Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Astore View Post
    Ne pricamo o Stanojevicu i Krstajicu sada ali ajde,

    Krivis Stanojevica za revans mec kupa protiv Zvezde? Stanojevic je izbacio cigane iz tog kupa. Polu-finale kupa Srbije se igra u dve utakmice, krajnji rezultat je pobeda Partizana i plasman u finale a potom i osvajanje kupa. A ako bas mislis da je Zvezda tada bila bolja ekipa od nas(ne mislim po imenima, nego na trenera, tim i igru), kako to da ih je Stanojevic samo 2 meseca posle toga zgazio u odlucujucoj utakmici za titulu?

    Krstajic jeste gresio, slazem se. Ali prvo razmisli koliko je imao vremena da sklopi tim? 10 dana. Koliko je prvotimaca morao da zameni? 5 iz prvih 11. Pa razmisli da li bi ijedan sportski direktor na svetu to uspeo da uradi.
    Kako ne pricamo kad ti rece da sportski sektor zna da radi. Koliko znam, njih dvojica su bili deo tog sportskog sektora.

    Bunkerisanje protiv nikad slabije Zvezde je velika sramota, bez obzira na prolaz. Oni su tad trebali da budu pregazeni jos jednom i da se oduce od fudbala. Da mislim da su bolji od nas, nisam budala. A Stanojevic ih u toj utakmici uopste nije zgazio, nadigrao jeste ali zgazio ne. Prvo poluvreme je bilo egal u drugom smo ih nadigrali i minimalcem overili titulu. Ako je to gazenje ja sam Bin Laden.

    Volkov je stigao 4 kola pre kraja prvenstva ako se ne varam, dakle pocelo je sklapanje tima negde oko 10. maja. Utakmica sa Skendijom je bila 13. jula. Sasvim dovoljno vremena.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Svakakve karikature sam ovde docekao al ti si najkomicniji od svih zajedno, pa ti si izmanipulisan vise nego americka omladina, smesno mi je to o cemu pricas, ne mogu cak ni da pocinjem ovu raspravu sazvakanu 200 puta. Idi teraj Djurica odgovorice ti dovodjenjem trenera finaliste lige sampiona. U prevodu sve vas je sahranio tim potezom. Nije prodao nikoga, Medo ostao, Tomic ostao, Lazar ostao, Scepa ostao. Mozete samo da mu pljunete pod prozor.
      Slobodno vredjaj ovde, tastature trpi sve. A mene ne pogadja kada me vredja neko ko se krije iza tudjeg imena i slike ali nemoj svoju glupost i naivnost da prodajes ostatku foruma.

      Kome je Djuric odgovorio? Djuric je prekrsio statut kluba za koji ti navodno navijas, i ti tog coveka mozes da podrzavas. Mene je sramota sto neko kao ti uopste navija za Partizan.

      Samo jos jedna stvar, svakom treneru Partizana koji je znao svoj posao i koji je imao viziju od Bice Mladinica pa do Aleksandra Stanojevica je uprava onemogucila da sprovede u delo svoje zamisli i da radi svoj posao. Zasto? Zato sto zivimo u takvoj drzavi, i zato sto je prosecan navijac dovoljno glup da se raduje Avramu Grantu, koji je i doveden da bi se taj isti navijac smirio i da bi zaboravio na prodaju Savica posle sezone u prvom timu, na neligitimnu smenu trenera i sportskog direktora, na ukradene pare direkno iz kase kluba, za vise puta prekrsen statut kluba. E takav navijac kao ti ni ne zasluzuje bolji Partizan.

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Kako ne pricamo kad ti rece da sportski sektor zna da radi. Koliko znam, njih dvojica su bili deo tog sportskog sektora.

        Bunkerisanje protiv nikad slabije Zvezde je velika sramota, bez obzira na prolaz. Oni su tad trebali da budu pregazeni jos jednom i da se oduce od fudbala. Da mislim da su bolji od nas, nisam budala. A Stanojevic ih u toj utakmici uopste nije zgazio, nadigrao jeste ali zgazio ne. Prvo poluvreme je bilo egal u drugom smo ih nadigrali i minimalcem overili titulu. Ako je to gazenje ja sam Bin Laden.

        Volkov je stigao 4 kola pre kraja prvenstva ako se ne varam, dakle pocelo je sklapanje tima negde oko 10. maja. Utakmica sa Skendijom je bila 13. jula. Sasvim dovoljno vremena.
        Druze prelazni rok funkcionise u dva smera. Prelazni rok cine odlasci i dolasci. Volkov je doveden dok je Krstajic jos bio igrac, Krstajic je zvanicno dobio lovu tek kada je prodat Savic. A ti ne mozes da pravis tim ako ti uprava neplanirao rasipa i prodaje igrace iz ekipe, jer ti tada slabi igracki kadar. Ako si hteo veznog, ne moze, jbg krpi stopera.

        Comment


        • Originally posted by Astore View Post
          Druze prelazni rok funkcionise u dva smera. Prelazni rok cine odlasci i dolasci. Volkov je doveden dok je Krstajic jos bio igrac, Krstajic je zvanicno dobio lovu tek kada je prodat Savic. A ti ne mozes da pravis tim ako ti uprava neplanirao rasipa i prodaje igrace iz ekipe, jer ti tada slabi igracki kadar. Ako si hteo veznog, ne moze, jbg krpi stopera.
          Jovancic je njegov izbor i dovoljan dokaz kakav je kao SD. Da ne idemo dalje, samo za njega sto je dao 500k, covek jedva pogodi gol aut, cesce mu u aut ode. Za stopere nije kriv, rekao sam.
          sigpic

          Comment


          • http://www.zurnal.rs/2012/02/06/scep...ner/index.html

            Kapiram da su se malo i sprdali njih dvojica ali ce sad opet hejteri da krenu da pljuju po njemu. Nije mu ovo trebalo.
            sigpic

            Comment


            • Sretan Rodjendan Avramu Grantu !!!

              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Igramo protiv nekih Izraelaca iz druge lige

                Partizan: 30 Petrović, 13 Aksentijević, 19 Ostojić, 15 Ivanov,18 Lazevski, 4 Kamara, 21 Marković Saša, 16 Babić, 11 Ninković, 3 Manga, 9 Eduardo.

                Klupa: Ilić Radiša, Anderson, Brašanac, Jojić, Stanković, Babović, Smiljanić, Diarra, Ilić Saša, Marković Lazar, Rnić, Miljković.

                Simpaticna prva postava

                http://www.partizan.rs/26448-hapoel-askelon-partizan/

                Comment


                • http://www.partizantv.rs/?page_id=2967

                  Odlicna stvar

                  Comment


                  • Svasta se desava u klubu i oko njega,o cemu nemam nameru da pisem jer je cista politka u pitanju.

                    Djura je dobio protivkandidata. Bogicevic- jedan od najuspesnijih biznismena u Srbiji,nas bivsi igrac ( ) i zuti mrav

                    U sustini se nista nece promeniti ako on zameni Djuru.

                    Comment


                    • A vidis da se zove Miroslav , ovaj ce da rusi Djuru , nije dzabe moj imenjak , idemo Miroslave!!
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Da, da. Nista se nece promeniti....

                        Coveka koji je unistio sve sto je dotakao, zamenjuje jedan od najuspesnijih poslovnih ljudi u Srbiji...

                        Comment


                        • Pa bolje ovaj da nam dodje koji se verovatno toliko nece ni mesati u sportski sektor nego ce dosta toga dati Grantu da odlucuje tj njega ce se najvise pitati , ovaj ima dosta para , ne mora da krade od kluba
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Barem se zna da mu sve firme veomaupsesno funkcionisu i da od svih zaposlenih zahteva maksimalno angazovanje na poslu.

                            Za pocetak vise nego dovoljno

                            Comment


                            • Voimja oca sta citam na rodjenoj temi.

                              Comment


                              • A i ja sam budala sto pisem svasta.

                                Comment

                                Working...
                                X