Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Layzick View Post
    Ti onda shvati da Bogicevic nije Bikov kandidat i ako imas ikakve informacije to ce ti reci svako ko ima neki kontakt u klubu.
    Bio ili ne bio Bikov, isti je kao i svi oni. Znam ljude iz Sapca i od njih imam informacije o njemu iz prve ruke i svi kazu da je govedo neopevano.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Bio ili ne bio Bikov, isti je kao i svi oni. Znam ljude iz Sapca i od njih imam informacije o njemu iz prve ruke i svi kazu da je govedo neopevano.
      Bitno je kako posluje a u tom segmentu je najbolji u Srb za razliku od Djurica iza kojeg stoje samo firme u stecaju.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Bitno je kako posluje a u tom segmentu je najbolji u Srb za razliku od Djurica iza kojeg stoje samo firme u stecaju.
        Lopov je to, znam pouzdano. Devedesetih se nakrao samo tako, a i koliko cujem nije stao. Cak i da dodje, ne verujem da bi bilo sta promenio. Mozda bi u pocetku napravio par poteza da navuce navijace sebi i to je to. Jednostavno u Srbiji ne postoje ljudi koji ce uzeti bilo koji klub i raditi u interesu istog, to bi valjda svi trebali da znamo.

        A i izbori su kljuc, ako se promeni vlast doci ce verovatno i do promena u klubovima.
        sigpic

        Comment


        • S obzirom na to da ce SPS svakako biti u sledecoj vladi, ne verujem da ce se znacajno sta menjati.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Lopov je to, znam pouzdano. Devedesetih se nakrao samo tako, a i koliko cujem nije stao. Cak i da dodje, ne verujem da bi bilo sta promenio. Mozda bi u pocetku napravio par poteza da navuce navijace sebi i to je to. Jednostavno u Srbiji ne postoje ljudi koji ce uzeti bilo koji klub i raditi u interesu istog, to bi valjda svi trebali da znamo.

            A i izbori su kljuc, ako se promeni vlast doci ce verovatno i do promena u klubovima.
            Ako samo dovede generalnog sponzora Partizanu uradice vise nego Djuric za ceo mandat,a siguran sam da je za to sposoban.

            http://www.sportske.net/blog/stefan-...lje-78032.html

            Lepo covek opisa jucerasnju utakmicu.

            Comment


            • Samo me interesuje ko je juce birao igrace ? Ramadini,Djura,Grant ? Forsiranje pojedinaca samo da bi se prodali, a imas S. Markovica Ninkovica koji ne igraju zbog menedzera.

              Sa medom i lolom igras derbi na svom terenu ?

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                Ako samo dovede generalnog sponzora Partizanu uradice vise nego Djuric za ceo mandat,a siguran sam da je za to sposoban.
                Imali smo mi nekad sponzora pa je opet bilo svega i svacega. Sponzor je prekopotreban, psujem im majku svaki dan za to kao i za sve ostalo ali nece to nista resiti u klubu niti je Bogicevicu primarni interes Partizan vec fotelja, svi su isti.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Bolji smo od vas,pa ti pisi sta oces;) Kadu
                  Istina bolji ste, samo cete opet da zavrsite nastup u Evropi pre nego sto je i poceo i opet cete se drzati u prvenstvu do pocetka novembra. A mi cemo od raspada Juge osvojiti 9 titula vise nego vi. 9!

                  Comment


                  • Meni je sinoc ipak bilo lepo ! AJMO CRNO BELI OOO !


                    tn_1336260332.jpg


                    tn_1336260306.jpg


                    derbi_142_0008.jpg


                    jf.gif

                    Comment


                    • Vidjecemo,mozda bas vi posrnete a da jos nije ni pocelo..


                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        Vidjecemo,mozda bas vi posrnete a da jos nije ni pocelo..
                        Mi smo prvi vec pola decenije. Imamo pravo da budemo optimisti da se to nece desiti.

                        Comment


                        • i mi smo bili prvaci Evrope


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            i mi smo bili prvaci Evrope
                            To je bilo pre 20 godina, ovo je sad. Petu godinu standardno najteze gutate. Tako i u basketu bilo tako je i u fudbalu. Na zimu cete da terate prosineckog, menjate upravu i rusite savez. Vec na leto ide bojkot. Deja vu.

                            Comment


                            • Kako ti to sve znas? ..haha brate,pusti te priche,gluposti..Robi se nece tjerati,to je covjek ako bude trebao da ode,otici ce na mnogo drugaciji nacin,ali mislim da se to nece tako odigrati,govorimo hipotetichki;)


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Kako ti to sve znas? ..haha brate,pusti te priche,gluposti..Robi se nece tjerati,to je covjek ako bude trebao da ode,otici ce na mnogo drugaciji nacin,ali mislim da se to nece tako odigrati,govorimo hipotetichki;)
                                Ziv bio ;)

                                Comment

                                Working...
                                X