Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Sto bi rekli braca preko Drine,razguli.
    Tako sam i mislio. You lose.

    Comment


    • http://www.zurnal.rs/2012/05/18/zabi...ine/index.html

      Nek ga zabija u sledece cetiri godine.
      Mada znamo da sigurno toliko nece ostati.

      Comment


      • Trazio je Drogba da napisem izvjestaj sa meca Berane- Partizan, pa da kazem koju.

        Mecu je prisustvovalo oko sedam hiljada gledalaca, pokusali smo da napravimo neku koreografiju, svi su dobili crno-bijele balone i mahali sa njima i jos po nesto, tako da ono, nije lose izgledalo
        Partizan je dosao u kombinovanom sastavu, sto je i logicno, ali igrali su Babovic, Tomic, Medo, Diarra, cak i Albert Nadj, koji je zasluzan za dolazak Partizana, uz poziv Marka Iritana, predsjednika udruzenja navijaca iz Berana.
        Tokom cijelog meca navijaci su pozdravljali Babovica, koji je inace Beranac. Utakmica je bila kao i svaka prijateljska, bilo par sansi za Berance, ovi iz Partizana nisu ni htjeli da postignu gol, dodju do sesnaesterca i vrate se nazad Zavrsena je rezultatom 0-1.
        Na kraju su svi uletjeli na teren, jurnjava za dresovima, dalje sta se desavalo ne znam, jer sam otisao cim je sviran kraj. Znam samo je Stefan Babovic dao mom drugu dres, smorio me tog dana, krivo mu sto sam otisao ranije, ali jbg, da ne sirim pricu...
        Grant nije dolazio.
        Mecu je prisustvovao Brnovic, selektor nase fudbalske reprezentacije. Bas su ga propisno isprozivali gledaoci.

        Eto, to je to, nista znacajno se nije desilo, igraci setali po gradu i slikali se sa prolaznicima, (tj prolaznici sa njima) i to je to...
        Kao i svaka prijateljska utakmica.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Ni manje ni vise nego ugovor na cetiri godine za dragog nam Libijca...
          Kao da ima 17 godina...

          Comment


          • Upucujem srdacne pozdrave novom treneru Vladimiru Vermezovicu i novom sportskom direktoru Ljubisi Tumbakovic , a sad pravac - Liga Sampiona
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Piperista cmok !

              Sve je isto samo su drugs lica tu,dok je Djura en company u partizanu nista se nece menjati. Ramadani i dalje ostaje sportski direktor.

              Comment


              • Nista nema ovo efekta dok su u klubu Djura i djuristi

                Comment


                • 100.gol Dijare svaka cast legendi

                  Comment


                  • Comment


                    • 100-ka za oprostaj majstora od svetog dresa, hvala za sve!

                      Bitno eto da smo pobedili, kad nema publike na proslavi, nema sta ni da igraju ni da se trude.

                      Trio Vermez-Tumba-Moca bi mogao da bude zaista odlicna stvar. Sad da vidimo sta i kako sa foteljama.
                      sigpic

                      Comment


                      • Povici dece sa Kosova 'Ti si prvi trener Stanoje'....neprocenjivo

                        Comment





                        • Ne znam samo koja 3 al dobro boli me dupe

                          Comment


                          • Zabija,Paulj,verovatno Mereba...spominje se i Chabalalalalalala Mozda Simic,Krstic,Knezevic?

                            Bice ovo dobar prelazni rok.

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Zabija,Paulj,verovatno Mereba...spominje se i Chabalalalalalala Mozda Simic,Krstic,Knezevic?

                              Bice ovo dobar prelazni rok.
                              Ko jos jednom pomene Knezevica da bog da nikad ne gled'o Partizan vise

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Zabija,Paulj,verovatno Mereba...spominje se i Chabalalalalalala Mozda Simic,Krstic,Knezevic?

                                Bice ovo dobar prelazni rok.
                                Ovde osim Sabalale niko ne moze nesto preterano da doprinese.

                                Pauljevic je dobar za JSL ali nije od Aksenta je jaci mozda defanzivno, a nijedan ni drugi u Evropi ne mogu biti jak oslonac. Ovaj je limitiran, Aksent jos ima dosta gresaka i neracionalnih poteza ali i pored toga bi mi bio prva opcija, jedino da dodje Rukavina pa da padne u drugi plan.

                                Zabiju cekam da vidim, Mereba prosek, Krstic prosek, Knezevic prosek. Nista tu specijalno nema, najbolja pojacanja ce biti S.Markovic i Dzigi ako ih Vermez stavi u prvu.

                                Ne mora to nista jos da znaci jer se ceka da se vidi oce li biti i koliko promena u upravi + Tumba i Crni odrzavaju prvo sastanak sa igracima. Ko zna koga oni zele i kakvi su im planovi i sa kolikim ce budzetom raspolagati. Ono sto znamo su Zabija i Pauljevic a ovo ostalo ako budu hteli nasi su. Nadam se da imaju neke druge, bolje planove.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X