Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koristeci metod proste matematike videces da je razlika u odnosu na polusezonu manja za 1, i to posle derbija koji smo dobili. Da je bilo 5 bili bi ispred 4 Vala da je Stanojevic osvojio Ligu Sampiona ne zasluzuje toliko idolopoklonstvo, imali ste vi mnogo boljih trenera pa su ih navijaci terali na pasija kola, mi takodje. Malo realnosti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Originally posted by Sara View Post
      Svasta, tu titulu bi ti sada slavio malo morgen da nije tog Stanoja koji je napravio +10 u prvom delu prvenstva. Da je razlika izmedju Partizana i Zvezde u prvom delu bila npr. 5 bodova i nakon ona dva remija na startu proleca sada bi Partizan bio barem 5 bodova ispod Zvezde. Kakav crni Grant, sve utakmice u prvenstvu su igraci sami izgurali, jevrejska zabokrecina nije tu imala nikakav uticaj, Zvezda nas unisti 5:0 a on se zali na ugovor koji je najmanji u njegovoj raspaloj karijeri i na stolice u lozi koje ne odgovaraju njegovoj zeni. Mada vidim vec kome pripadas tako da nema poente raspravljati sa tobom, barem vidim zasto je Jug danas u raspadanju i zasto ga vode poltroni a ljudi koji istinski vole Partizan ostaju kuci.

      Uzmi Granta sa sobom pa ga vodi kuci da zajedno slavite finale LS sa Celzijem, ucinices uslugu mnogim navijacima Partizana, to vam je verovatno najveci uspeh u zivotu, obojici.
      Idi ti u Kinu ja sam tu sa Grantom On je ovde a Shamrock u Kini

      Drzava u drzavi! Ali nikad drugove svoje!



      pravda za bracu!
      Last edited by LBJmvpFORlife; 08-05-12, 01:02.

      Comment


      • Koliko ja mogu da skontam, mi sad imamo -9, sto je odnosu na -10 samo bod manje. Mogla je razlika i 2 boda da bude, opet bismo bili prvaci..
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          Koristeci metod proste matematike videces da je razlika u odnosu na polusezonu manja za 1, i to posle derbija koji smo dobili. Da je bilo 5 bili bi ispred 4 Vala da je Stanojevic osvojio Ligu Sampiona ne zasluzuje toliko idolopoklonstvo, imali ste vi mnogo boljih trenera pa su ih navijaci terali na pasija kola, mi takodje. Malo realnosti.
          Zavisi, da je npr. razlika bila 5 bodova i Partizan kiksao u prva dva kola proleca kao sto jeste to bi se odrazilo i na moral i zelju igraca Zvezde i sigurno da bi imali vece sanse da dobiju one utakmice koje su i oni prokockali.

          Ne idealizujem ja Stanoja ali ovde je po sredi cisto omalovazavanje njegovog rada.


          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Shamrock u Kini
          Svojem klubu se podsmevas covece... ako uopste i navijas za Partizan, sad imam i neku sumnju.
          Originally posted by LBJmvpFORlife View Post



          pravda za bracu!
          Oce to, podrzavam i ja, pravda za agente.
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Zavisi, da je npr. razlika bila 5 bodova i Partizan kiksao u prva dva kola proleca kao sto jeste to bi se odrazilo i na moral i zelju igraca Zvezde i sigurno da bi imali vece sanse da dobiju one utakmice koje su i oni prokockali.

            Ne idealizujem ja Stanoja ali ovde je po sredi cisto omalovazavanje njegovog rada.
            Da si bila ranije na forumu ili da si listala ovu temu mogla si da naidjes na nekoliko sjajnih analiza njegovog rada i na mali milin gresaka koje je napravio, cega nas je kostao i sta sve nije uradio kako treba.

            Comment


            • Originally posted by Sara View Post
              Zavisi, da je npr. razlika bila 5 bodova i Partizan kiksao u prva dva kola proleca kao sto jeste to bi se odrazilo i na moral i zelju igraca Zvezde i sigurno da bi imali vece sanse da dobiju one utakmice koje su i oni prokockali.

              Ne idealizujem ja Stanoja ali ovde je po sredi cisto omalovazavanje njegovog rada.
              Da je razlika bila -5 ne bi dali bod Novom Pazaru. Da je Stanoje imao jednog spica od pocetka sezone, moguce da bi bilo -5 na polusezoni.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Istina je kao i obicno negde na sredini, ali meni stvarno Stanojevic nije nista posebno. Bio, posvadjao se sa svima, prosao, dosao bolji. Ides dalje.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Da si bila ranije na forumu ili da si listala ovu temu mogla si da naidjes na nekoliko sjajnih analiza njegovog rada i na mali milin gresaka koje je napravio, cega nas je kostao i sta sve nije uradio kako treba.
                  Kontam da si ti pravio te analize, dobro je sto nisam bila tu.
                  "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                  Comment


                  • Originally posted by Sara View Post
                    Kontam da si ti pravio te analize, dobro je sto nisam bila tu.
                    Nije samo on, dosta nas je o tome pisalo. Neke od tih gresaka ne bih ja napravio.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Nije samo on, dosta nas je o tome pisalo. Neke od tih gresaka ne bih ja napravio.
                      Sa svim svojim greskama on je uradio ono sto je uradio, pogotovo zadnje polusezone iako je bio sabotiran od uprave rodjenog kluba i pojedinih kvazi navijaca sa Juga.

                      Ali necu vise polemisati na tu temu da diskusija ne preraste u svadju a to niko ne zeli na forumu sigurno.
                      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                      Comment


                      • Originally posted by Sara View Post
                        Kontam da si ti pravio te analize, dobro je sto nisam bila tu.
                        Dobro je, kakvi da nesto pametno dopre do mozga. Nikako, samo citaj burek novine i sportal.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Dobro je, kakvi da nesto pametno dopre do mozga. Nikako, samo citaj burek novine i sportal.
                          Hehe, da si ziv i zdrav a pamet ce doci.... valjda.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Fudbal je igra gde je sreca veoma bitan faktor. Da je Evandro dao penal, veoma moguce je da bi nas cigani dobili na marakani. Dodje Grant, iskoriste se one 3 stopostotne sanse sto smo imali u prvom mecu u Kupu, dobijemo 1-3 i svi ti sto podrzavaju Stanojevica bi ga pljuvali a dizali Granta u nebesa. Sto se mene tice mi smo ovog proleca imali sansi za gol u derbiju koliko i za 2 godine sa Stanojem, samo je tad ulazilo sada nije, a to nije do trenera.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Hehe, da si ziv i zdrav a pamet ce doci.... valjda.
                              Opet kazem povrh svega zensko i fudbal, koliko tu nema veze. Zato nam je drustvo ovakvo. Svako radi sta mu nije posao.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Opet kazem povrh svega zensko i fudbal, koliko tu nema veze. Zato nam je drustvo ovakvo. Svako radi sta mu nije posao.
                                Slazem se, kao sto jug vode uglavnom kriminalci i ex delije kojima se ti divis, zato i jeste u onakvom rasulu gde se gotovo na svakoj utakmici navijaci klepaju izmedju sebe k'o poslednje bitange.
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X