da se dovede nesto ili cu da puknem

    Comment




    • Ovaj Adzic je komedija stvarno,sad ce Aca i Scepovic da mu zapevaju "Da volim crno-bele" u svlacionici.
      sigpic

      Comment


      • Ma to mi nije bitno...iako me malo oraspolozilo,moram priznati

        Comment


        • http://62.240.13.114/aktuelnosti/racaoprostaj.mp3

          Majstor

          Comment


          • Frimpong ce izgleda potpisati i to za prvi tim,a ne za teleoptik

            Izgleda da je decko veliki potencijal i po recima mnogih-apsolutno je zasluzio ugovor...

            Comment




            • Comment


              • ko da je potpisao za barsu a ne za 15-to plasirani tim iz holandije

                Comment


                • Originally posted by carter985 View Post
                  ko da je potpisao za barsu a ne za 15-to plasirani tim iz holandije
                  Nemoj tako,jevropa je jevropa

                  Koji su detalji trnasfera?
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Nemoj tako,jevropa je jevropa

                    Koji su detalji trnasfera?
                    to niko ne zna, al izgleda da je partizan platio viteseu da ga uzme, cim niko ne govori cifru

                    Comment


                    • Napisao sam vec koja je cifra. Cak je na prvoj strani. Btw srecno sa golmanom ;)

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Napisao sam vec koja je cifra. Cak je na prvoj strani. Btw srecno sa golmanom ;)
                        Nije losa cijena,mislio sam da je vrh 2,ali solidno je ovo.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Nije losa cijena,mislio sam da je vrh 2,ali solidno je ovo.
                          Kad drzava uzme svoje bice taman.

                          Comment


                          • Originally posted by carter985 View Post
                            ko da je potpisao za barsu a ne za 15-to plasirani tim iz holandije
                            Ako nisi video to je proslava od pre kad je potpisao za Partizan zato ne pricaj kad vec pojma nemas.
                            sigpic

                            Comment


                            • Savic odlazi u utorak kako bi otpisao ugovor sa Mancester Sitijem?
                              LBJ, ima li istina u ovome?
                              Kao zamena za Petrovica pominje se povratak Zuke?

                              Comment


                              • ovaj savic je jako talentovan igrac i boljim se da je prerano otisao u city,mislim da je mogao jos ovu sezonu u partizanu,jer tamo moze da ga Mancini zacementira na klupu,jer je zaista jaka konkurencija

                                edit
                                evo lepa vest za savica,kolo ture najverovatnije propusta celu sezonu

                                Comment

                                Working...
                                X