Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Grant predstavljen u Zemunelu, fino su ga novinari ispresecali pitanjima, a on glumi (ili ne glumi) da je glupi Avgust i da ga zanima samo sta se desava na terenu.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Nista bolje od pijanih trenera

      E pa Avrame,srecno ti bilo...da nas vratis u Evropu

      Comment


      • http://bambuser.com/channel/strange/broadcast/2288423

        Imate ovde snimak cele konferencije.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jao sad kad se sastave Grant, Jovicic i sljivovica.
          sigpic

          Comment


          • http://vukajlija.com/zabava/posteri/...stanoje-ostani

            Posto ogromna vecina ovde ne voli Stanoja, rekoh da postavim.

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Boju je trazio Sir Alex licno.
              Pa pored Benzeme i Adebajora nije mu bilo tesko da izabere...

              Comment


              • ЗВАНИЧНО САОПШТЕЊЕ ЈУГА !

                После месеци и месеци лагања и сервирања лажних оптужби на наш рачун, после силних покушаја рушења трибине и уношења немира у редове Гробара, како нас Уцењених, тако и забрањених и неутралних, надамо се да сте схватили причу коју вам сервира друга страна , наравно мислимо на забрањене . Неутралнима свака част и велико поштовање јер због глупости појединаца и туђих интере...са они као и ми који смо стално ту морамо да гледамо како Југ пати . У овој целој причи која се претворила у шпанску, а не, не то сад није фора у турску серију, истрпели смо гомилу лажи и срања, али смо остали ту где јесмо, на Југу и уз наш Партизан и нашу браћу Гробаре који су сада неко утамничени, а неки у бекству . Добили сте и саопштење М.Р. нашег брата којег сви жељно ишчекујемо и коме желимо да преброди све проблеме, и што пре се врати на наш Југ како он, тако и наша браћа Гробари који су неправедно оптужени у срамном процесу који се води против њих . Ударани смо од стране медија, новине су писале из дана у дан свакакве глупости, које су им сервиране, ми који смо сада ту смо некако то издржали, али наша браћа се и даље боре и ми смо остали уз њих . У време када смо ми једини ослонац њиховим фамилија, десио се изрежиран напад на Југ, како од стране медија тако од стране и појединих Гробара, којима то иде на душу . Навијачка група Аlcatraz и групе које су са нама на Југу донеле су заједничку одлуку да не подржавамо у овом још једном срамном рушењу наше светиње никог . Желимо да обавестимо све душебрижнике да настављамо са акцијом "БОРБА ЗА ПРАВДУ" и да нам је то тренутно једини циљ . Све што желимо је да нам се наша браћа врате , да укажемо захвалност и поштовање момцима који проводе дане у затвору и у бекству и да наставимо са пружањем подршке њиховим фамилијама . Не интересују нас функционери, стручњаци, управни одбори и друго , једина жеља свих нас је да нам се наша браћа врате . Oво је једногласан став Југа . Све даље акције ћемо спроводити у дело у корист Партизана као и увек до сада . Вама који ћете покушати да преокренете причу поручујемо да остајемо до краја и да ништа неће променити нашу одлуку . Вама који сте неутрални поручујемо да дођете и подржите момке који тренутно губе младост . Ти момци су то и заслужили, не зато што су наша браћа, већ зато што су све радила у корист Партизана . Нико од тих момака није плаћеник .Нико од тих момака није мурија , није цинкарош . О стању у фудбалском клубу Партизан ми се ништа не питамо, јер нисмо у управним одборима, не доносимо одлуке, али смо зато на Југу да га бодримо . БОРБА СЕ НАСТАВЉА ! ... АЛИ НИКАД ДРУГОВЕ СВОЈЕ ! БОЛЕСТ КОЈА НЕ ПРЕСТАЈЕ !
                sigpic

                Comment


                • Mislio sam da ovo ne napisem, ali mi savest i solidarnost sa ljudima koje smatram kolegama ne daju mira, jace je od mene.
                  Ono sto je danas uprava Partizana ucinila novinarima koji su dosli da izvestavaju sa prvog dana priprema je vrhunac neprofesionalnosti i bezobrazluka. Lose je ne dati novinarima pristup igracima, a katastrofalno reci im da mogu da uzmu izjave, pa im onda to zabraniti pod izgovorom zatvorenog treninga. O nacinu na koji predsednik Djuric izbegava novinare (a nije da nema pitanja koja zahtevaju odgovor) da i ne pricam. I ranije je rad svih nasih klubova bio netransparentan, ali ovo je vrhunac osionosti i zasluzuje svaku osudu.
                  Ovo uopste nije pokusaj peckanja ili provokacije, ovo bi napisao i da je ovako nesto uradila Crvena zvezda. Svi mi zasluzujemo da preko medija imamo uvid u rad klubova, a novinari imaju pravo da postavljaju i ona pitanja koja ne odgovaraju nekome. Barem bi tako trebalo da bude u normalnoj situaciji.
                  Last edited by Nebojsa; 16-01-12, 13:26.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Apsolutno se slazem sa tobom kada je danasnji dan u pitanju. Ali isto tako mi je drago sto nije juce dozvoljavao pitanja o Stanoju. Jer ipak je dosao novi trener i treba da se prica samo i iskljucivo o njemu.

                    Verujem da ce neko blizak Djuri da mu objasni da nije dobro biti neprijatelj sa novinarima i da ce koliko sutra pokusati da smiri situaciju i da da bar neke odgovore. Mene iskreno ne zanima ni jedan odgovor,ali imaju ljudi pravo da znaju.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Apsolutno se slazem sa tobom kada je danasnji dan u pitanju. Ali isto tako mi je drago sto nije juce dozvoljavao pitanja o Stanoju. Jer ipak je dosao novi trener i treba da se prica samo i iskljucivo o njemu.

                      Verujem da ce neko blizak Djuri da mu objasni da nije dobro biti neprijatelj sa novinarima i da ce koliko sutra pokusati da smiri situaciju i da da bar neke odgovore. Mene iskreno ne zanima ni jedan odgovor,ali imaju ljudi pravo da znaju.
                      Ma ja se slazem sa boldovanim delom, ali na ovo sto je bilo danas sam morao da odreagujem, ne zelim da to postane praksa kod nasih klubova.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Ma ja se slazem sa boldovanim delom, ali na ovo sto je bilo danas sam morao da odreagujem, ne zelim da to postane praksa kod nasih klubova.
                        Kazem ti - valjda ce mu neko pametniji objasniti da ovo ne sme da radi. I on je sam rekao da ce sutra valjda da odgovara na pitanja. Aj bas da vidimo.

                        Comment


                        • Uradjeno je tacno ono sto treba, da je dozvoljeno novinarima da rade stah hoce bio bi haos i lavina bi se nastavila, ovako je napravljena mozda skandalozna odluka u neku ruku da im se zabrani pristup ali o tome ce se pricati par dana i to je to a u ekipi ce se podici atmosfera jer gamad nema o cemu da pise.

                          Treba se na svaki moguci nacin braniti od ciganskog uticaja i lobija, jak je kao zemlja a mi se uspesno ne damo vec evo 4 godine. Samo napred!

                          Comment


                          • Djura izgleda ne zna da su novinari jaci od svih navijaca i bojkota...



                            http://www.mozzartsport.com/vesti/11...-grant-parada/
                            Last edited by K.Garnett 5; 16-01-12, 18:30.

                            Comment


                            • Pazite ovo http://www.smedia.rs/sport/vest/5730...est-Hemom.html

                              SMEJANJE
                              sigpic

                              Comment


                              • Stanojevic uzivo. http://www.mc.rs/mc-web-televizija.1498.html

                                Kliknite na prvi sprat

                                Comment

                                Working...
                                X