Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mora novi post za ovo.



    Comment




    • Ja volim Partizan!

      Comment


      • Spoiler
        Evo kako je sistemski unistavana jedna od najjacih navijackih grupa u evropi...KAKO JE UNISTAVAN ALCATRAZ !!!

        Navijacka grupa koja postoji vise od 20 godina i koja od svog osnivanja i kacenja prve zastave, davne 1989 godine, pa sve do dana danasnjeg neprestano deluje na ovim prostorima i traje pored svega sto joj se desava...
        Okupljena momcima sa Beogradskog asvalta, dobro probranih, od uvek je bila trn u oku mnogima koji su bezuspesno zeleli da je ugase...
        Preko drzave,medija,suparnickih grupa pa cak i svojih grobara...
        Kroz svoju istoriju grupa je izbacila nekoliko generacija i svaka od njih je dominirala i vodila juznu tribinu !!!
        Bas ta decenijska dominacija na ulici i na tribini je mnogima smetala !

        Udarce koje je primala i posle kojih je i dalje ostajala na nogama su dokaz velicine i snage ALCATRAZA.
        Retko koja grupa moze da se pohvali da i posle svega toga i dalje postoji i deluje kao prvog dana!
        -pogibija Ace Radovica na derbiju
        -podela grobara
        -bojkot
        -sablja
        -pogibija francuskog navijaca
        -medijska hajka (Brankica) koja i dan danas ne prestaje i svakog dana je sve veca i veca.
        -puc na tribini i drzavni projekat zabranjeni
        -na zalost i pogibija Ivana Perovica.

        Sve ovo su brodolomi posle kojih je Al Capone i dalje visio ne prekacen na ogradi juzne tribine i posle koji je ostao dominator i lider !

        Naravno,sve ovo prati nevidjena medijska hajka u poslednje 3 god....Ne mogu se nabrojati tekstovi i naslovi u kojima se spominje ALCATRAZ u bilo kom smislu...Gotovo da ne moze da prodje nedelju dana a da neki novi tekst ne svane...
        Ako je verovati medijima,svaki clan ALCATRAZA JE VODJA i to da nije smesno bilo bi zalosno.

        Poslednje udarce koje dobija ALCATRAZ su jezivi, udarci dolaze sa 4 fronta-drzava,mediji,cela navijacka scena srbije i jedan deo obmanjenih grobara...
        SVE POCINJE SLUCAJEM TATON, PRE KOG JE TRIBINA BILA NA VRHUNCU U CELOJ SVOJOJ ISTORIJI.
        Kica- decenijska zatvorska kazna
        Prela-decenijska zatvorska kazna(bekstvo)
        Kimi-zatvorska kazna i ceka jos par sudjenja
        Vuk-visegodisnja zatvorska kazna
        Cume-visegodisnja zatvorska kazna
        Vlada-bekstvo
        Isak-bekstvo
        Sobic-bekstvo
        Krasic-bekstvo
        Mrdak-u cz-u ceka visegodisnju zatvorsku kaznu
        Dule dorcol-u cz-u ceka visegodisnju zatvorsku kaznu
        Ratko-bekstvo
        Rade-zabrana ulaska na stadion i zatvorska kazna
        Jare-bekstvo
        Mileusnic-ceka izdrzavanje zatvorske kazne
        Aca-ceka izdrzavanje zatvorske kazne

        ZNACKATRAZ

        NAPADNUTI BAS U OVO VREME...SLUCAJNOST? NE BIH REKAO !
        Aca-upucan prosle godine
        Daca-izboden u autobusu od strane grobara
        Luka-izboden u restoranu od strane grobara
        Mikica-izboden od strane grobara
        Boske-upucan drugi put za ove famozne dve godine
        Sobic-zapaljen auto i kafic
        Sima-zapaljen auto
        itd...
        Neka mi neko sada kaze da je sve ovo slucajnost u ove dve, tri godine !!!

        JEL NAS SE TOLIKO PLASITE PA MORATE SVE DA NAS SKLONITE

        Ali ne nadajte se dusmani, nije ovo nas kraj !

        JOS UVEK SMO TU,JOS UVEK SA STRAHOPOSTOVANJEM IZGOVARATE NASE IME,JOS UVEK SE PLASITE,JOS UVEK VAS VREBAMO,
        JOS UVEK DELUJEMO,JOS UVEK SMO DRZAVA U DRZAVI,JOS UVEK SMO NAJJACI NA VRHU PIRAMIDE,JOS UVEK NE JEBEMO ZIVU SILU,JOS UVEK DRZIMO KONCE
        JOS UVEK SMO ZA DRZAVU NAJSTRASNIJI KRIMINAL,DRUZINA STO NIKAD SE NE PRODAJE ZA DINAR
        JOS UVEK SMO INSTITUCIJA

        JOS UVEK SMO ALCATRAZ !!!

        ...ALI NIKAD DRUGOVE SVOJE !!!

        Samo za ALCATRAZE gde god se nalazili!!!


        Kada ih posle neko naziva agentima i znackama pa treba ga ubit.

        Mozda postu nije mesto u ovoj temi ali prikladnije od ove nema.

        Comment


        • Izgleda da Dindan dolazi na tronedeljnu probu,a Mereba je najverovatnije vec nas igrac.

          Bicu odusevljen sa oba poteze...ako se obistine.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Izgleda da Dindan dolazi na tronedeljnu probu,a Mereba je najverovatnije vec nas igrac.

            Bicu odusevljen sa oba poteze...ako se obistine.
            Prica se i za Ben Haima rece mi Nash ali moj covek jos nije potvrdio nista

            Comment


            • Bice super ako Dindane dodje ,razbijao je u Briselu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ma odlicno je to sto ce Dindan iako je (za nase uslove) veliko ime prvo doci na probu. Vrlo profesionalno radi Grant.

                Mereba je bio odlican u Vosi.

                A za Ben Haima ne verujem. Ne mozemo da imamo 2 stranca na stoperskim pozicijama.

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Ma odlicno je to sto ce Dindan iako je (za nase uslove) veliko ime prvo doci na probu. Vrlo profesionalno radi Grant.

                  Mereba je bio odlican u Vosi.

                  A za Ben Haima ne verujem. Ne mozemo da imamo 2 stranca na stoperskim pozicijama.
                  Ako ce da dodje vredi da imamo 2 stranca na stoperu, sta fali, bar si siguran a i za domacu ligu moze jedan da odmara.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Ma odlicno je to sto ce Dindan iako je (za nase uslove) veliko ime prvo doci na probu. Vrlo profesionalno radi Grant.

                    Mereba je bio odlican u Vosi.

                    A za Ben Haima ne verujem. Ne mozemo da imamo 2 stranca na stoperskim pozicijama.
                    Videcemo za Tala, Grant ga mnogo ceni. Bio je sa njim u Makabiju, reprezentaciji i Celsiju. Sad videcemo sta je zamislio, koliko ce Djura dati para ali verujem da ga zeli. Merebu ne bih voleo, treba nam jaci igrac ako ciljamo da budemo nesto ozbiljno u Evropi. Dindan odlicno pojacanje ako dodje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ben Haim je strasan igrac , ako nam on dodje Slazem se za Merebu , ja ga ne gotivim a ne verujem da bi nam mnogo pomogao ali i dalje se nadam da bi se Cleo ili Tejgo mogao vratiti
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Dobro je ako dodje Mereba jer smo ove godine imali slucaj da 6 igraca hoce da budu glavni. Bolje imati cak i malo '' slabije '' sporedne koji ce da ginu i da znaju gde im je mesto nego da ima sve koji hoe glavni da budu.

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Ako ce da dodje vredi da imamo 2 stranca na stoperu, sta fali, bar si siguran a i za domacu ligu moze jedan da odmara.
                          Gde bre sa Ivanovim siguran?

                          Nego koliko je sigurno to za Vilotica, to nam isto nikako ne treba.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Gde bre sa Ivanovim siguran?

                            Nego koliko je sigurno to za Vilotica, to nam isto nikako ne treba.
                            Ako ce Ben Haim onda ne treba. Ako nece bolje on nego bilo koji drugi. Narocito Mojsov.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Ako ce Ben Haim onda ne treba. Ako nece bolje on nego bilo koji drugi. Narocito Mojsov.
                              Ja insajdere nemam ali Ben Haim mi je najlogicniji za prvu zelju Granta. Proveren igrac, dugo se znaju, treba nam stoper ko leba. Vilotic je dobar za JSL i za rotaciju, za Evropu nikako. A i ako cemo njihovog stopera da uzimamo, nek jure Cosica, strasan igrac moze da bude.
                              sigpic

                              Comment


                              • Kakvo je stanje ovdje, primate li čestitke Može li se čestitati, jeste li već faktički prvaci?

                                Neki su protiv trenera, ja to gledam drugačije, ja mislim da trener tog tipa može da donese dobro našim klubovima pogotovo u Evropi. Ipak je ime, može u tim utakmicama donijeti jednu mirnoću u svlačionicu, kod sudija takođe mislim da nije svejedno ako je Grant ili Stanojević na klupi i sl. Sad je pitanje kako će sve ovo, da li ćete zadržati igrače, šta je sa Moreirom, činimi se da bi mogli i morali napad pojačati za Evropu. Onaj kako se ono zove, Tejgo iako takođe mnogo kritikovan od vaših navijača po meni je bio sasvim pristojno rješenje...
                                Last edited by ФК Борац Бања Лука; 29-04-12, 14:58.
                                РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                                Comment

                                Working...
                                X