Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Dobra fora al' ova Sandra Partizan je sramota za svaku Grobarku i slika i prilika situacije u klubu ... dokle se srozao nas Partizan..
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Sta je sad uradila ?

        Ona bruka sebe pre svega.

        Comment


        • Ne mislim sada vec generalno, ko nju sponzorise da ona sedi u lozi? Je l' mozda radi negde pa ima novca da sedi u lozi, dobija karte za razne prijeme i koktele? Slika se polugola pa to izbacuje na fejsbuk, sramota, sramota.... jad i beda u sta se pretvorio nas Partizan i kakve sve ustve, dronfulje i lopovcine oblecu oko njega.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment




          • http://sportal.rs/news.php?news=73598
            sigpic

            Comment


            • Evo nam ga "vodja",skroz levo...


              427967_198212496966687_100003338152697_326069_1739878261_n.jpg


              Spoiler
              Koljac grobara
              Last edited by Drogba; 07-05-12, 18:25.

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Evo nam ga "vodja",skroz levo...


                [ATTACH=CONFIG]5276[/ATTACH]


                Spoiler
                Koljac grobara
                Kad macke nema misevi kolo vode. Pitaj zabranjene kada je isao sam sa Prelom sta se desilo sa komplet ekipom Young Boysa, pitaj nekog nek ti kaze. Vrati se Vava!

                Comment


                • A pitaj ti tvoje izvore na kojoj je tribini bio tvoj idol pre par godina i koga je 'voleo'

                  Comment


                  • Klasicno djubre, tacnije jedan od mnogih zbog kojih je danas jug u fazi raspada....
                    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                    Comment


                    • Samo mi nije jasno zasto se ti odma vatas za zabranjene ? Boli me kita i za ove i one.

                      Kakve veze oni imaju sa njim. Covek je bockao grobare, alo G R O B A R E !?!?!?

                      Comment


                      • Prvi put u istoriji smo bili jaca tribina od njih kada je Alkatraz bio u zenitu snage. Odmah su ih pohapsili. Celu prvu ekipu a ti zabranjeni su se krili 4 godine kao najvece sise i sline a sada kad je Alkatrazu 32 coveka u bekstvu ili u zatvoru sad su se digli. Nek je bio na severu boli me dupe bio je i Novica zvezdas i Iliev i Neca i Stojke i Volkov i Milko pa ih volite. Dok su oni bili najjaci Jug je bio pojam sad kad su ih sve sklonili Juga nigde. Prosto kao pasulj.

                        Comment


                        • Ja neverujem sta covek pise...znaci ti podrzavas ciganina koji je klao i tuko Grobare do pre par godina?Podrzavas coveka koji je navijac i presao sa jedne sipke na drugu,znaci iz jednog jezgra u drugo dve navijacke grupe...Tastatura trpi sve pa i gluposti koje ti pises...

                          Comment


                          • Tukao je gamad koja je danas odgovorna za pad Juga. Delimicno. Ako je neka je. Trebalo je jos ocigledno. Trebalo je da ih istrebe. Podrzavam, on je lik iz pozadine, organizacija, na sipci su bili grobari on se nije hvatao megafona.

                            Comment


                            • Ne znam da li je neko to napisao, ali suska se da ce Avram dobiti otkaz na kraju sezone, a da ce naslednik biti Radomir Antic.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ma manite se toga,nego jel ima nekih novih insajderskih informacija o pojacanjima?

                                Comment

                                Working...
                                X